Τι είδαμε, τι θα δούμε


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Last edited:






Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Επίσης, action comedy για σένα Άλεξ.

Taxi

Taxi 2

Έχουν γυριστεί άλλα τρία (!), αλλά έχω δει μόνον τα δύο πρώτα. Φαντάσου κάτι σαν γαλλόφωνο fast and furious. Το 2ο είναι μάλλον καλύτερο από το 1ο, αλλά πρέπει να τα δει κανείς στη σειρά, μιας και έχουν σεναριακή συνέχεια.
Αγαπημένα. Τα έχω δει τουλάχιστον 4 φορές και θα τα δω κι άλλες
 

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
MV5BZTMwODg1NDEtMzU5Yi00ZTkzLTgwZTMtMTliZGJkZTQ0ZTQxXkEyXkFq.jpg

Uncharted 2022 6+/10 φιλοδοξοι Ιdiana Jones και ταυτοχρονα Mission Imposible ...popcorn με καλη παρεα και σχολια γυρω απο τα imposible.... 🥰
Υ.Γ. μαλλον το πανε για φραντσαιζ, εχει και μινιτρειλερ μετα τους τιτλουςτελους....
Σεναριο,σκηνοθεσια,καστιγκ,σαουντρακ .
 

jag

Μηνύματα
9.160
Reaction score
27.395
View attachment 250299
Uncharted 2022 6+/10 φιλοδοξοι Ιdiana Jones και ταυτοχρονα Mission Imposible ...popcorn με καλη παρεα και σχολια γυρω απο τα imposible.... 🥰
Υ.Γ. μαλλον το πανε για φραντσαιζ, εχει και μινιτρειλερ μετα τους τιτλουςτελους....
Σεναριο,σκηνοθεσια,καστιγκ,σαουντρακ .
Aν μου επιτρέπετε να πω ότι το κάστινγκ ήταν απαράδεκτο...
Τη γνώμη μου για την ταινία δε θα την πω για να μη σε στεναχωρήσω...
 

Μηνύματα
623
Reaction score
1.061
Aν μου επιτρέπετε να πω ότι το κάστινγκ ήταν απαράδεκτο...
Τη γνώμη μου για την ταινία δε θα την πω για να μη σε στεναχωρήσω...
[/QUOTE]
Ισχύει , απαράδεκτο casting ! Υπήρχαν πολύ καλύτερες επιλογές .
Τυχαίνει να έχω παίξει όλα τα παιχνίδια της σειράς , το σενάριο ήταν ανύπαρκτο . Φάνηκε η αλλαγή 6 παρακαλώ σκηνοθετών !
Κόλλησαν με πολύ κακό τρόπο διάφορες σεναριακός ιδέες και σκηνικά και από τα 4 παιχνίδια . Δεν υπήρχε τίποτα πρωτότυπο ή νέο .
Για να είναι ειλικρινής όμως δε μπορώ να πω ότι ήταν και σκουπίδι . Ένα εξαράκι τίμιο να χαζέψεις 2 ωριτσες .
 


Μηνύματα
623
Reaction score
1.061
Συγνώμη λάθος , 7 ήταν τελικά οι σκηνοθέτες !😂😂

David O. Russell, Neil Burger, Seth Gordon, Shawn Levy, Dan Trachtenberg , Travis Knight και τέλος Ruben Fleischer .
Το project είχε ξεκινήσει από το 2008!
Τρέχα γύρευε …
 

Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Αν είναι από παιχνίδι και περιέχει σκηνικά από 4 συνέχειες, νομίζω είναι καλό για τους fans του παιχνιδιού. Δεν είδα ακόμα την ταινία, δεν έχω παίξει το παιχνίδι.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.353
Το ίδιο κι εγώ. Το παιχνίδι το γνωρίζω ως ονομασία - άντε να είδα και κάποιο trailer στο YouTube, μέχρις εκεί. Την ταινία θα την δω γιατί γουστάρω πολύ brainless fun - το έχετε καταλάβει φαντάζομαι!
 


jag

Μηνύματα
9.160
Reaction score
27.395
Την ταινία θα την δω γιατί γουστάρω πολύ brainless fun - το έχετε καταλάβει φαντάζομαι!
Και πολύ καλά (θα)κάνεις (I'm just the opposite :biggrin: ) μπορείς και να λείπεις κάνα μισάωρο όσο παίζει :roflmao: θα γλυτώσεις τους ''αταίριαστους'' :p

😜
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.152
Reaction score
93.263
Είδαμε Warrior, 8,5/10

Έχω φτάσει στο 6ο επεισόδιο του πρώτου κύκλου, αλλά δεν με έχει τραβήξει τόσο. Πολύ σκοτάδι. 7/10 μέχρι τώρα, ελπίζω να βελτιωθεί.

και μόλις ξεκινήσαμε Only Murders in the Building.

Πολύ καλό! Μικρά, σφιχτά, έξυπνα επεισόδια.

8,5/10

Ανυπομονώ για τον δεύτερο κύκλο.
 


Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Aν μου επιτρέπετε να πω ότι το κάστινγκ ήταν απαράδεκτο...
Τη γνώμη μου για την ταινία δε θα την πω για να μη σε στεναχωρήσω...
Ισχύει , απαράδεκτο casting ! Υπήρχαν πολύ καλύτερες επιλογές .
Τυχαίνει να έχω παίξει όλα τα παιχνίδια της σειράς , το σενάριο ήταν ανύπαρκτο . Φάνηκε η αλλαγή 6 παρακαλώ σκηνοθετών !
Κόλλησαν με πολύ κακό τρόπο διάφορες σεναριακός ιδέες και σκηνικά και από τα 4 παιχνίδια . Δεν υπήρχε τίποτα πρωτότυπο ή νέο .
Για να είναι ειλικρινής όμως δε μπορώ να πω ότι ήταν και σκουπίδι . Ένα εξαράκι τίμιο να χαζέψεις 2 ωριτσες .
[/QUOTE]
Τα παραπανω σχολια δεν ανατποκρινονται με το 6 που προτεινεις το καταλαβαινεις ; βαλε 3 να αποδεκτω την αποψη σου δε θα σχολιαζα καν ....
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.091
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top