Πωλείται σε άριστη κατάσταση (ευχαριστώ Photoshop)

Μηνύματα
1.399
Reaction score
1.094
Σιγά μην ανοίξουμε και studio για να μπει μιά αγγελία. Αν ενδιαφέρεσαι πραγματικά, επικοινωνείς και το βλέπεις ζωντανά το αντικείμενο. Φωτό σου βρίσκω άπειρες. Δεν έχει νόημα. Αν περιμένεις να αγοράσεις μηχάνημα χιλιάδων ευρώ από φωτό και μόνο εσύ έχεις το πρόβλημα, όχι ο πωλητής.
Ναι, είμαι από αυτούς που δε βάζουν πολλές φωτό. Βαριέμαι. Αν καίγομαι να πουλήσω, ίσως το κυνηγήσω παραπάνω.
Βέβαια είμαι από αυτούς που παίρνουν μπατονέτα για να καθαρίσουν το αντικείμενο πριν μπει για πώληση.
Αδύνατο να ενδιαφερθώ πραγματικά για κάτι που δεν έχω δει. Είτε κοστίζει 10€ είτε 10.000€.

Αγοραστής και πωλητής δεν είναι πάντα στην ίδια πόλη. Και να είναι, δε θα σπαταλήσω χρόνο και βενζίνη αν δε δω αναλυτικές φωτογραφίες πρώτα.

Με όποιον βαριέται δεν ασχολούμαι με τις αγγελίες του.
 

Μηνύματα
1.228
Reaction score
2.042
Αδύνατο να ενδιαφερθώ πραγματικά για κάτι που δεν έχω δει. Είτε κοστίζει 10€ είτε 10.000€.

Αγοραστής και πωλητής δεν είναι πάντα στην ίδια πόλη. Και να είναι, δε θα σπαταλήσω χρόνο και βενζίνη αν δε δω αναλυτικές φωτογραφίες πρώτα.

Με όποιον βαριέται δεν ασχολούμαι με τις αγγελίες του.
Και καλά κάνεις που δεν ενδιαφέρεσαι ή ασχολείσαι. Απλά μην υποχρεώνεις και τους υπόλοιπους να βάζουν μιά αγγελία με τα δικά σου δεδομένα.
 

Μηνύματα
1.399
Reaction score
1.094
Και καλά κάνεις που δεν ενδιαφέρεσαι ή ασχολείσαι. Απλά μην υποχρεώνεις και τους υπόλοιπους να βάζουν μιά αγγελία με τα δικά σου δεδομένα.
Εγώ είμαι μέλος στο Avsite, δε μπορώ να υποχρεώσω κανέναν. Συγκεκριμένη πρόταση ξαναέκανα και θα συνεχίσω από σεβασμό στους όποιους ενδιαφερόμενους να ανεβάζω αναλυτικές αγγελίες.
 

Μηνύματα
13.641
Reaction score
6.606
Αφού τα γραπτά μένουν και μπορούμε να τα αναπαράγουμε με ένα copy paste, αυτή ήταν η ακριβής πρόταση μου στον Γιάννη που προφανώς δεν ξέρω τόσο καλά όσο εσείς: «Αν μπορώ και δεν σε προσβάλω με αυτό θα ήθελα να επιστρέψω 50€ στον λογαριασμό σου για να συνεισφέρω τουλάχιστον στην επισκευή της μπόρνας».

Τελικά ήταν προσβλητική η πρόταση μου και το μαθαίνω τώρα, αλλά δεν δέχθηκα ποτέ και κάποια αντιπρόταση.

Δικομανής δεν είμαι σίγουρα αλλά ούτε και φυγόδικος. Εδώ φτάσαμε όμως να δικάζουμε μέχρι και τα like και τα dislike. Αν δεν απαντούσα θα δικαζόμουν ερήμην οπότε επέλεξα να μην λουφάξω, αλλά κατακρίνομαι και γι αυτό. Και θρησκευόμενος δεν είμαι σίγουρα, αλλά έχω κι εγώ το δικαίωμα να προσπαθήσω από ζώων να γίνω άνθρωπος.

Όντας αρκετές φορές θύμα πάντως (ταυτίζομαι παρόλο που στον προκειμένη περίπτωση είμαι ο θήτης) σε αγορές μου, που έψαχνα κατόπιν εορτής να βρω ψυχρές κολλήσεις σε μηχανήματα που δούλευαν ίσα για το demo… θα ήθελα να βρεθεί ένας θρασύς να μου πει, έστω και κατόπιν εορτής, sorry είμαι looser πάρτα πίσω και φέρε το σαπάκι που σου έδωσα.
Τι λες βρε άνθρωπε???? Δηλαδή επειδή κάποιος σε κορόιδεψε, κάνεις το ίδιο? Πας να το παίξεις τρελίτσα? Τακτική Πισπιρίγκου δηλαδή......
Αν έχεις "μπαλάκια" ανάμεσα στα μπούτια σου, κάνε επιστροφή των χρημάτων άμεσα και χρεώσου και τα μεταφορικά αυτού που πούλησες (με κούριερ και με παραλαβή από το σπίτι του,να μην πάει ούτε στην κούριερ το μέλος που εξαπάτησες). Όλα τα αλλά, είναι περιττά.
 

Μηνύματα
56
Reaction score
67
Τι λες βρε άνθρωπε???? Δηλαδή επειδή κάποιος σε κορόιδεψε, κάνεις το ίδιο? Πας να το παίξεις τρελίτσα? Τακτική Πισπιρίγκου δηλαδή......
Αν έχεις "μπαλάκια" ανάμεσα στα μπούτια σου, κάνε επιστροφή των χρημάτων άμεσα και χρεώσου και τα μεταφορικά αυτού που πούλησες (με κούριερ και με παραλαβή από το σπίτι του,να μην πάει ούτε στην κούριερ το μέλος που εξαπάτησες). Όλα τα αλλά, είναι περιττά.
Άντρα τους χαρακτηρισμούς και τις συγκρίσεις παρακαλώ να τις αφήσεις κατά μέρος. Από το πρώτο Post μου έχω γράψει "Γιάννη ... είμαι στην διάθεση σου για να λήξουμε το θέμα με όποιον τρόπο επιθυμείς." και αυτό θα γίνει όπως υποσχέθηκα επί προσωπικού με τον Γιάννη, από εκεί και πέρα αν θέλετε όλοι οι υπόλοιποι να συνεχίσετε να κυνηγάτε μάγισσες είναι δικαίωμα σας.
 

Μηνύματα
13.641
Reaction score
6.606
Άντρα τους χαρακτηρισμούς και τις συγκρίσεις παρακαλώ να τις αφήσεις κατά μέρος. Από το πρώτο Post μου έχω γράψει "Γιάννη ... είμαι στην διάθεση σου για να λήξουμε το θέμα με όποιον τρόπο επιθυμείς." και αυτό θα γίνει όπως υποσχέθηκα επί προσωπικού με τον Γιάννη, από εκεί και πέρα αν θέλετε όλοι οι υπόλοιποι να συνεχίσετε να κυνηγάτε μάγισσες είναι δικαίωμα σας.
Τον ρωτάς πως θέλει να λήξετε το θέμα ? Πως μπορεί να λήξει μια απάτη? Δεν κατάλαβες μάλλον ......βάζεις πίσω τα χρήματα χωρίς να τον ρωτήσεις και περιμένεις την κούριερ (για να την πληρώσεις).
Θίχτηκες και για τον αντρισμό σου? Σε αποκαλούν απατεώνα και εσύ θίχτηκες για τα π@πάρια σου!!!!!
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.583
Μηνύματα
2.866.394
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top