Τα ''like''


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.279
Που την είδες μωρέ την ωραία παραλία; :p

Ο κωλος βεβαίως, είναι μια ζωγραφιά σκέτη..:drinks:
 


Μηνύματα
705
Reaction score
995
Εμένα πάλι γιατί μου έρχεται στο μυαλό το "Είναι πολλά τα likes Άρη...";
Άβυσσος...
 



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.441
Reaction score
50.533
- τα like πάντως δεν έχουν ( ή δεν θα έπρεπε ) την ίδια δυναμική σε όλα τα θέματα

- πχ : σε νήματα συχνής δραστηριότητας και σύντομων αναρτήσεων όπως φωτογραφίες - τραγούδια - αστεία - κλπ . . . είναι λογικό ( εάν αρέσουν ) να κάνουμε like και τέλος

- σε ποιό αναλυτικές όμως αναρτήσεις , πχ : τεχνικά θέματα - κοινωνικές συζητήσεις - κριτικές/απόψεις ήχου/εικόνας ( δίσκων/ταινιών , συσκευών κλπ ) , θα έπρεπε να συνοδεύονται και με κάποιο επί μέρους σχόλιο , καθ΄ ότι δεν είναι δυνατόν να συμφωνούμε 100% σε κάτι που διαβάζουμε
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.441
Reaction score
50.533
- πολύ ποιό αποδοτικό το νέο σύστημα . . .

. . . κάποιες σκόρπιες σκέψεις : . . .

- πλέον με 6 επιλογές , ένα αστείο που μας αρέσει ή και κάτι που θέλουμε να ειρωνευτούμε ταιριάζει να το συνοδεύσουμε με ha-ha . . . εάν όμως μας αρέσει κάτι στο ''εδώ γελάμε'' , εκεί ταιριάζει περισσότερο το like & όχι το ha-ha υπό την έννοια πως ήδη βρισκόμαστε σε περιβάλλον γέλιου . . .


. . . λεπτομέρειες :stinker:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Το παρον θεμα ουδωλως ετεθην τυχαιως. Συνφωνως με πλεροφοριαι αι οποιες περιηλθον της γνωσης μου εσχατως η αναλογια αριθμου ποστς και αριθμου λαϊκς θα ειναι Ο κρισιμος παραγων δια την συμμετοχην στας μελλοντικας κληρωσεις του φορουμ. Φημαι λεγουσιν πως το τεχνικον τημ του σαϊτ επεξεργαζεται τον σχετικον αλγοριθμον ο οποιος οφειλει να ειναι ετοιμος σε χ ημερες.
Επαρεθεσον σχετιον σχολιον σε απαντηση μου προς τον κρυπτομενο επι των ορεων διδασκαλο - αλλα ως ητο επομενο περασε στο ντουκου ...

αι φημαι θελουσιν το μαγικο νουμερο να αγγιζει το 0,507 ...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.865.107
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top