Προτάσεις για στεγνωτήριο


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Για λεύκανση περιπρωκτικής χώρας που ήθελα να ρωτήσω, εδώ;
Χρησιμοποιειτε καθρεπτες? μεγαλους? αν οχι, και δε κανετε πολλα πολλα, το χρειαζεστε? ( εκτος αν εχετε θεματα με το ... "μπανιο" ...!)
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Χρησιμοποιειτε καθρεπτες? μεγαλους? αν οχι, και δε κανετε πολλα πολλα, το χρειαζεστε? ( εκτος αν εχετε θεματα με το ... "μπανιο" ...!)
Όχι για εμένα καλέ, για τους επισκέπτες.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.634
Reaction score
83.125
Για λεύκανση περιπρωκτικής χώρας που ήθελα να ρωτήσω, εδώ;

Οι πορνοστάρ στις ΗΠΑ πάνε εδώ:

 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.157
Reaction score
93.269
Ενημέρωση: ο Κωτσόβολος μ@λακίζεται... :mad:

Ενώ το στεγνωτήριο εμφανιζόταν ως διαθέσιμο μέχρι και το βράδυ της 26/11, χτες το απόγευμα στην παραγγελία μου εμφάνιζε ότι αναμένεται από τον προμηθευτή. Σε τηλεφωνική επικοινωνία μου επιβεβαίωσαν ότι αναμένεται, και στην ερώτηση γιατί το εμφάνιζαν διαθέσιμο, με υφάκι μου απάντησε η κοπελίτσα στην τηλεφωνική "εξυπηρέτηση" να διαλέξω κάποιο άλλο, αν δεν θέλω να περιμένω 10-15 εργάσιμες.

Όλα αυτά με πληρωμένο στεγνωτήριο και εγγύηση.
Ενημέρωση: παρελήφθη σήμερα! :party:

Είδαμε και πάθαμε με τον γιό να το περάσουμε από την πόρτα του μπάνιου, 57 κιλά δεν τα λες και λίγα. Τι διάολο βάζουν μέσα;

Δοκιμές από αύριο.
 


Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
Συνάδελφος....
 

Μηνύματα
14.877
Reaction score
20.422
Ενημέρωση: παρελήφθη σήμερα! :party:

Είδαμε και πάθαμε με τον γιό να το περάσουμε από την πόρτα του μπάνιου, 57 κιλά δεν τα λες και λίγα. Τι διάολο βάζουν μέσα;

Δοκιμές από αύριο.
Όταν πήρα το πλυντήριο (08 το ακριβότερο bosch φτου φτου φτου ) το αφήσανε έξω από τη ντουλάπα που θα έμπαινε - άστο μαναμ θα το βάλω εγώ θέλει δουλειά.
Τοιμαζω το χώρο , είναι και 10εκ πιο ψηλά από το πάτωμα , πάω χαρούμενος το πιάνω στα στιβαρά μου μπρατσα , σωστή στάση στα γόνατα και ωππ
Σα να ήταν βιδωμενο στο πάτωμα .
Παθαίνω την πλάκα μου , μα καλά 50 κιλά εργαλείο και δεν το σήκωσα τί κατάντια κλπ

Κοιτάω καλύτερα , 84 κιλά.
Μοδαφακα ... Εντάξει το σήκωσα αλλά την άκουσα . Είχα σηκώσει πολλές φορές πλυντήρια στο παρελθόν αλλά παίζανε στα 45 50 κιλά . Που να φανταστώ...
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.157
Reaction score
93.269
Όταν πήρα το πλυντήριο (08 το ακριβότερο bosch φτου φτου φτου ) το αφήσανε έξω από τη ντουλάπα που θα έμπαινε - άστο μαναμ θα το βάλω εγώ θέλει δουλειά.
Τοιμαζω το χώρο , είναι και 10εκ πιο ψηλά από το πάτωμα , πάω χαρούμενος το πιάνω στα στιβαρά μου μπρατσα , σωστή στάση στα γόνατα και ωππ
Σα να ήταν βιδωμενο στο πάτωμα .
Παθαίνω την πλάκα μου , μα καλά 50 κιλά εργαλείο και δεν το σήκωσα τί κατάντια κλπ

Κοιτάω καλύτερα , 84 κιλά.
Μοδαφακα ... Εντάξει το σήκωσα αλλά την άκουσα . Είχα σηκώσει πολλές φορές πλυντήρια στο παρελθόν αλλά παίζανε στα 45 50 κιλά . Που να φανταστώ...
60 εκ πλάτος το στεγνωτήριο, 65 η πόρτα, έπρεπε να περάσει και πάνω από νιπτήρα και πλυντήριο.... :confused:

Αν ήταν το δικό σου πλυντήριο, θα φώναζα αρσιβαρίστες για να το περάσουν από πάνω. :biggrin:
 


Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Κορίτσα για πλυντήριο-στεγνωτήριο ξέρουμε τίποτε ή να ξεκινήσω καινούργιο νήμα.
Μπιγκ προμπλεμ ο χώρος, δε χώρα πουθενά το ρημάδι, οπότε θα πάρω ένα σε όλα :help:
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Κορίτσα για πλυντήριο-στεγνωτήριο ξέρουμε τίποτε ή να ξεκινήσω καινούργιο νήμα.
Μπιγκ προμπλεμ ο χώρος, δε χώρα πουθενά το ρημάδι, οπότε θα πάρω ένα σε όλα :help:
Απο οτι εχω καταλαβει εως τωρα, αν δεν επιθυμεις να κανει και λευκανση σουφριδιου, πρεπει να ανοιξεις νεο νημα.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
πρεπει να ανοιξεις νεο νημα.
... σωστα, το προβλημα ειναι ο τιτλος απ'οτι καταλαβα και κατι για ξεκαρφωμα -> εδω κολλαει(προσφερεται) το ηδη υπαρχων νημα για στεγνωτηριο. 🐒
 

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Απο οτι εχω καταλαβει εως τωρα, αν δεν επιθυμεις να κανει και λευκανση σουφριδιου, πρεπει να ανοιξεις νεο νημα.
Εσύ το μυαλό εκεί, στους επισκέπτες του Ζιζίκου!!!
Να θέλει ο άνθρωπος να προσφέρει κάτι ουσιαστικότερο από λικέρ στη γιορτούλα του και να του το βγάλετε απ τις μύτες!!!

Δεν είστε αθρώποι τελικά!! :smile:
 

Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
Ένα μηχανάκι πολύ αξιόλογο, το έχω στους γονείς μου και στα παιδιά μου που είναι φοιτητές.
Πλένει 9 κιλά στεγνώνει 7 με ευέλικτα προγράμματα και πολύ καλά αποτελέσματα.
Το μόνο ελάττωμα του είναι ότι πρέπει να διαβάσεις το εγχειρίδιο χρήσης ώστε να μπορείς να του ζητήσεις αυτό που θέλεις ακριβώς, γιατί αλλιώς θα σου στεγνώνει τα ρούχα αιώνια στο manual program...
 

Μηνύματα
2.458
Reaction score
1.719
morris mpd1038 εγκαταστάθη την κυριακή που μας πέρασε.
Τώρα το έχω και στρώνει.
Σε πρώτη φάση θα του αλλάξω πατάκια και θα βάλω ακίδες γιατί έχω διαβάσει σε ένα φόρουμ ότι βελτιώνει την υφή των πετσετών.
Μετά θα δω για καλώδιο ρεύματος.
Stay tuned.
 

Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
morris mpd1038 εγκαταστάθη την κυριακή που μας πέρασε.
Τώρα το έχω και στρώνει.
Σε πρώτη φάση θα του αλλάξω πατάκια και θα βάλω ακίδες γιατί έχω διαβάσει σε ένα φόρουμ ότι βελτιώνει την υφή των πετσετών.
Μετά θα δω για καλώδιο ρεύματος.
Stay tuned.
Καλορίζικο!!!
Με μεγαλύτερα πατάκια και υψηλότερες ακίδες σίγουρα θα βελτιώσεις τα ρούχα που πρέπει να παραμείνουν υγρά σε ένα ποσοστό για να μπουν στην κρεμάστρα και να στεγνώσουν φυσικά ώστε να μην τσαλακωθουν, εκεί που θα δεις μεγάλη διαφορά θα είναι στα ρούχα που θα παραμείνουν υγρά για σιδέρωμα...θα αποκτήσουν μεταξένια υφή λόγω της σταθερότητας και της απομόνωσης...
Εάν πας για αλλαγή καλωδίου ρεύματος θα βελτιώσεις την δυναμική του στεγνώματος ντουλάπας με το περίσιο ρεύμα, εάν έχεις την δυνατότητα να προσθέσεις δυο σααμπ στον χώρο θα πάρεις πετσέτες που δεν έχεις φανταστεί μια θα καλύψεις τα 400, 500, ίσως και 600 στημόνια με το χαμηλό φάσμα στεγνώματος και θα αποκτήσουν τα ρούχα αίσθηση και υφή πρωτόγνωρη!!!
Εάν έχεις πετσέτες 700σαρες ή και 800σαρες στην γκάμα του σπιτιού ίσως χρειαστείς Dsp...

*μην ξεχνάς μετά από κάθε κύκλο να καθαρίζεις το φίλτρο των μεσοϋψηλών χνουδιών...
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.127
Reaction score
30.063
Συνάδελφος....
Επιπλέον, εάν η περιοχή εκτεθεί αργότερα στις υπεριώδεις ακτίνες, αυτό θα προκαλέσει ακόμη πιο σκούρο χρώμα από ότι πριν.
γι'αυτό, με το μαλακό τα σολαριουμ, ή τη γιόγκα γυμνοί, ιδιαίτερη προσοχή στην στάση του σκύλου
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.512
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top