Τι ρολόι φοράς;


Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
όσο βαρύτερο είναι το ρολόι τόσο πιο δύσκολα κάθεται στη θέση του στον καρπό, ειδικά με μεταλλικό μπρασελέ έχει μια χαλαρότητα και κουδουνάει ντάγκα ντούγκα
Δεν το προσαρμόζεις ακριβώς στον καρπό σου;
 




Μηνύματα
553
Reaction score
994
Παντως κι εγω απο τοτε που πηρα το vivoactive 3 (2018), δυσκολα ανεχομαι αλλο ρολοι στο χερι. Αν δεν σφιξουν οι ζεστες ωστε να μου προκαλεσει εφιδρωση, δεν καταλαβαινω καν οτι φοραω ρολοι. Επισης, οσον αφορα τα αθκητικα, κανει tracking σε ολα τα νουμποερασιτεχνικα πραγματα που χρειαζομαι με εξαιρετικο τροπο και καλη αυτονομια, οποτε μονο οταν αυτο ψοφισει, θα ξανααγορασω ενα ιδιο. Εως τοτε, bye bye.
 

Μηνύματα
296
Reaction score
546
Όσοι έχετε αυτόματα seiko που κάνετε service?
Ενώ με τα ελβετικά έχω βρει την υγεία μου με εξαιρετικό μάστορα, στα seiko δεν βρίσκω κάτι.

Λόγω του ότι έχω ένα SKX013, είχα μια όρεξη να του κάνω καμιά μιακρή αναβάθμιση όπως sapphire γυαλί, όμως η αντιπροσωπεία δεν δέχεται να κάνει καμία αλλαγή.
 




Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Μιας και είμαι καιρό στο οικοσύστημα της garmin, πήγα και σε ρολόι.
Ένα μικρό τεχνολογικό σοκ το πέρασα, το ρολόι είναι απίστευτα ακριβές ως activity tracking.
Το galaxy watch που είχα ήταν παιδικό παιχνίδι σε σχέση με τούτο.
View attachment 242861
Kαλημέρα Χρήστο.
Ποιό watch face είναι αυτό; το έχεις ακόμα εγκατεστημένο;
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Μετά από 2 μήνες συμβίωσης με το Classic Galaxy Watch 4 μόνο καλά λόγια μπορώ να πω. Πρόσφατα δοκιμάστηκε και στην θάλασσα και η απόδοση του είναι άψογη. To touch στο νερό άψογο. Από τα κλασσικά band watch που πέρασαν από τα χέρια μου μιλάμε για τρελή αναβάθμιση. Τα bands μετράγανε αλλού για αλλού σε ασκήσεις. Τώρα σε σύγκριση με άλλα εφάμιλλά ρολόγια δεν ξέρω. Εγώ πάντως το ευχαριστιέμαι full και ας το φορτίζω τακτικά (2 με 2.5 ήμερες). Ρωτήστε με ότι θέλετε και θα σας απαντήσω.
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.036
Reaction score
41.303
Kαλημέρα Χρήστο.
Ποιό watch face είναι αυτό; το έχεις ακόμα εγκατεστημένο;
Καλημέρα Γιώργη!
Είναι το μαμά face που περιλαμβάνει το fenix 6 pro 46mm, στο 51mm 6x είναι λιγάκι διαφορετικό.
Απ' ότι άλλο έχω δοκιμάσει είναι το πιο λειτουργικό για τις ανάγκες μου
 

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Καλημέρα Γιώργη!
Είναι το μαμά face που περιλαμβάνει το fenix 6 pro 46mm, στο 51mm 6x είναι λιγάκι διαφορετικό.
Απ' ότι άλλο έχω δοκιμάσει είναι το πιο λειτουργικό για τις ανάγκες μου
 

Attachments


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Γνωρίζεις μηπως καποιο καλο/αξιοπιστο καταστημα για σερβις ?
Αν θες να αποφύγεις την αντιπροσωπεία για τον προφανή λόγο, κάνε μια ερώτηση στον Ωροδείκτη. Είναι σοβαροί και γνώστες.

 






Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.121
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top