Τυφλό τεστ καλωδίων τροφοδοσίας

Μηνύματα
15.032
Reaction score
20.786
Τι λέμε τόση ώρα ρε βλαμμένε!
αντε ρε σταδιαλα ναουμ , εδω ο ΚΚ εχει βαλθει να μας τρελανει με τα 90%
α και πουστε σημερα πηγα ΩΡΛ και τρελανα το μηχανημα - το νου σας!



Αλήθεια παιδιά, πιστεύετε ότι κάποιος που στο ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ έχει ακούσει διαφορές (ή δεν έχει ακούσει διαφορές) θα πειστεί από κάποιο ομαδικό όργιο... παρντόν τεστ?

Προφανώς θα μαζευτείτε θα πιείτε το καφεδάκι σας και από την επαύριον ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Γιατί απλούστατα το θέμα "electricity..." είναι καθαρά "τοπικιστικού" χαρακτήρα του κάθε σπιτιού και της εγκατάστασης του και των φώτων φθορισμού και των προβολέων και των dimmer και του μοτερ του ηλεκτρ. του ψυγείου και της γείωσής του κλπ. κλπ.

Σημειώστε ότι τα κειμενάκια που σας έδωσα linked, δεν τα πιστεύω ούτε εγώ σήμερα, γιατί εν τω μεταξύ... άλλαξα σπίτι :mad_1:

Αφήστε που βαριέμαι κιόλας... :happy_6:
μεταξυ μας εγω θα παω για τη μασα μετα, εχω ξεκινησει αιματηρη διαιτα
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Βουνό και Θάλασσα - ο καλύτερος συνδυασμός

Γιατί δεν μαζεύεστε στου Κόγια στο Βόλο?

Είναι περιπου στη μέση, μπορούν να μαζευτούν και από Αθήνα και από Θεσ/κη έχει και το Πήλιο όπου μπορείτε να πάτε και μιά εκδρομούλα μετά να το διασκεδάσετε...

ΑΝΤΕ ρε... ρίξτε το λίγο έξω και να χαρεί κι αυτός λίγο που οργάνωσε και κάτι... Εχει και κάτι ταβερνάκια μούρλια, εγώ θα πρότεινα σπετσοφάι στα Χάνια...
___________________________
Οταν ειμουνα μικρός με τους γονείς μου παραθέριζα Πορταριά και κάθε μέρα μας πηγαίνανε για μπάνιο στις Αλυκές Βόλου.
Βουνό και Θάλασσα - ο καλύτερος συνδυασμός!!!
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Τώρα που το σκέφτομαι, αν γίνει στου Κόγια, μπορεί να ερθω κι εγώ... :happy_8:
Και θέλω να φωτογραφηθώ μαζί του... "happy_1"
 

Μηνύματα
1.740
Reaction score
869
Εκδρομούλα στο Βόλο, Τσίπουρα, παρεάκι με χαιεντάδες προέδρου παρόντος.....
μέσα κι εγώ..Αρκεί να γίνει αυτό ή το επόμενο Σ.Κ
 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.113
Reaction score
20.613
Όου νόου. Για να λέτε μετά ότι σας πότισα τσίπουρο, και έκανα τα τρελά μου στο όχι αναλυτικό -μην το ξεχνάμε αυτό- σύστημά μου, και να βρείτε δικαιολογία, που δεν ανιχνεύσατε διαφορές; Αμ δε! Το τεστ θα γίνει επί ουδετέρου εδάφους, με ακριβά μηχανήματα, με άγνωστο πρόγραμμα. Για να μην έχουμε μα και μου.
 

Μηνύματα
1.740
Reaction score
869
Όου νόου. Για να λέτε μετά ότι σας πότισα τσίπουρο, και έκανα τα τρελά μου στο όχι αναλυτικό -μην το ξεχνάμε αυτό- σύστημά μου, και να βρείτε δικαιολογία, που δεν ανιχνεύσατε διαφορές; Αμ δε! Το τεστ θα γίνει επί ουδετέρου εδάφους, με ακριβά μηχανήματα, με άγνωστο πρόγραμμα. Για να μην έχουμε μα και μου.
Καλά ρε Κόγια...Κάλεσέ μας να πιούμε τα τσίπουρα, και γ... το τεστ.Τώρα που ψήθηκε κι ο Πρόεδριος...
 






Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Aν το αποτέλεσμα κριθεί ισοπαλία, οι Βολιώτες θα σπάσουν τα τοίχη να περάσει ο Κώστας . Ασε που θα εξαφανιστούν όλες οι τοστιέρες από την αγορά, ή μήπως λέτε μετά να τις πουλάνε με αποσπώμενο ;
 

Μηνύματα
1.935
Reaction score
9
Aν το αποτέλεσμα κριθεί ισοπαλία, οι Βολιώτες θα σπάσουν τα τοίχη να περάσει ο Κώστας . Ασε που θα εξαφανιστούν όλες οι τοστιέρες από την αγορά, ή μήπως λέτε μετά να τις πουλάνε με αποσπώμενο ;

Προτιμηστε καλωδιο απο Σιδερο σιδερωματος. Οτι πιο Hi End κυκλοφορει στα σκουπιδια.
 


Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Aν το αποτέλεσμα κριθεί ισοπαλία, οι Βολιώτες θα σπάσουν τα τοίχη να περάσει ο Κώστας . Ασε που θα εξαφανιστούν όλες οι τοστιέρες από την αγορά, ή μήπως λέτε μετά να τις πουλάνε με αποσπώμενο ;

Καλά, κανένας δεν διορθώνει αυτή την εποχή τα ορθογραφικά μας λάθη ?

ο τοίχος, οι τοίχοι , τα τείχη :crazy_1:
 

Μηνύματα
6.454
Reaction score
205
Ο Γιάννης ο Μιχαηλός ( Orpheus Audio, Πετρούπολη) .μας διαθέτει το χώρο του και τα συστήματα για να πραγματοποιήσουμε το blind test καλωδίων ρεύματος αυτό το Σάββατο 28-4-2007. Το test πρέπει να ξεκινήσει στις 10 το πρωϊ, το αργότερο.

Ο Κώστας ο Κόγιας σε συνεννόηση με τους moderators ας φροντίσουν τώρα για τα υπόλοιπα.

Ραντεβού το ερχόμενο Σάββατο .
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.113
Reaction score
20.613
Δυστυχώς, αυτό το Σάββατο είναι αδύνατο να βρεθώ στην Αθήνα, οπότε αρχίστε την επανάσταση χωρίς εμένα.
 


LUXMAN

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.993
Reaction score
69
Καλά, κανένας δεν διορθώνει αυτή την εποχή τα ορθογραφικά μας λάθη ?

ο τοίχος, οι τοίχοι , τα τείχη :crazy_1:
Α ρε Ντοχερτης που σου χρειαζεται !! :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.347
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top