Πρόβλημα με περιστέρια

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Απάντηση: Πρόβλημα με περιστέρια

Τη λύση θα δώσει η γενετική για τον περιορισμό τους....























































































:137::137::137:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.416
Reaction score
94.029
Απάντηση: Πρόβλημα με περιστέρια

Εγώ λέω να ντυθείς έτσι και να κάτσεις στο μπαλκόνι!:138:

 

Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Πρόβλημα με περιστέρια

:204::204: Αυτό το γατόπουλο πολύ μου αρέσει...

Abcd αν κάτσει κάποιος έτσι στο μπαλκόνι με αυτή την περιβολή θα μαζευτούν κουρούνες βρε :204::204:
 

Μηνύματα
14.556
Reaction score
1.467
Έχω φοβερό πρόβλημα στο πίσω μπαλκόνι και φυσικά είναι αδύνατο να καθαρίζω κάθε μισή ώρα. Έβαλα λωρίδες αλουμινόχαρτου σε πολλά σημεία στα κάγκελα και δεν πτοήθηκαν. Ψέκασα με μείγμα νερού και καυτερού μπαχαρικού και δεν ενοχλήθηκαν. Έχει βρει κάποιος αποτελεσματική λύση πριν καταφύγω στα χάπια για τα νεύρα;
 



Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.122
Reaction score
30.063
Να πάρουμε έναν θηρευτή τους, αλλά ποιον... Μου φαίνεται θα αρχίσουμε την ιερακοτροφια, τουλάχιστον εκεί δεν θα μας καταγγείλει ο φιλικός οικολόγος της γειτονιάς μας


 

ika

News
Μηνύματα
13.762
Reaction score
12.824
Έχω φοβερό πρόβλημα στο πίσω μπαλκόνι και φυσικά είναι αδύνατο να καθαρίζω κάθε μισή ώρα. Έβαλα λωρίδες αλουμινόχαρτου σε πολλά σημεία στα κάγκελα και δεν πτοήθηκαν. Ψέκασα με μείγμα νερού και καυτερού μπαχαρικού και δεν ενοχλήθηκαν. Έχει βρει κάποιος αποτελεσματική λύση πριν καταφύγω στα χάπια για τα νεύρα;
Δεν σου κάνουν αυτά?
 

Μηνύματα
14.556
Reaction score
1.467
Να πάρουμε έναν θηρευτή τους, αλλά ποιον... Μου φαίνεται θα αρχίσουμε την ιερακοτροφια, τουλάχιστον εκεί δεν θα μας καταγγείλει ο φιλικός οικολόγος της γειτονιάς μας


Είχα γνωρίσει άτομα από τον ελληνικό σύλλογο ιερακο
Τις γνωρίζω αλλά δε θα τα εμποδίζουν απ´το να κάθονται στο πάτωμα ή πάνω στη λάμπα.
 

ika

News
Μηνύματα
13.762
Reaction score
12.824
....
Τις γνωρίζω αλλά δε θα τα εμποδίζουν απ´το να κάθονται στο πάτωμα ή πάνω στη λάμπα.
Την παλία μέθοδος που κρεμάς ενα-δυο CD να κουνιούνται ελεύθερα, την δοκίμασες?
 

Μηνύματα
14.556
Reaction score
1.467
Την παλία μέθοδος που κρεμάς ενα-δυο CD να κουνιούνται ελεύθερα, την δοκίμασες?
Παλιά, στο σπίτι των γονιών αλλά δεν έκανε διαφορά.
 







Μηνύματα
13.613
Reaction score
6.571
Αν δεν το χρησιμοποιείς για να απλώνεις ρούχα, τότε πάρε το γνωστό πλαστικό πλέγμα και βάλτο από κάτω μέχρι πάνω (με προσοχή όμως και με βοήθεια κάποιου αλλου ατόμου, για να μην φύγεις από το μπαλκόνι κάτω). Κόβει λίγο την θέα, αλλά όχι τον αέρα.

https://a.scdn.gr/images/sku_main_i...00_plegma_mpalkoniou_190gsm_leyko_025399.jpeg


Για ορθοστάτες βάζεις σκουπόξυλα (χωρίς την μάγισσα).

Αλλη λυση.......

 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.488
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top