Προσοχή! Ο τρισκατάρατος δαίμονας της κολάσεως

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
Αυτό το μαραφέτι (gadget) βγάζει κάτι κρότους από την κόλαση!!

Καλά σε ποιον αιώνα ζει το παπαδαριό;
Από τεχνολογία προφανώς δεν σκαμπάζουν και πολλά, τουλάχιστον οι γέροντες, παρά το ότι χρησιμοποιούν smartphones.
Kάποιος να τους εξηγήσει και 5 πράματα ρε παιδιά.
 

Μηνύματα
1.108
Reaction score
169
Ώ ρε μανούλα μου... 1 δαίμονας ανά Φέρμπη... 40 εκατομμύρια όπως λέει, ξεκληρίστηκε ολόκληρη η κόλαση σε μια γραμμή παραγωγής.....
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Μηπως ειχε απωθημενες τρομαρες ο παπας απο καμια ταινια παλια? :laugh:
 

Μηνύματα
423
Reaction score
39
Καλά είναι δυνατον να χλευάζεις κατι που δε γνωρίζεις???
Ξερεις τι εστί Φέρμπι??? αλλα ετσι ειναι.. .Πρόσεξε μονο μη
συναντησεις κανεναν στο δρομο...
Επισης αυτα ειναι πραγματα γνωστα σε ολο τον κοσμο και μαλιστα εχουν γυριστει και αντιστοιχες ταινιες. Βλεπε Τσακυ.... (ο τοτε Φερμπι)
 
Last edited:


Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.011
Ναι ρε τι το γελάτε? αφού το λέει ο γέρντας, μιλά ακούει ρωτά απαντά , και έχει και την πορνεία μέσα του ο δαίμονας της κολάσεως , ο ΣΑΤΑΝΑΣ.
ΤΟΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΙΧΡΗΣΤΟΣ. ΟΠΟΙΟς ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ ΔΑΙΜΟΝΙΖΕΤΑΙ.






ΣΗΜ απαγορεύονται τα κεφαλαία.



Δαιμονίστικα σας λεω.:smg::devilish::devilish::devilish:
 





Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.114
Reaction score
30.057
Φανταστείτε να δει και κανένα Hellboy ο πάτερ.



































Άντε μετά να του εξηγήσεις ότι είναι ο Ρον Πέρλμαν μακιγιαρισμένος


 

Μηνύματα
731
Reaction score
616
εχω λιωσει χαχαχαχαχαχαχα. Νομιζω ομως οτι ολα τα λεφτα ειναι η γιαγια στο backgroung με την απογνωση και τον τρομο να την εχει καταβαλει!:lolsign:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
εχω λιωσει χαχαχαχαχαχαχα. Νομιζω ομως οτι ολα τα λεφτα ειναι η γιαγια στο backgroung με την απογνωση και τον τρομο να την εχει καταβαλει!:lolsign:
Και το κοριτσακι διπλα κανει το σταυρο του!
 

Y

Yiannis_B

Guest
Who Is It For?
Children. Lonely children. Neglected children. The children of criminals. Evil babies. The senile. CIA black site prisoners. Skeletons. Hated cats. Madmen. Other robots. The hounds of hell...:rolleyes:

Furby actually makes you want to hurt it somehow—if only it had feelings—so that you can punish it for existing. You begin to feel like a wrathful deity. Or at least a lousy parent. The Furby was adopted and orphaned by a series of otherwise good-hearted people over the testing period. Yet, unlike a real child, the Furby never grows up. It just bothers you more, makes you feel worse, and you want to destroy it, but you just can't bring yourself to do it because you can't find a hammer at the office and smashing a Furby at work is kinda weird and might make people talk. :gamer:

http://gizmodo.com/5937402/the-new-furby-review-absolute-horror
 

Μηνύματα
901
Reaction score
54
Πού το πέτυχες αυτό Mr Μελίδης; Ξέρεις κανέναν καλό εξορκιστή; Είχα πάρει Φέρμπυ μόλις πρωτοβγήκε, δηλ. είμαστε κάτι χειρότερο από την οικογένεια Άνταμς πλέον.
Έτσι εξηγείται που όταν κάναμε τηλεφωνική φάρσα με το γιο μου σε μια θεία μου, αυτή ακούγοντας τα αχ και βαχ του φέρμπυ είπε " άξις και ξυνός παλιομα***********. Δαιμονίστηκε η γυναίκα και είμαι υπεύθυνος εγώ!
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
Πού το πέτυχες αυτό Mr Μελίδης;
E να........... ήμουν στην εκκλησία εκεί στην ουρά περιμένοντας στο συσσίτιο να πάρω ένα πιάτο μπληγούρι να φάω.
Και λέω: "δεν πάω μέσα να δω τι λέει αυτός ο θείος που μιλάει μιάμιση ώρα εκεί;"
Ε και μπήκα.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
Φανταστείτε να δει και κανένα Hellboy ο πάτερ.


Άντε μετά να του εξηγήσεις ότι είναι ο Ρον Πέρλμαν μακιγιαρισμένος
Πω πω τι άσχημος, πως τον έκαναν έτσι;
Αυτός είναι όμορφος άντρας. :D
 

Μηνύματα
1.217
Reaction score
1.750
Υπαρχουν θεματα αξιοτερα σχολιασμου
απο εναν υπερηλικα παππουλη.
Εκτος και εαν ... τον θεωρουμε επικυνδυνο.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.280
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top