Ποδήλατο

TGD

Μηνύματα
6.980
Reaction score
7.065
Έχω δίδυμα, οπότε αναγκαστικά τα αγοράζω δυο-δυο!

Το έχω ακόμα. Το μόνο που έχει είναι ένα σκισιματάκι (1-1,5 εκ.) στη σέλα. Έλεγα να το δώσω στα εγγόνια της κουμπάρας, αλλά μετακομίζουν στο εξωτερικό και μάλλον δεν τους συμφέρει να το κουβαλίσουν. Της κόρης το δώρησα στο ορφανοτροφείο.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.035
Reaction score
41.300
Έδωσα αρκετό πόνο και σήμερα, η διαδρομή μαγική, κίνηση ντίπ, παραλίες, αμμουδιές, βουνό και πρασινάδα, απ'ολα είχε ο μπαξές!!
Παρόλο που εψές είχα στη προπόνηση ένταση, σήμερα αυτό δεν με πτόησε καθόλου, σταθερός ρυθμός για σχεδόν τρεις ώρες και στο τέλος έδωσα επιπλέον γκάζι. :biggrin:
IMG_20210426_170949.jpg



Check out my activity on Strava: https://strava.app.link/wg8O8K5ULfb
 
Last edited:


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.035
Reaction score
41.300
Γιώργη είναι η καλύτερη κρεμούλα η assos, θα βοηθήσει αρκετά.
Εγώ δεν τη χρησιμοποιώ πλέον, βασικά ξεχνώ να βάλω...

Σήμερα είχε ανάβαση μελούνα, ωραία ανάβαση, γρήγορη ανάβαση και αρκετά δύσκολη θα έλεγα.
Περίμενα καλύτερες επιδόσεις σε σχέση με τη προηγούμενη φορά, έχει περίεργη μορφολογία αλλά κάτι κάνω και εγώ λάθος...

IMG_20210428_164219.jpg


Check out my activity on Strava: https://strava.app.link/v7HP6MtdPfb
 

Μηνύματα
14.867
Reaction score
20.410
να βάλω τώρα 3 φωτογραφίες να πέσετε να παίρνετε ή να κρατηθώ καμιά δεκαριά μέρες ακόμα;
 





Μηνύματα
14.867
Reaction score
20.410
μυνισκεκτομη (πως γράφεται) αυτά δεν με άφηναν να κλείσω το ποδάρι. αναμένω τα ράμματα για να βγώ βόλτα

(ΠΧΣ παλιά σε αυτό το γόνατο , επιγονατιδικό μόσχευμα το 97)
24 χρόνια εμπειρίας σε ορθοπεδικά χειρουργεία ρε , 3 το δεξί , 1 το αριστερό .
για να σας δω να παίρνετε και να μετράτε
 




Μηνύματα
18.921
Reaction score
13.302
Δε βγαίνω για ποδήλατο σε ένδειξη συμπαράστασης αδερφέ.
Μαζί θα βγούμε όταν είσαι έτοιμος!
Έτσι που το πας, θα σκουριάσει το κακόμοιρο μόνο του, δεν το λυπάσαι; Βγες βρε λίγο, να μη νομίζει ότι το παράτησες... :gamer: :geek:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.864
Reaction score
20.350
@mitsubae Άκου τον @Sotos65.

Προσωπικά, έμεινα σχεδόν δύο μήνες εκτός προπονήσεων. 2 Μαρτίου ήταν η τελευταία και ξεκίνησα εκ νέου την περασμένη εβδομάδα.

Εννοείται πως η απόδοση μου δεν έχει καμία σχέση με το σημείο που ήμουν π.χ. τα Χριστούγεννα. Φαίνεται κι από τις προπονήσεις (για όσους τις βλέπουν στο Strava). Επέλεξα να μην ακολουθήσω ξανά το base building πρόγραμμα και να μπω κατευθείαν σε προπονήσεις. Ξεκίνησα το πρόγραμμα των προπονήσεων των 30 λεπτών, ακολουθεί αυτό των προπονήσεων των 45 λεπτών. Μετά την ολοκλήρωση του δεύτερου, θα "επιστρέψω" στη ρουτίνα των τριών προπονήσεων/εβδομάδα, διάρκειας 1, 1 και 1.5 ώρας η κάθε μία.

Πού θα πάει, θα επανέλθω στα κανονικά μου. :)

Btw, έχει δοκιμάσει κάποιος την εφαρμογή της BKool; Θα ήθελα να διαβάσω την άποψη του.
 






Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.052
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top