Πόσα € έχουμε ξοδέψει για το ηχοσύστημά μας;

Πόσο κοστίζει το κύριο σύστημα ήχου που ακούτε μουσική;

  • 0 €

    Votes: 3 2,2%
  • 1 € - 1000 €

    Votes: 7 5,1%
  • 1.001 € - 3.000 €

    Votes: 18 13,1%
  • 3.001 € - 5.000 €

    Votes: 22 16,1%
  • 5.001 € - 10.000 €

    Votes: 30 21,9%
  • 10.001 € - 30.000 €

    Votes: 38 27,7%
  • 30.001 € - 60.000 €

    Votes: 9 6,6%
  • 60.001 € - 100.000 €

    Votes: 4 2,9%
  • 100.001 € - 500.000 €

    Votes: 4 2,9%
  • 500.001 € και κάτι ψιλά

    Votes: 2 1,5%

  • Total voters
    137
Μηνύματα
93
Reaction score
142
Πααααλι καινουργιες ντουλαπες ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ? ΕΕΕ Οχι βρε μωρο τα βρηκα μεταχειρισμενα φτηνιαρικα.Μην νομιζεις για πεταμα ηταν απο αποθηκη.Και εξαλου θα τα πληρωσω σε 1 χρονο σιγα σιγα.Ο φουρνος δεν ψηνει απο κατω.Το ψυγειο δεν παγωνει.Ποτε θα παμε κανα ταξιδακι η εστω για φαι εξω?Θα δουμε ρε μωρακι οταν παρω καμια αυξηση αφου το βλεπεις ειμαι πιεσμενος οικονομικα και μονο η μουσικη μου διωχνει το αγχος.😂😂😂😂
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.935
Reaction score
12.621
Κι άλλες επιλογές!

Όσοι ψηφίσατε μπορείτε να αλλάξετε την ψήφο σας σε αυτό που σας αντιστοιχεί καλύτερα.

Μακάρι να είχαμε παντού αυτή την επιλογή (και όχι μόνο κάθε 4 χρόνια)...
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.179
Reaction score
19.070
''500.001 και κάτι ψιλά'' έχει κοστίσει η ζωήμ' ούλη πάν' κάτ' μέχρι σήμερα μαζί με το μαιευτήριο.. :cry:
Βγάζω όξω μόνο τους κιοφτέδες και τη φέτα που έχω αδυναμία.. :whistling:
Μ' αυτά μαζί φτάνουμε εύκολα το 'μύριο.. :tongue:


:lolsign:
 

Μηνύματα
235
Reaction score
403
@n_olympios Προσοχή στα νέα προφίλ του φόρουμ.

Μη μας την πέσει undercover κανένας Θεοχάρης και θερίσει κεφάλια, μέρες που είναι :)

Μήπως το poll να αυτοκαταστραφεί μετά τη λήξη του;
 

Μηνύματα
1.243
Reaction score
2.052
Βαζουμε υπολογιζοντας τιμες λιανικης, τι δωσαμε στην πραγματιμοτητα ή τιμες μεταχειρισμενων;
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.426
Reaction score
125.709
Βαζουμε υπολογιζοντας τιμες λιανικης, τι δωσαμε στην πραγματιμοτητα ή τιμες μεταχειρισμενων;
Λιανικής πες, πόσο κοστίζει να το πάρει ένας τρίτος.
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.179
Reaction score
19.070
Νομίζω ο νηματοθέτης στον τίτλο λέει ''πόσα έχουμε ξοδέψει.''
Εγώ καταλαβαίνω ότι αναφέρεται στην παύλα - διάθεση κάποιου να ξοδέψει και πόσα και λιγότερο στην λιανική τιμή.. ;)
Στο poll η ερώτηση γίνεται ''πόσο κοστίζει το κύριο σύστημα'' οπότε.. :idk:
 



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.179
Reaction score
19.070
Kι άμα έχουμε πάνω από ένα συστήματα ?
Σωστά..
Ή αν κάποιος είχε σύστημα τούμπανο, βαρέθηκε ν' ασχολείται με π@π@ριές και τώρα ακούει από ένα jbl? :cry:


Γι' αυτό πρότεινα να πούμε πόσα έχουμε δώσει διαχρονικά.. :biggrin: :fuckyou:
 


n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.935
Reaction score
12.621
@n_olympios Προσοχή στα νέα προφίλ του φόρουμ.

Μη μας την πέσει undercover κανένας Θεοχάρης και θερίσει κεφάλια, μέρες που είναι :)

Μήπως το poll να αυτοκαταστραφεί μετά τη λήξη του;
Μπορεί να μεταφερθεί σε κλειστή κατηγορία αν έχετε κάτι να φοβηθείτε. :whistling:
 


n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.935
Reaction score
12.621
Δεν έχουμε κρυφές εμείς εδώ μέσα αφεντικό.

Ή έχουμε; Μήπως να τις φανερώσουμε;

(τις ψήφους)
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.179
Reaction score
19.070
Δεν υπάρχει περίπτωση , όχι μόνο για μένα αλλά και για πολλούς άλλους.
Το παράδειγμα ήταν επιτηδευμένα extreme.. οκ, να σου πω ένα πιο πιθανό σενάριο.. ;)

Κάποιος άκουγε σε μεγάλο κοινόχρηστο χώρο με σύστημα Χ αξίας..
Αποφασίζει να το σπρώξει και πάει σε πολύ μικρότερο χωρο πιο φροντισμένο και χωρίς να τον απασχολεί πια ο παράγοντας ''other people'' στήνει όπως θέλει εκεί ένα αξιόλογο σύστημα Ψ αλλά αξίας πολύ μικρότερης.
Την έβγαλε ''φτηνά'' έχει ρέστα και αυτό που επιθυμεί.. :smoke:

Νταξ'? :rolleyes:
 

Μηνύματα
27.301
Reaction score
25.320
Το παράδειγμα ήταν επιτηδευμένα extreme.. οκ, να σου πω ένα πιο πιθανό σενάριο.. ;)

Κάποιος άκουγε σε μεγάλο κοινόχρηστο χώρο με σύστημα Χ αξίας..
Αποφασίζει να το σπρώξει και πάει σε πολύ μικρότερο χωρο πιο φροντισμένο και χωρίς να τον απασχολεί πια ο παράγοντας ''other people'' στήνει όπως θέλει εκεί ένα αξιόλογο σύστημα Ψ αλλά αξίας πολύ μικρότερης.
Την έβγαλε ''φτηνά'' έχει ρέστα και αυτό που επιθυμεί.. :smoke:

Νταξ'? :rolleyes:
Σου έχω πεί τόσες φορές να κόψεις τις κακές παρέες. Σε επηρεάζουν , παίζουν με το μυαλό σου και τελικά σε κάνουν να λές και σύ τις ίδιες αηδίες που λένε κι αυτοί. Πχ ear.
Ο οποίος θεωρεί ότι τα newman προφέρονται νοιμαν ,είναι φτηνά ηχεία , στα 2500 έκαστο και έβαλε 13 δορυφορίδια και 4 σάμπς .
Ο εν λόγω κύριος , εκτός από καραφλός είναι και ονειροπαρμένος.
Που θεωρεί αυτές τις αηδίες μιά χαρά δορυφορίδια και ακούει immersive και παπάδες να ροκάρουν και ιπτάμενα πιάνα και τέτοια. Ασε που έχει ψήσει και τον έτερο καράφλα δόκτωρα και έχουν και οι δύο trinnov , αυτή την αηδία , που επίσης το θεωρούν φτηνό και καλά για αυτά που κάνει.
Τι κάνει δλδ ? φιάχνει παστίτσιο ? μοσχάρι κοκκινιστό ? ψήνει λουκάνικα ? φιάχνει κέικ ? τι σκατά κάνει η αηδία και έχουν πάθει ταράκουλο και οι δύο?
Γι αυτό σε λέω Μήτσεμ , κόψε τις κακές παρέες . Αυτοί μέχρι και χώρο θα σε βάλουν να φιάξεις. Ξες. Spendor να πουλήσεις , και τέτοια.
Ασε μάναμ , μείνε μακριά εσύ. Ξες παλουκάρι , δικάναλο . Οχι σινεματζής που λέει και ο μανέστρος @christos77 και με βρίζει συνέχεια ότι είμαι σινεματζής.
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.179
Reaction score
19.070
Σου έχω πεί τόσες φορές να κόψεις τις κακές παρέες. Σε επηρεάζουν , παίζουν με το μυαλό σου και τελικά σε κάνουν να λές και σύ τις ίδιες αηδίες που λένε κι αυτοί. Πχ ear.
Ο οποίος θεωρεί ότι τα newman προφέρονται νοιμαν ,είναι φτηνά ηχεία , στα 2500 έκαστο και έβαλε 13 δορυφορίδια και 4 σάμπς .
Ο εν λόγω κύριος , εκτός από καραφλός είναι και ονειροπαρμένος.
Που θεωρεί αυτές τις αηδίες μιά χαρά δορυφορίδια και ακούει immersive και παπάδες να ροκάρουν και ιπτάμενα πιάνα και τέτοια. Ασε που έχει ψήσει και τον έτερο καράφλα δόκτωρα και έχουν και οι δύο trinnov , αυτή την αηδία , που επίσης το θεωρούν φτηνό και καλά για αυτά που κάνει.
Τι κάνει δλδ ? φιάχνει παστίτσιο ? μοσχάρι κοκκινιστό ? ψήνει λουκάνικα ? φιάχνει κέικ ? τι σκατά κάνει η αηδία και έχουν πάθει ταράκουλο και οι δύο?
Γι αυτό σε λέω Μήτσεμ , κόψε τις κακές παρέες . Αυτοί μέχρι και χώρο θα σε βάλουν να φιάξεις. Ξες. Spendor να πουλήσεις , και τέτοια.
Ασε μάναμ , μείνε μακριά εσύ. Ξες παλουκάρι , δικάναλο . Οχι σινεματζής που λέει και ο μανέστρος @christos77 και με βρίζει συνέχεια ότι είμαι σινεματζής.
Οη βρε ζουρλέ, δεν το πήγαινα έτσ' :lol::lol: :cry:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.671
Μηνύματα
2.869.637
Members
37.943
Νεότερο μέλος
argyrisM
Top