Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;









bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.310
Να ρωτήξω κάτι κύριε Σποκ, στο μπαλκόνι το βγάζεις το πιάτο

α) για να φας?
β) για το φως της φωτογράφισης?
γ) να κρυώσει?
δ) να βρεις τις ισορροπίες?
ε) ή να βρεις γαμπρό σαν τη ελληνική ταινία με τη Βασιλειάδου?:roflmao:

Φακές πάλι στο θκόμ μενού
MVIMG_20210416_161023.jpg
 
Last edited:



Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.377
Εμένα γιατί δεν μου θυμίζει σμούθι αλλά κάτι άλλο; :whistling:
Εσυ,γράφε συνταγές....Θ ακολουθήσουν κι άλλες,μιας κι έβγαλα το Smoothie Makerαπό τη συσκευασία του μετά από μήνες.

Αλλοι υπεράνθρωποι ζουν μόνο με σμουθις μήνες ολόκληρους.Η δίκη μου αλήθεια είναι,πως μου έδωσε τη δύναμη του σούπερ μαν ένα ποτήρι 400ml για 12 ώρες.Μετά πείνασα λίγο...
 


Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Πωπω ρε Τεο , δεν υπάρχει περίπτωση να φάμε μαζί ποτέ μιλάμε.
Εκτός και αλλάξεις διατροφικές συνήθειες.
Δεν ξέρω που ακριβώς είσαι , αλλά τόσα μαγαζιά με καλό φαγητό έχετε κιαπάνου ρε μάναμ , διάλεξε κάποιο και αγόραζε φαγητό. Μιλάμε ότι σχεδόν ότι ανεβάζεις δεν το τρώω. Ναι ξέρω είμαι περίεργος.
Πετάξου μια τηγανιές και σχάρες και πάρε κανά κατιτίς , έχουν πολλά ωραία πιάτα.
Η πήγαινε μέχρι τον ΑΝΕΣΤΗ στην Περραία , να φας κανά ψητό να σε δει κι ο Θεός. :lolsign:
 

Μηνύματα
4.847
Reaction score
25.675
Αυτά που σου αρέσουν Γιάννη μου αρέσουν κι εμένα απολύτως (πως νομίζεις πάχυνα βρε), έλα μου όμως που πρέπει να χάσω κιλά και να αποτοξινωθώ.Κοντεύω το διψήφιο στην ζυγαριά........κουράγιο μας :lolsign:
 




Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Αυτά που σου αρέσουν Γιάννη μου αρέσουν κι εμένα απολύτως (πως νομίζεις πάχυνα βρε), έλα μου όμως που πρέπει να χάσω κιλά και να αποτοξινωθώ.Κοντεύω το διψήφιο στην ζυγαριά........κουράγιο μας :lolsign:
Αποτέλεσμα έχεις ή μόνο πίκρα;
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.153
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top