Ποδήλατο



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.264
Reaction score
41.946
Ναι, κάτι δεν πάει γενικώς καλά κάθε φορά...
Έδωσα φαντάς και 20€ παραπάν για ασφαλή μεταφορά
 



Μηνύματα
19.324
Reaction score
13.536
Στον πάτο του φορτηγού τους έβαλε η μεταφορική, κι ολα τα άλλα από πάνω; ή χοροπηδούσαν πάνω στην κούτα! :headbang: :geek:

Από που τους πήρες;
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.964
Reaction score
20.485
Στείλε τους email με φωτογραφίες.

Υ.Γ.: Με γεια τους τροχούς!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.264
Reaction score
41.946
Το έκανα ήδη Γιώργη, οι τροχοι εστάλησαν με dpd, για κάποιο λόγο πιστεύω πως η ζημιά έγινε εδώ στο ελλάντα και στις ελληνικές κουριερ.

Ευχαριστώ!
Και για να σε απαντήσω, είναι το χριστουγεννιάτικο δώρο μου, για το mtb
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.264
Reaction score
41.946
Δεν ξέρω, μια εικασία έκανα διότι και οι ελληνικές κουριερ δεν πάνε πίσω, το σημαντικό είναι πως οι τροχοι μέσα ήταν σε άριστη κατάσταση, δεν ξέρω πως τη σκαπουλάραν αφού η συσκευασία δεν τους προστατεύει στο οριζόντιο όπου φαίνεται να έχουν υποστεί και τη μεγαλύτερη ταλαιπωρία τα κουτιά.
Ελπίζω τουλάχιστον να με επιστρέψουν τα 20 ευρά για το ψυχολογική ταλαιπωρία, κοιτούσα τα κουτιά για ώρα και δεν τα άνοιγα γιατί ήμαν σίγουρος ότι ο ένας τροχός τουλάχιστον θα ήταν τσάτσαλα.
 


Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
677
Reaction score
1.981
Σκιαχτικα λίγο όπως είδα τις συσκευασίες να πω την αλήθεια. Αλλά αν όλα καλά, με γειες!!!
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.264
Reaction score
41.946
Ευχαριστώ ρε συνποδηλάτες!!
Αν μέσα σε αυτές τις συσκευασίες ήταν τροχοί κούρσας θα είχαν πάθει σίγουρα ζημιά, αυτοί άντεξαν γιατί είναι σαφώς πχιο νταμάρια σε στεφάνι και ακτίνες.
Πάντως το ratchet της dt swiss με τα 36 δόντια είναι σαφώς πχιο ήσυχο σε σχέση με τις καραμούζες της scribe.
Το νέο set up περιλαμβάνει dt swiss XR 1700 μαζί με pirelli scorpion ελαστικά.

Τι γραναζωμα έχουν! !:D
54/11 το αναφέρει στο ντισκρίπσιον
 



D

Deleted member 50795

Guest
δεν είμαι κατά της «μαλακι@ς»…αλλά κάνε την για τον εαυτό σου μόνο..
οι άλλοι τι σου φταίνε?
 

Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
677
Reaction score
1.981
Καλά,, εκεί που κάνει προσπέραση από αριστερά στο τέλος για να πάει τελικά δεξιά δεν υπάρχει. Καφρίλα εντελώς, γιατί ήταν τεράστιο ρίσκο και για αυτόν αλλά και για το αμάξι δίπλα του!
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.604
Μηνύματα
2.867.555
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top