Ποδήλατο


Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
1674468252496.png


άρα γράφομαι στον ηρωικό σύλλογο Αθανάσιος Διάκος και χώνομαι 2 απριλίου και 11 ιουνίου εντός χρονικού ορίου και βουρ σανίδα πίσω από τον Σάκ να τους φάμε ούλους

(εντάξει φλερτάρω με διαζύγιο φέτος, από θαύμα το γλυτώνω)
 


Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Χθες ξεκίνησα τεννις μετά από καιρό.... Συμπαίκτης μου ένας κύριος μεγαλύτερος από εμένα, ποδηλατης, πολύ καλός φίλος του Ξουρη... Λέτε να ξανακύλησω?
 


Μηνύματα
18.923
Reaction score
13.302
Χθες ξεκίνησα τεννις μετά από καιρό.... Συμπαίκτης μου ένας κύριος μεγαλύτερος από εμένα, ποδηλατης, πολύ καλός φίλος του Ξουρη... Λέτε να ξανακύλησω?
Είδες πώς έρχονται από μόνα τους τα πράγματα, προδιαγεγραμμένα... όχι ποδήλατο λες, κι όλο νέοι πειρασμοί πετάγονται! :gamer: :roflmao:
 

Μηνύματα
73
Reaction score
27
Προσπαθώ να δω αν το rtl 515 μπορεί να αποδώσει σωστά αυτά που μπορεί σε συνδυασμό με ένα τηλέφωνο μέσω της εφαρμογής varia.
Τις περισσότερες πληροφορίες από μια εξειδικευμένη συσκευή (gps κλπ) δε θα τις χρησιμοποιούσα, γι αυτό βρίσκομαι και με το σχετικά απλό sigma
Καλησπέρα.
Σε συνέχεια των αναζητήσεων μου ανακαλύπτω πως η app “ride with gps” δείχνει να συνδυάζεται πολύ καλά με το rtl 515 μου (για κάποιον που δεν έχει κάποιο αντίστοιχο κοντέρ)…
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.866
Reaction score
20.359
Αν με ρωτήσετε εάν θα πάω και του χρόνου, θα σας πω «όχι στη μεγάλη διαδρομή». Σκέφτομαι σοβαρά να πάω στη μικρή διαδρομή, η οποία, εντάξει, είναι λίγο πιο «ανθρώπινη» από τη μεγάλη. Θα δούμε. Μέχρι τότε, γεροί να είμαστε κι όλα θα γίνουν!
Όπως τα είπα. Έκανα εγγραφή στο L' Etape Cyprus, στο "The Ride" (62χλμ). Έπεισα και 4-5 φίλους συνποδηλάτες παρόμοιων δυνατοτήτων με μένα, να έρθουν κι αυτοί. Πάμε να περάσουμε καλά! :thumbsup: :drinks:
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.107
Reaction score
30.055
Από την άλλη εύκολα βγάζεις και παίρνεις μαζί σου την μπαταρία, που συνήθως είναι μέχρι 3 κιλά
 



Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
ένα νέο κεφάλαιο ανοίγει στο βιβλίο της ποδηλασίας
ένα νέο κεφάλαιο ανοίγει στο βιβλίο της ποδηλασίας
Λοιπόν έχω ενημερώσει τους πάντες ότι είσαι τούμπανο οπότε περιμένουμε βάθρα, πουά φανέλες κλπ κανόνισε...
Όπως τα είπα. Έκανα εγγραφή στο L' Etape Cyprus, στο "The Ride" (62χλμ). Έπεισα και 4-5 φίλους συνποδηλάτες παρόμοιων δυνατοτήτων με μένα, να έρθουν κι αυτοί. Πάμε να περάσουμε καλά! :thumbsup: :drinks:
Προλαβαίνουμε για δελτίο...
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.107
Reaction score
30.055
Δικηγόρο για το διαζύγιο θα χρειαστείς.

@Abessalom Θα τον αναλάβεις;

:roflmao: :roflmao: :roflmao:

Αμέ! Και τη σύζυγο θα την παραπέμψουμε στη σύζυγο.

Πάντα ονειρευόμασταν να αναλάβουμε αντιδικία σε ένα ζευγάρι, να γίνουμε κανονικό τσίρκο.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.866
Reaction score
20.359
Προλαβαίνουμε για δελτίο...
Είμαι εκτός της έδρας σας, ρε φίλε, δεν γίνεται! Ευχαριστώ, πάντως!

Αμέ! Και τη σύζυγο θα την παραπέμψουμε στη σύζυγο.

Πάντα ονειρευόμασταν να αναλάβουμε αντιδικία σε ένα ζευγάρι, να γίνουμε κανονικό τσίρκο.
Ρε, θα περάσουμε καλά, λέμε!!! :roflmao:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.037
Reaction score
41.307
Εγω Μήτσου 16 Σεπτεμβρίου θα είμαι στις ανηφόρες (τις καλές) πριν τον αχλαδόκαμπο (ως θεατής Φυσικά) θα κρατάω και θα βαράω μια κουδούνα. Σαν φανεί ο κρόκος θα τον πάρω στο κατόπι τρέχοντας (χτυπώντας τη κουδούνα) ουαί κι αλίμονο άμα τον δω να ανεβαίνει με πρώτη ταχύτητα και τη γλώσσα στο πάτωμα :lolsign:
Θα του πετάξω τη κουδούνα :roflmao:

gffew.jpg


Μετά από αρκετό καιρό που δλέυω τον δίσκο της AB, έχω να δηλώσω πως είναι μια λαλακία και μισή, πάμε παρακάτ...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.866
Reaction score
20.359
Σαν φανεί ο κρόκος θα τον πάρω στο κατόπι τρέχοντας (χτυπώντας τη κουδούνα) ουαί κι αλίμονο άμα τον δω να ανεβαίνει με πρώτη ταχύτητα και τη γλώσσα στο πάτωμα :lolsign:
Θα του πετάξω τη κουδούνα στην κεφάλα! :roflmao:
Fixed
 

Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Γιατί δεν πηγαίνετε στο L'Étape Greece για να μη σας κάνει το μάγκα ο wizzy? Είναι και πιο πριν από αυτό της Κύπρου :dance2:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.037
Reaction score
41.307
Αυτό εννοούσα καλέ!! :biggrin:

Πλάκα κάνω φυσικά, πλάκα-πλάκα όμως, θα είμαι με τον αγρότη Παναγιώτ, άμα νιώσεις τίποτα αδιαθεσίες κλπ, σε πετάω στη καρότσα και ανάλογα τη κατάσταση, ή σε γυρνάω πίσω ή σε πετάω στο πλησιέστερο νοσοκομείο :lolsign:
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.138
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top