Τι είδαμε, τι θα δούμε

jag

Μηνύματα
9.276
Reaction score
27.596
Ξαναείδα το Pathfinder, είναι δυνατόν αυτή η βαθμολογία; Πλάκα κάνουνε.
 

jag

Μηνύματα
9.276
Reaction score
27.596
Λάθος...τις σαπιοντομάτες έπρεπε να βάλω...
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.931
Reaction score
41.199
WeCrashed (ενδιαφέρον ως αληθινή ιστορία στα πέριξ της wall street)
Slow Horses (10αρακι)
 




Μηνύματα
649
Reaction score
1.216
Η καλύτερη ταινία που είδα φέτος . Θα την προσπερνούσα εάν δεν την είχες προτείνει . Δεν χάνεται παιδιά , δείτε την οπωσδήποτε .
Γυρισμένη σε δυο δωμάτια με 5-6 ανθρώπους από τον εξαιρετικό Graham Moore του Imitation Game
https://www.imdb.com/title/tt14114802/
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.931
Reaction score
41.199
Formula 1
Drive to survive
S04, το περσινό πρωτάθλημα που πήρε η ντροπή του αθλήματος.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.883
Reaction score
34.283
Εμενα ρε παιδια γιατι δε με τρελλανε το The Outfit?
Αδιαφορο θα ελεγα, οκ δεν ειναι κακο, καλογυρισμενο, αλλα πολυ φλατ , δεν εχει κατιτις δηλαδη, τι να πω...
 

Μηνύματα
649
Reaction score
1.216
Εμενα ρε παιδια γιατι δε με τρελλανε το The Outfit?
Αδιαφορο θα ελεγα, οκ δεν ειναι κακο, καλογυρισμενο, αλλα πολυ φλατ , δεν εχει κατιτις δηλαδη, τι να πω...
2022 έχουμε , έχουν πέσει τα στάνταρ . Προσωπικά είχα πήξει στις βλακείες το τελευταίο διάστημα και η συγκεκριμένη ταινία μου άφησε μια αίσθηση ποιότητας που έλλειπε τελευταία .
 




Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.112
Reaction score
20.608
Γίνεται όλο και καλύτερο. :biggrin:
Έκανα μια προσπάθεια, αλλά δεν μπόρεσα να τη δω. Είδα λίγο το τέλος με μπόλικο fast forward (από σένα το έχω κολλήσει αυτό). Χωρίς να ψάξω λεπτομέρειες, νομίζω πως φταίνε δύο πράγματα (ως συνήθως), το σενάριο και το μπάτζετ. Ειδικά αυτό το κλισέ των σούπερ αγκρέσιβ σόσιοπαθ του υποκόσμου που σώνει και καλά είναι ιρλανδοί, εντάξει, τιράντα το έχουν κάνει, έλεος πια.

Πάντως, όπως λέει ο Γουίζης, με ικανό σκηνοθέτη μπορεί να γίνει πολύ ενδιαφέρουσα θεατρική παράσταση.
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.112
Reaction score
20.608
Επίσης, action comedy για σένα Άλεξ.

Taxi

Taxi 2

Έχουν γυριστεί άλλα τρία (!), αλλά έχω δει μόνον τα δύο πρώτα. Φαντάσου κάτι σαν γαλλόφωνο fast and furious. Το 2ο είναι μάλλον καλύτερο από το 1ο, αλλά πρέπει να τα δει κανείς στη σειρά, μιας και έχουν σεναριακή συνέχεια.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.754
Reaction score
83.575
Επίσης, action comedy για σένα Άλεξ.

Taxi

Taxi 2

Έχουν γυριστεί άλλα τρία (!), αλλά έχω δει μόνον τα δύο πρώτα. Φαντάσου κάτι σαν γαλλόφωνο fast and furious. Το 2ο είναι μάλλον καλύτερο από το 1ο, αλλά πρέπει να τα δει κανείς στη σειρά, μιας και έχουν σεναριακή συνέχεια.
:thumbsup:

Τα έχω δει όλα, Κώστα. Μια χαρά τίμιες ταινίες.
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.977
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top