Πρόβλημα με περιστέρια




Μηνύματα
225
Reaction score
0
οντως τα μαζευω .εχω δυο καθημερινους επισκεπτες στο μπαλκονι μου (ζευγαρακι ειναι....) ο Περη και η κοπελια του την οποια δεν την εχω βαφτισει ακομα.αλλα ειναι πολυ τζετ και οι δυο .τρωνε το σουσαμακι που τους βαζω και πανε και λερωνουν διπλα....τι μας περασες?? :138::138:
 


Μηνύματα
225
Reaction score
0
δυστυχως οχι....αλλα τωρα που το λες...και επειδη ψαχνω για σπιτι δεν ειναι κακη ιδεα:137::137:
 


Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Απάντηση: Re: Πρόβλημα με περιστέρια

δυστυχως οχι....αλλα τωρα που το λες...και επειδη ψαχνω για σπιτι δεν ειναι κακη ιδεα:137::137:
Στο περιστερι να πας :142:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Απάντηση: Re: Πρόβλημα με περιστέρια

δυστυχως οχι....αλλα τωρα που το λες...και επειδη ψαχνω για σπιτι δεν ειναι κακη ιδεα:137::137:
Άμα πας να πάρεις και τον Πέρη με τη γκόμενα. Δύο περιστέρια πάνω, δύο περιστέρια κάτω, δεν θα τα χαλάσουμε. :142:
 

Μηνύματα
2.290
Reaction score
3
Απάντηση: Πρόβλημα με περιστέρια

Εγώ πάλι θα πρότεινα να κρεμάσει κανένα αεροβόλο... θα το καταλάβουν... φαντάζομαι...:116:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Απάντηση: Πρόβλημα με περιστέρια

Τον Περη πρεπει να τον χαλαει το σουσαμακι.
Εχει κανει χαλια ολο τον Αλιμο :142:
 

Μηνύματα
225
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Πρόβλημα με περιστέρια

Άμα πας να πάρεις και τον Πέρη με τη γκόμενα. Δύο περιστέρια πάνω, δύο περιστέρια κάτω, δεν θα τα χαλάσουμε. :142:

εννοειται,για τι με περασες?και θα τους φτιαξω και σουπερ ερωτικη φωλιτσα με ολα τα κομφορ.υδρομασαζ,σαουνα κτλ,κτλ
 

Μηνύματα
225
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Πρόβλημα με περιστέρια

Τον Περη πρεπει να τον χαλαει το σουσαμακι.
Εχει κανει χαλια ολο τον Αλιμο :142:
ειναι κρυωμενο τελευταια και τον εχει πιασει διαρροια...θα του κανω χαμομηλακι:138:
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Απάντηση: Re: Απάντηση: Πρόβλημα με περιστέρια

ειναι κρυωμενο τελευταια και τον εχει πιασει διαρροια...θα του κανω χαμομηλακι:138:
Δεν ξέρω αν θα βοηθήσει το χαμομηλάκι, αλλά αν τον πιάσει στα χέρια του ο Geofromalimos, θα χρησιμοποιήσει...

:142:
 



toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.400
Reaction score
1.856
Απάντηση: Re: Πρόβλημα με περιστέρια

....η αντανακλαση του φωτος τα τρομαζει με κινδυνο να σκοτωθουν....
??!!!!
Τι λες βρε ξοτικό! Για περιστέρια μιλάμε, όχι για κουτορνίθια.
 

Μηνύματα
225
Reaction score
0
καντε πιο ομορφη την Αθηνα .......ολοι απο σημερα θα κρεμασουμε cd.καποια προτιμηση κανεις?εγω παντως θα κρεμασω ΑΣΙΜΟ ετσι για να δωσω και μια νοτα πιο κουλτουρε.:141::141:
 

Maria Pentagiotissa

Επίτιμο μέλος
Μηνύματα
15.781
Reaction score
341
καντε πιο ομορφη την Αθηνα .......ολοι απο σημερα θα κρεμασουμε cd.καποια προτιμηση κανεις?εγω παντως θα κρεμασω ΑΣΙΜΟ ετσι για να δωσω και μια νοτα πιο κουλτουρε.:141::141:
Όχι πολύ καλή ιδέα, αν σκεφτείς ποιο ήταν το τέλος του Άσιμου... :108:
 

Μηνύματα
12.854
Reaction score
10.072
Τα CD είναι ξεπερασμένα. Να κρεμάσετε DVD, για να μη πω κρεμάστε κατευθείαν το σκληρό δίσκο!!!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.611
Μηνύματα
2.867.902
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top