Τα ''like''


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.344
Reaction score
125.279
Που την είδες μωρέ την ωραία παραλία; :p

Ο κωλος βεβαίως, είναι μια ζωγραφιά σκέτη..:drinks:
 


Μηνύματα
705
Reaction score
995
Εμένα πάλι γιατί μου έρχεται στο μυαλό το "Είναι πολλά τα likes Άρη...";
Άβυσσος...
 



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.441
Reaction score
50.533
- τα like πάντως δεν έχουν ( ή δεν θα έπρεπε ) την ίδια δυναμική σε όλα τα θέματα

- πχ : σε νήματα συχνής δραστηριότητας και σύντομων αναρτήσεων όπως φωτογραφίες - τραγούδια - αστεία - κλπ . . . είναι λογικό ( εάν αρέσουν ) να κάνουμε like και τέλος

- σε ποιό αναλυτικές όμως αναρτήσεις , πχ : τεχνικά θέματα - κοινωνικές συζητήσεις - κριτικές/απόψεις ήχου/εικόνας ( δίσκων/ταινιών , συσκευών κλπ ) , θα έπρεπε να συνοδεύονται και με κάποιο επί μέρους σχόλιο , καθ΄ ότι δεν είναι δυνατόν να συμφωνούμε 100% σε κάτι που διαβάζουμε
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.441
Reaction score
50.533
- πολύ ποιό αποδοτικό το νέο σύστημα . . .

. . . κάποιες σκόρπιες σκέψεις : . . .

- πλέον με 6 επιλογές , ένα αστείο που μας αρέσει ή και κάτι που θέλουμε να ειρωνευτούμε ταιριάζει να το συνοδεύσουμε με ha-ha . . . εάν όμως μας αρέσει κάτι στο ''εδώ γελάμε'' , εκεί ταιριάζει περισσότερο το like & όχι το ha-ha υπό την έννοια πως ήδη βρισκόμαστε σε περιβάλλον γέλιου . . .


. . . λεπτομέρειες :stinker:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Το παρον θεμα ουδωλως ετεθην τυχαιως. Συνφωνως με πλεροφοριαι αι οποιες περιηλθον της γνωσης μου εσχατως η αναλογια αριθμου ποστς και αριθμου λαϊκς θα ειναι Ο κρισιμος παραγων δια την συμμετοχην στας μελλοντικας κληρωσεις του φορουμ. Φημαι λεγουσιν πως το τεχνικον τημ του σαϊτ επεξεργαζεται τον σχετικον αλγοριθμον ο οποιος οφειλει να ειναι ετοιμος σε χ ημερες.
Επαρεθεσον σχετιον σχολιον σε απαντηση μου προς τον κρυπτομενο επι των ορεων διδασκαλο - αλλα ως ητο επομενο περασε στο ντουκου ...

αι φημαι θελουσιν το μαγικο νουμερο να αγγιζει το 0,507 ...
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.865.120
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top