Τι θα γινει με την εγκληματικοτητα?



ika

News
Μηνύματα
14.036
Reaction score
13.002
2 ανήλικοι ημεδαποί. Στα Άνω Λιόσια.

Είναι προτιμότερη δλδ η χρήση κώδικα καθόλου μυστικού, αντί να το πουν ευθέως.
Μα είναι για να ξεχωρίζει από το "2 ενήλικες ημεδαποί. Στα Άνω Λιόσια."
Πως λέμε μαθητής - φοιτητής;
Μην παρανοήσουμε και υποθέσουμε γ..τοι αντί για γ..τάκια...

Και για να μην υπάρχει και παρεξήγηση με άλλη χρήση πυροβολισμών
 
Last edited:


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Όταν διάβασα κάποια στιγμή σε άλλο περιστατικό "ημεδαποί από το Ζεφύρι" κι εμένα σε Ελβετούς πήγε το μυαλό μου.
Γιατι δηλαδη να μην ειναι Ελβετοι ? Εδω εχουμε ιδιανο Ελληνα στην Αμερικη :biggrin:
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.552
Reaction score
30.801
Νομίζω ότι τελικά ήταν Ελβετοί.

....και συγκεκριμένα της φρουράς του Πάπα, ε;



να ο δεξής κάποιο ανδραγάθημα θα έκανε στα Λιόσια ή στο Ζεφύρι (ή και στα δύο, γι' αυτό και τα δυο παράσημα)
 

ika

News
Μηνύματα
14.036
Reaction score
13.002
Οι Ελβετοί δεν θα χαρακτηρίζονταν ως "αλλοδαποί από το Ζεφύρι";
Όμοίως και αν ήταν Σουηδοί, Ιαπωνέζοι, Γάλλοι ......

"Ημεδαποί" δεν είναι οι Γεωργιανοί, οι Κονγκολέζοι, οι Πακιστανοί, οι Αφγανοί, οι Αλγερινοί και όλα τα λοιπά αδέλφια-αλήτες-πουλιά;
:gamer: :dance2: :acute:
 

ika

News
Μηνύματα
14.036
Reaction score
13.002
Για να μην ξεχνιόμαστε:
Οδός Πάγκαλου, 29χρονη, ΑΚ-47...... Ελευσίνια μυστήρια.....
:gamer: :dance2: :headbang:
Τελευταία όλο και πιό συχνά γίνεται εμφανής η απουσία σκοπευτηρίου στα δυτικά προάστια...
 
Last edited:


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.552
Reaction score
30.801
Όταν διάβασα κάποια στιγμή σε άλλο περιστατικό "ημεδαποί από το Ζεφύρι" κι εμένα σε Ελβετούς πήγε το μυαλό μου.
Εσθονοί... Κογκολέζοι... Αλβανόφωνοι.... Αζτέκοι, Ίνκας και Βουλγαροκτόνοι.... Εσκιμώοι... Ερυθρόδερμοι... Υπερκαυκάσιοι.... Πόντιοι και Βισηγότθοι... Ασσύριοι Σημίτες Λευκορώσοι... Άγγλοι Γάλλοι Πορτογάλοι... Οθωμανοί... αγάδες, πασάδες δερβισάδες ουΐνκ τριαλαριλαρό....

 


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.575
Reaction score
30.963
Πώς βοήθησε ένα πεταμένο αποτσίγαρο στην εξιχνίαση της δολοφονίας μιας δασκάλας στο Βερμόντ πριν από 52 χρόνια!

Βρισκω εκπληκτικο οτι το FBI δεν σταματαει ποτε, μεχρι την εξιχνιαση και των παλαιοτερων εγκληματων.
Καθε νεα γενια πρακτορων αναλαμβανει παλιες υποθεσεις για να τις δει με φρεσκια ματια και καινουργια τεχνολογια .

 


ika

News
Μηνύματα
14.036
Reaction score
13.002


Μηνύματα
573
Reaction score
836
Εξαιρετικοί κύριοι ολοι, σπίτι- ελάχιστη φυλακή-σπίτι, και στο ενδιάμεσο λίγο προστασία,δολοφονίες,μαστρωποί, κ.λ.π. το καλό είναι οτι η αστυνομία τους ξέρει με τα μικρά τους ονόματα,και σε 20-30 χρόνια θα τους πιάσει ολους. >:( :headbang:
 

ika

News
Μηνύματα
14.036
Reaction score
13.002
Και να τους πιάσει, πάλι θα ξαναβγούν σε λίγο.
Τον Λάκη Γαβαλά τον μπαγλάρωσαν (και σωστά γιατί έφαγε χρήματα), τέτοια άτομα τα αφήνουν ελεύθερα.
 

gid

Μηνύματα
7.414
Reaction score
8.654
Εμείς τους εγκληματίες μας τους ανακυκλώνουμε, δεν αφήνουμε τίποτε να πάει χαμένο.

Αμέ!
 


TGD

Μηνύματα
7.205
Reaction score
7.233
Τους βρήκανε;
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.615
Μηνύματα
2.868.123
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top