Ποιος είναι ο τελευταίος δίσκος που αποκτήσατε & πότε;








Μηνύματα
407
Reaction score
312
Με εκπλήσσεις!!!

@mparaxir Το live των Septic Flesh γαμεί και σπέρνει! Έχω και το Blu-Ray, μιλάμε για οπτικοακουστικό οργασμό!
Οπως το είπες φοβερό είναι ναι το εχω δει στο youtube την συναυλια τους μιλαμε δωσανε πονο
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.872
Reaction score
20.364
Οπως το είπες φοβερό είναι ναι το εχω δει στο youtube την συναυλια τους μιλαμε δωσανε πονο
Ρε, ποιο YouTube! Την είδα σε δύο immersive συστήματα το καλοκαίρι που μας πέρασε κι ήταν σαν ήμουν εκεί!
 

Μηνύματα
407
Reaction score
312
Ρε, ποιο YouTube! Την είδα σε δύο immersive συστήματα το καλοκαίρι που μας πέρασε κι ήταν σαν ήμουν εκεί!
Εεε εγω δεν εχω τετοια συστηματα να την δω οπότε το youtube μονόδρομος
 






Μηνύματα
407
Reaction score
312
Τελευταίος δίσκος......
11/2022
και μετά.... τέλος στο βινυλιακό σύστημα. Πούησα το πικαπ, πουλάω το phono stage και οσονούπω και την συλλογή μου από δίσκους......

View attachment 277255
Κριμα πιστεύω στο μελλον θα το μετανιωσεις.βεβαια εσυ ξέρεις καλύτερα
Πολυ ωραιο αλμπουμ και τρομερη λαιβ μπαντα, τους εχω δει αρκετες φορες σε βαθος δεκαετιων...
Αμα σου πω δεν τους ηξερα γιατί εχω εγκαταλειψει λιγο το άθλημα να το πω black metal;death πλέον τα αυτια μου οσο αφορα τα φωνητικά δεν μπορώ.
Αλλα χαζεύοντας στο youtube είχα βαλει και ακουγα διαφορα μεταλ μου πετάει την συναυλια στο μεξικο και λεω αμαν ποιοι ειναι αυτοι;το ψαχνω ελληνες λεω μπράβο ήταν και η συναυλία με ορχήστρα Ώπα λεω τουλαχιστον να τσιμπησω αυτο σε βυνιλιο που ειναι κατι σαν best παίζουν τα καλύτερα τους.

Οντος εχουν κανει πολύ καλη δουλεια στο βυνιλιο ακουγονται ολα.
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.872
Reaction score
20.364


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.228
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top