Το Σύστημα του ΜΗ την σήμερον ημέρα και έπεται συνέχεια...?

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Νέες "κατασκευές" είναι έτοιμες για τοποθέτηση...και εκκρεμεί ένα δωράκι του Ζιζίκου για τοποθέτηση...:prankster:

:geek:
Bρε συ, μου θυμιζει γρυλιες εξαερισμου!:p
Το πλαισιο κυριως.:rolleyes:
 





vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Μπεκρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Η φροντίδα του χώρου (όπως είχα πει) συνεχίζεται... τα νέα πάνελ (diffuser) τοποθετήθηκαν... η θέση τους είχε βγει μέσα από μετρήσεις που είχαν γίνει εδώ με τον Χάρη Zakman35, τώρα το ηχητικό αποτέλεσμά ήταν, μικρή ζωντάνια & καθαρότητα και πρόσθεσε μια επιπλέον διάσταση, στο βάθος, πλάτος και στο ύψος της σκηνής... :)



 



nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
..και συνεχίζω με μία σύντομη κριτική..

Ο χώρος είναι πολύ όμορφα φτιαγμένος και σε προκαλεί να κάτσεις πολύ ώρα, όσο αφορά το σύστημα φαίνεται ότι έχει μελετηθεί και φροντιστεί καλά με τις απαραίτητες παρεμβάσεις γιατί ακουστικά τουλάχιστον ο ήχος είναι αψεγάδιαστος χωρίς να υπολείπεται κάπου και χωρίς να υπάρχει κάποιος τονισμός, η εικόνα ήταν ξεκάθαρη και το βάθος πολύ καλό, τον ρώτησα αν δοκίμασε να απομακρύνει κι άλλο τα ηχεία γιατί πιστεύω ότι μόνο εκεί έχει κάποιο θέμα αλλά μου εξήγησε ότι δε γίνεται λόγω του επίπλου που έχει αριστερά, το δοκίμασε αλλά υπάρχουν ανακλάσεις, η χροιά στο cd είναι σίγουρο ότι μπορεί να μπερδέψει κάποιους και να νομίζουν ότι ακούν πικάπ ή λάμπα, η αποκάλυψη για εμένα ήταν τα ηχεία, τα ήξερα αλλά δεν τα είχα ακούσει, δύσκολα αλλά με τους τελικούς που έχει δεν υπάρχει πρόβλημα οδήγησης, σώμα και δυναμικά βγαίνουν αβίαστα, σίγουρα θα ξαναπεράσω για να ακούσω και πικάπ αλλά και με δικούς μου δίσκους, home cinema δεν είδα, άλλη φορά......
 




gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
η χροιά στο cd είναι σίγουρο ότι μπορεί να μπερδέψει κάποιους και να νομίζουν ότι ακούν πικάπ ή λάμπα.
κι αυτό τώρα είναι καλό?????:D
 






Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.205
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top