Ποιο πρόγραμμα περιήγησης διαδικτύου χρησιμοποιείτε;

Ποιο πρόγραμμα περιήγησης στο διαδίκτυο χρησιμοποιείτε?


  • Total voters
    215

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.049
Reaction score
20.456
Για πες..
Δώσε λίγο τυράκι!
Δεν σου ανοίγει η εικόνα; Τέσπα... Χωρίς κάποιο σχετικό plugin και χωρίς να είναι εγκατεστημένος ο Αντόμπι Ρήντερ, o νέος Firefox τα ανοίγει τα online pdf.
 

Timaras

*****
Μηνύματα
2.887
Reaction score
2.078
Το βρήκα.
Στα settings στο websites section,κάτω κάτω έχει μία και μοναδική επιλογή που λέει
"Open PDF files in the default PDF viewer application" αυτό ήταν τικαρισμένο και το ξετικάρησα :party:

pdf.JPG

[DOUBLEPOST=1510843160][/DOUBLEPOST]
Δεν σου ανοίγει η εικόνα; Τέσπα... Χωρίς κάποιο σχετικό plugin και χωρίς να είναι εγκατεστημένος ο Αντόμπι Ρήντερ, o νέος Firefox τα ανοίγει τα online pdf.
Για τον Opera λέω.Στον firefox δεν το είχα αυτό το θέμα!
 


Μηνύματα
208
Reaction score
166
firefox portable δαγκωτό
γιατί είναι open source
γιατί είναι portable
γιατί συγχρονίζει σε χρόνο dt σε pc κινητά laptop, από ανοιχτά tab μέχρι password
γιατί ότι και να σκεφτείς υπάρχει ένα addon που το κάνει.

ειδικά η τελευταία έκδοση σκοτώνει. έχει γίνει βέβαια ένα ψιλομπάχαλο με τα addon που σταμάτησαν να δουλεύουν, αλλά είναι βέβαιο ότι θα εμφανιστούν νέα λίαν συντόμως.

και γι αυτούς που παραπονιούνται ότι είναι αργός ή καταναλώνει πολλή μνήμη, ναι έχει περάσει κάποιες τέτοιες περιόδους αλλά είναι σταθερή αξία και δεν παρατάς το φίλο σου με την πρώτη στραβή.
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Να πρέπει μετά απο τόσα χρόνια να ανοίγω bookmark in new tab με middle click; :(
Δεν αντέχω άλλο, φέρτε μου πίσω το TabMixPlus για θα πάρετε le poul. >:(:D
 



Μηνύματα
274
Reaction score
106
Εχω συνηθησει το chrome εδω και πολλα χρονια, απο ταχυτητα καλα παει, αλλα καταναλωνει πιο πολυ μνημη..
Το mozila εχει λιγο πιο καθαρα γραφικα..
Για καποιο καιρο χρησιμοποιουσα το maxthon browseer, πηγαινε σφαιρα...
Το opera δεν μου αρεσει καθολου..
Το internet ecplorer ειναι για πεταμα, ολο προβληματα και κολλαει...
 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Opera γιατί κάνει την καλύτερη εξοικονόμηση δεδομένων αφού τα Gigabytes στην Ελλάδα τα πληρώνουμε χρυσά, έχει όμως και πάρα πολλές λειτουργίες που αξίζει κάποιος να τον δουλεύει όπως π.χ. ενσωματωμένο VPN και σαν δεύτερη επιλογή τον Chrome όταν συνδέομαι σε WiFi, γενικά ο chrome για μένα είναι ο καλύτερος άσχετα αν ψήφισα Opera. :p

Xfader, τρόμαξα λίγο με το like που μου έκανες, δεν πρόλαβα καλά καλά να γράψω και μου ήρθε ειδοποίηση για like! :oops::tongue:
 
Last edited:

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.626
Reaction score
83.105
Μετά τον Chrome που τον έχω συνηθίσει, η δεύτερη επιλογή μου είναι πλέον ο Brave.

 

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Τον είχα δοκιμάσει κάποιο φεγγάρι αλλά τον έβγαλα δεν θυμάμαι γιατί, θα τον ξαναβάλω να δω πώς είναι, λένε πως είναι πολύ γρήγορος..
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Εγώ έβαλα σα 2ο το VIVALDI στον υπολογιστή και τον χρησιμοποιώ γιατί είναι ο μόνος που μου επιτρέπει να ανεβάζω φωτογραφίες στο instagram απο τον υπολογιστή. Τον χρησιμοποιώ μόνο για αυτό.
 


MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
7.642
Reaction score
9.202
Μετά τον Chrome που τον έχω συνηθίσει, η δεύτερη επιλογή μου είναι πλέον ο Brave.

Υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς σελιδοδεικτών και κωδικών από τον Chrome στον Brave?
Να διευκρινίσω ότι ρωτάω για την έκδοση Android, όπου δε βρίσκω να υπάρχει τέτοια δυνατότητα.
 
Last edited by a moderator:

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.386
Reaction score
93.958

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.386
Reaction score
93.958
Opera GX - Ο πρώτος gaming browser!

 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.103
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top