Τι είδαμε, τι θα δούμε


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.632
Reaction score
83.117
Dragged Across Concrete (2018)

rff.jpg


Το "είδα" κι εγώ. Εκνευριστικότατη μαλ@κία που μου χάλασε τη διάθεση. Ως τη μέση έφτασα, με skips, ούτε καν FF. Ένα τσούρμο ηθοποιοί του γούστου μου, που αποφάσισαν να κάνουν ταινία τέχνης δωρεάν γιατί το budget δεν έφτανε ούτε για τα σάντουιτς στα διαλείμματα των γυρισμάτων. Κι όπου λείπουν τα χρήματα επικρατεί η πάρλα. Ουστ!!!
 




Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.052
Reaction score
20.465
Dragged Across Concrete (2018)

View attachment 122073

Το "είδα" κι εγώ. Εκνευριστικότατη μαλ@κία που μου χάλασε τη διάθεση. Ως τη μέση έφτασα, με skips, ούτε καν FF. Ένα τσούρμο ηθοποιοί του γούστου μου, που αποφάσισαν να κάνουν ταινία τέχνης δωρεάν γιατί το budget δεν έφτανε ούτε για τα σάντουιτς στα διαλείμματα των γυρισμάτων. Κι όπου λείπουν τα χρήματα επικρατεί η πάρλα. Ουστ!!!
Ο σκηνοθέτης φταίει, που ήθελε να γίνει Μάικλ Μαν στη θέση του Μάικλ Μαν. Αλλά δεν...

Βάλε απόψε το Baby driver να στανιάρεις...
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.632
Reaction score
83.117
Ο σκηνοθέτης φταίει, που ήθελε να γίνει Μάικλ Μαν στη θέση του Μάικλ Μαν. Αλλά δεν...

Βάλε απόψε το Baby driver να στανιάρεις...
Ωραίο το Baby Driver, το έχω δει. :thumbsup:

Υ.Γ. Έλεος πια με τη συνεχή προσπάθεια εμβάθυνσης του λόγου που κάποιος κάνει κάτι. Το κάτι θέλω να δω. Ειδικά όταν όλα οφείλονται σε οικογενειακά και κοινωνικά προβλήματα. Χ3στηκα! 8-)
 



Μηνύματα
2.576
Reaction score
4.326
Δεν χρειάζεται υπότιτλους...... :D:roflmao:
Πολύ καλή φωτογραφία λόγω του θέματος, όμως πολύ αργό και το χειρότερο απ' όλα όταν αυτός που το γράφει είναι snuff-o-wanna-μπης με θεματολογία βρέφη (προς το τέλος), κάτι παθαίνω και θέλω να του κάνω κακό >:( :smg: 4/10

Lord of chaos 9/10 (έτσι για την αλητεία)

λ.jpg


 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.632
Reaction score
83.117
Triple Threat (2019)

ηη.jpg


Τίμιο b-movie, με Scott Adkins, Michael Jai White και γνωστούς σχιστομάτηδες. Από τις ταινίες που πρέπει να γίνει σαματάς και εφευρίσκεται ένα τυπικός λόγος για να υπάρχει υποτυπώδες σενάριο.

Μετά την προχθεσινή μπούρδα μού φάνηκες αριστούργημα. :D
 







Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.718
Reaction score
10.527
The Grand Tour SO3

Ο δεκαπεντάχρονος μέσα μου χαίρεται και ο ενήλικας ζηλεύει !!
Είδα τα τρία πρώτα.
Το πρώτο είναι με muscle cars στο Ντιτρόιτ & την παρουσίαση της σχεδόν αγωνιστικής έκδοσης της P1.
To 2o & 3o βλέπονται μαζί γιατί είναι με ένα ''ταξιδιωτικό'' στην Κολομβία με άλλοτε χοντροκομμένα αστεία και άλλοτε με πετυχημένα.
 

Μηνύματα
2.090
Reaction score
5.464
Ένα εκπληκτικό ντοκιμαντέρ μιας ακόμα πιο εκπληκτικής ιστορίας. Όντας team player σαν άνθρωπος με εντυπωσίασε η κατάληξη της ιστορίας ακόμα πιο πολύ. 9/10
Dawn Wall
Αλλο ενα εκπληκτικο ντοκιμαντερ της red bull με θεμα ενα οχι τοσο συνηθισμενο σπορ. Σε οτι εχω δει τα τελευταια χρονια απο δουλειες της redbull επικεντρωνωνται πολυ σωστα στις δυσκολιες, τους τραυματισμους ,στην ομαδικη προσπαθεια ,και οτι χρειαζεται καποιος για να πετυχει κατι τοσο δυσκολο.τρομερη ιστορια και δουλεια δειτε το 10/10 The Dawn Wall
 

Μηνύματα
601
Reaction score
1.372
Η απεικονιση μεσα απο την πραγματικη οπτικη και οχι την ψευδη,ρομαντικη εκδοχη τηs ταινιαs του 67,ιστοριαs των Bonnie και Clyde.Εξοχο το διδυμο των σεσημασμενων αγαπημενων,τουλαχιστον,για 'μενα,πρωταγωνιστων.8/10
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.420
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top