Πωλούνται υπέροχα τσοπανοσκυλάκια!

Status
Not open for further replies.



Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
UP με νέες φωτό γιατί δήθεν μου ζητήθηκαν. 😜


View attachment 208887


View attachment 208888
Μη τα χωρίσεις από την οικογένεια τους...Είναι τόσο γλυκα ...

Τοση απονια σ αυτόν τον κόσμο....

Δεν είμαι βιγκαν,τρώω ψάρια και αγκαλιάζω που και που και κανένα δέντρο.
 

Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
Πάρτε τα βρε παιδιά να κλείσει το νήμα γιατί έχει μυρίσει σκυλίλα το φόρουμ. :o :biggrin:
Ζιζικ,και ο xfader πρέπει να πάρει δυο για το γιο του ( για παιδαγωγικούς λόγους ),κι όταν συναντιέστε στα σπίτια σας να γίνεται μια μικρή επανασύνδεση με την οικογένεια.

Ορίστε μια ιδέα!🐶
Εγώ εκλεισα αυτό το μούτρο.
Δημήτρη σε ευχαριστώ.
Να δούμε τι ζημιές θα κάνει μέχρι 2 χρονών.Αυτή που εχω τώρα , ειχε κόψει ολα τα λάστιχα ποτίσματος.
Ο προηγούμενος διάολος, που πέθανε 17 χρονών, ειχε σπάσει ολα τα πιθάρια και τις γλάστρες. View attachment 209820
Δεν υπάρχει ασφάλεια για ζώα στην Ελλάδα?:biggrin:
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Μη τα χωρίσεις από την οικογένεια τους...Είναι τόσο γλυκα ...

Τοση απονια σ αυτόν τον κόσμο....

Δεν είμαι βιγκαν,τρώω ψάρια και αγκαλιάζω που και που και κανένα δέντρο.
Μπορεις να τα παρεις ολα μαζι, ολη την οικογενεια! αντε, παρτε σκλια!
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Κλείσαμε. Παρακαλώ να κλειδώσει το νήμα, ευχαριστώ για τη φιλοξενία. :p
Το Ντολμαδάκι με κοροϊδεύει οτι έχω empty nest syndrome (σύνδρομο άδειας φωλιάς).

20210513_211322-ANIMATION.gif
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Πόσο γρήγορα μεγαλώνουν, χθες έγιναν 2 μηνών! Σνιφ. :cry:






Τελευταίο Άλεξ, σήμερα φεύγουν του Μπάμπη και την Τετάρτη το σκουρούλι. :p Θα κρατήσω τον Viggo 2 και την Arwen.

.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Την περασμένη εβδομάδα χάθηκαν 2. Ψάχναμε συνεχώς γύρω μα τίποτα, ήμουν σε μεγάλη φρίκη.
Τα βρήκε μια κυρία 1,5 χιλιόμετρο μακριά!!! και στην τηλεφωνική συνεννόηση για την επιστροφή της ανέφερα οτι φοβήθηκα μην τα φάει η αλεπού. Μου απαντά: Μόνο 50 ημερών και τόσο μεγάλα; Μάλλον αυτά θα έτρωγαν την αλεπού! :roflmao:
 



Μηνύματα
1.326
Reaction score
4.407
@Zizik.
Σ'ευχαριστώ πολύ, είσαι το κάτι άλλο!!!!!! Το 10" δώσ'το σε κάποιο από τα άλλα δυο παιδιά, έμενα με υπερκάλυψαν τα σκλούδια και όπως πολύ σωστά λέει ο Ndis η χαρά της ζωής είναι τα σκλούδια και τα ξζανούδια και εγώ τώρα Δόξα τω Θεώ έχω και από τα δυο.


Πραγματικά Υπόχρεος
 

Μηνύματα
299
Reaction score
617
Πράγματι απίθανος ο Ζιζικ, να σου χαρίζουν ωραία κουταβάκια και να προσφέρει και άλλα δώρα μαζί, δεν έχει ξαναγίνει. Νόμιζα ότι έκανε πλάκα.

Σε ευχαριστούμε πολύ, ο δικός μας είναι 7,5 κιλά, πολύ γλύκας ,δεν μπορεί να τον μαλώσει ούτε η σύζυγος ( η εκπαιδεύτρια) . Αρχίζει να παίζει με την Luna την γριούλα, δαγκώνοντας τα πόδια και την ουρά της και όταν τον διώχνει, ορμάει στα πόδια μου.

Μου λέει η Αρετή, μην τον μαθαίνεις να δαγκώνει, να του λες αυστηρά ΟΧΙ !!! Ε του κουνάω το δάχτυλο (γελώντας) λέγοντας Όχι και μου δαγκώνει το δάχτυλο! Πως να του φωνάξεις όταν βλέπεις αυτήν την μουρίτσα.

Για την ωρα, σκάβει, έχει κλαδέψει μια τριανταφυλλιά, μια πασχαλιά και αρκετές ίριδες..

Δημήτρη ευχαριστώ και να είστε πάντα καλά.

Δεν μου έδωσε την εγγύηση του κουταβιού, αλλά φταίω και εγώ, γιατί ξέχασα να τον πληρώσω…
 




Status
Not open for further replies.

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top