Τι παιχνίδια?

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Καλωσήλθες Ειρήνη! :)
Τις τελευταίες μέρες Test Drive Unlimited. Εξαιρετικό, ειδικά με το XBOX Live.
 


Μηνύματα
20.229
Reaction score
14.760
Το πρωτο παιχνιδι που επαιξα στον υπολογιστη ηταν πριν 16 χρονια και ηταν καποιο του Lukas με εικονα γραφικων που θα προξενουσε γελια στα σημερινα παιδακια!Καποια χρονια αργοτερα,ειχα κολλησει με τον "Πριγκηπα της Περσιας".Ακολουθησε το "Monkey Island" I,II.

Tα τελευταια χρονια,προτιμω λιγοτερο χρονοβορα παιχνιδια,ετσι μονο για να χαλαρωνω και ν αδειαζει ο εγκεφαλος απο αχρηστες πληροφοριες.Το Mah Jongg και το Moorhuhn βοηθουν σ αυτο. :)
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.665
Reaction score
31.191
Kαλως το γλυκο το Ειρηνακι :p

Τοση συγκινηση με το sim City πως την αντεχεις βρε Ειρηνη ? :D :D

Αβυσσος η ψυχη της Γυναικας ............. αλλα απο την αλλη ωραια ιδεα
ειναι κανενα SimGame με virtual νοικοκυρα μπας και ξυπνησει και κανενα
χρησιμο ενστικτο :mrgreen: :mrgreen:

Φιλια στην Ιrene και καλως ηρθες .......... 8)
 

Μηνύματα
100
Reaction score
0
Γεια σου Σπυρο! Ευχαριστω για το καλωσορισμα!!!

Οσο και αν θα ηθελαν καποιοι (ονοματα δεν λεμε αν και με "απειλουν" τωρα που γραφω),
δεν ξυπνανε ευκολα αυτα τα ενστικτα :D :D :D
 

Μηνύματα
100
Reaction score
0
unforgiven said:
Καλωσήλθες Ειρήνη! :)
Τις τελευταίες μέρες Test Drive Unlimited. Εξαιρετικό, ειδικά με το XBOX Live.
Ευχαριστω!

Λοιπον, το Test Drive τo ειχα κατεβασει, αλλα το εκανα delete γιατι δεν μου αρεσε.
Το ξανακατεβασα ομως χτες το βραδυ και δεν εχω αποφασισει ακομα. Σχηματισα καλυτερη αποψη απο την πρωτη φορα, αλλα δεν ξερω ακομη. Παντως καθως περιμενα να κατεβει αρχισα παλι Call of duty. Εχω βαλει και το Far Cry να κατεβαινει.
 

Μηνύματα
13.106
Reaction score
164
Απ' ό.τι έχω ακούσει, γιατί δεν το είχα κατεβάσει, το demo δεν ήταν καλό. Το παιχνίδι πάλι είναι. :)
 


Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Καλωσόρισες Ειρήνη κι από μένα. Χαίρομαι που και οι γυναίκες ασχολούνται ενεργά με τα παιχνίδια, μιάς και πολλοί τα θεωρούν (λανθασμένα) ανδροκρατούμενα!! Ίσως θές να δείς κι αυτό http://www.avsite.gr/smf/index.php?topic=9515.0 να μας πείς την άποψή σου! Άντε να ακολουθήσουν κι άλλες σαν την Ειρήνη και τη Χριστίνα!! :D :D
 

Μηνύματα
541
Reaction score
0
Έχω φάει μεγάλα "κολλήματα" κατά καιρούς.Το τελευταίο μεγάλο ήταν με το Age of Mythology που αφού τερμάτισα και το expantion ΤΗΕ Titans περιμενα για κάτι ακόμα.Όμως έχω καταπιαστεί και με International Rally,Motomaniacs,Tomb Raider κλπ.
Το πρώτο μου ηλεκτρονικό παιχνίδι ήταν σχεδόν πριν 17 χρόνια ένα Atari που προσπαθούσες να περάσεις ένα αεροπλανάκι μέσα από κάτι στενά,χωρίς να χτυπήσεις.Δε θυμάμαι αν είχε χρώματα.Νομίζω ναι.
Και το πρώτο μου παιχνίδι σε Η/Υ,ήταν το Prince of Persia περίπου πριν 13-14 χρονια σε έναν 386.
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
loukitsa Λαμπρου said:
Το πρώτο μου ηλεκτρονικό παιχνίδι ήταν σχεδόν πριν 17 χρόνια ένα Atari που προσπαθούσες να περάσεις ένα αεροπλανάκι μέσα από κάτι στενά,χωρίς να χτυπήσεις.Δε θυμάμαι αν είχε χρώματα
Μήπως λεγόταν deathstrike???
 


GTX

Μηνύματα
3.813
Reaction score
39
Re: Τι παιχνίδια?

Irene said:
Οσο και αν θα ηθελαν καποιοι (ονοματα δεν λεμε αν και με "απειλουν" τωρα που γραφω),
δεν ξυπνανε ευκολα αυτα τα ενστικτα :D :D :D
Βρε βρε! Καλώς την! Άντε καλά ποσταρίσματα :D :D
Πες μου ποιός σε απειλεί και θα του δείξω εγώ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Όσο για τα ένστικτα καλό είναι να ξυπνήσουν γιατί το σαλόνι θέλει σκούπα και μάζεμα μη γυρίσω το απόγευμα και δεν το βρώ έτοιμο :lol: :lol: :p :p
 

Μηνύματα
25
Reaction score
0
Έχουμε και λέμε.........

1. Starcraft (το καλύτερο single player παιχνίδι που έπεξα)
2. Age of Empires 2 (το καλύτερο multiplayer παιχνίδι που έπεξα)
3. Medal Of Honor: Spearhead (πολύ καλό lan/multiplayer game που έπεξα και συνεχίζω να παίζω)

Υπάρχουν και άλλα, με τα οποία όμως δεν εφαγα κόλλημα. Ίσως ειναι και τα χρόνια που πέρασαν...
 





Μηνύματα
100
Reaction score
0
Μάριος Λαζάρου said:
Ειρήνη καλωσήρθες και από μένα :)

-Σήμερα ξεκίνησα το Call Of Duty 2 σε multiplayer...
Ξεκινησα και εγω το Call Of Duty στο ΧΒΟΧ Live και δεν μπορω να ξεκολλησω.
Το ΠΣΚ που περασε κυριολεκτικα δεν εκανα τιποτα αλλο, απο το πρωι μεχρι το βραδυ, δεν μπορουσα να σταματησω.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.970
Reaction score
84.346
Λοιπόν, για τους οπαδούς των action games, και ειδικά για όσους έχουν παίξει το Far Cry και τους άρεσε, η EIDOS μας έχει για τις 27 του Σεπτεμβρίου το "Just Cause" που αναμένεται να είναι το παιχνίδι της χρονιάς.
http://www.eidosinteractive.co.uk/gss/justcause/index.html
Το έχω ήδη ξεκινήσει (έχω έκδοση για reviewers) και είναι φανταστικό. Όσο για το μέγεθός του ...κοντά στα 6.3 GB!!!
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.837
Μηνύματα
2.877.958
Members
37.953
Νεότερο μέλος
simera2805
Top