Το σύστημα του pambs

LUXMAN

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.993
Reaction score
69
Να και δυο επιλογες για πισω μεσα στα πλαισα των τιμων :

Martin Logan Motion-20i - gloss black
και
Martin Logan Motion-40i - gloss black

ειδικα τα 20i ειναι οτι πιο μαζεμενο απο θεμα μεγεθους, ταχυτατο και με εξαιρετικη διαφανεια κατι που ειναι ζητουμενο.
 

Attachments


Μηνύματα
904
Reaction score
239
Φιλε μου γεια σου. Κοιτα λιγο το χωρο

1. Για τα πλαινα. Πρεπει να ειναι τοιχου. Απ οτι διαβαζω με τα καινουργια φορματ δεν συνιστουν διπολα. Οποταν πρεπει να παω σε κατι αλλο
2. Τα πισινα για να ειναι στο πισω μερος πρεπει να ειναι βασης. Οχι κολωνες γιατι τα τα κρυβει ο καναπες.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.104
Reaction score
124.664
1. Μπροστινα ειναι martin logan summit
2. Center martin logan stage
3. Sub martin logan descent
Εφόσον έχεις Μάρτιν Λόγκαν και δε πρόκειται να τα αλλάξεις, πάρε τα πάντα όλα σε Μάρτιν Λόγκαν, όσο πιο όμοια γίνεται με τα μπροστινά, ας σε κατευθύνει ο αντιπρόσωπος, στο μπάτζετ σου.

Πάρε κι άλλο σαμπ. Ένα ίσον κανένα...
 


Μηνύματα
904
Reaction score
239
Τι καλώδια βάζετε στα περιφερειακά; Υπάρχει κάποια καλή φτηνή λύση απο μπελτεν κτλπ; Για Κάθε ηχειο γυρω στα 15μ
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Έχω το 46381, μια χαρα ειναι και για μεγάλα μήκη.
 

Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.010
Παλιά ο ear μίλαγε για goertz , αν το γράφω σωστά , δεν ξέρω τι λέει , απλώς το αναφέρω.
Νομίζω όμως ότι ένα mogami ή belden θα είναι μάλλον ότι πρέπει.
 

Μηνύματα
904
Reaction score
239
Παλιά ο ear μίλαγε για goertz , αν το γράφω σωστά , δεν ξέρω τι λέει , απλώς το αναφέρω.
Νομίζω όμως ότι ένα mogami ή belden θα είναι μάλλον ότι πρέπει.
Το goertz δεν ειναι φτηνο καλωδιο. Ναι κατι σ αυτα ψαχνω αλλα δεν ξερω μοντελο
 

Μηνύματα
904
Reaction score
239
Αποφασισα να βγαλω το λιφτ. Πολυ συχνα ειχα προβληματα, ρυθμισεις κτλπ. Θα βαλω σταθερη βαση. Οποταν ψαχνω μια βαση η οποια να εχει μηκος 80εκ - 1μ.

Εχετε κατι να προτείνετε;
 


Μηνύματα
904
Reaction score
239
Η βαση εχει τοποθετηθεί. Το επόμενο στάδιο θα είναι να ξηλωθούν όλες οι γυψοσανιδες και να κατασκευαστει κάτι καινούργιο γιατι το κουτι ειναι πλεον αχριαστο.

Εχει κανενα deaigner το φορουμ να βοηθησει;

Ερωτηαη. Υπαρχουν μικρα κενα στην οθονη προβολης. Υπαρχει καποιο υλικο που με το οποιο θα μπορουσα να κολλησω πανω για masking
 

Attachments



Μηνύματα
904
Reaction score
239
Ριξτε και κανενα σχολιο 😋 Ζιζικ για το μασκινγκ πρεπει να ξερεις εσυ;
 





Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Αν και ειναι λιγο...
Φροντισε να φερεις το καδρο να εχει στη μια πλευρα μονο αρα και μεγαλυτερο κενο και αυτο με αυτοκολλητο βελουδο .
Θα προτεινα στην κατω πλευρα να καλυψει και το μαυρο για να ειναι ομοιομορφα ωραιο και να μην εχεις θεμα στο τυλιγμα.
 

Μηνύματα
904
Reaction score
239
Σ ευχαριστω. Εχεις δοκιμασει καθολου το αυτοκόλλητο; Εκανα μια αναζήτησή και διαβάζω ότι δεν πετυχαίνει
 

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Oχι σε οθονη, το τυλιγμα ειναι το θεμα γιαυτο στο ειπα αντιλαμβανοντας το προβλημα οχι στην πανω πλευρα κατω για να μεινει στο ισιο κομματι, εαν το εχουν δοκιμασει και οι αλλοι σωστα διοτι ακομη και το φαρδος μπορει να επηρεασει.
Εαν φοβασαι μην χαλασει κατι στην οθονη μην το επιχειρησεις εννοειται,ζησε με το θεματακι.
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.177
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top