Φάτε μάτια ψάρια!...

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Απάντηση: Σκοτώνουν τα HTPC όταν γεράσουν!...

Δεν είδες τη φωτό της κρεβατοκάμαρας; :118:

Ήδη παίζω εκεί με έναν Sharp XVZ-10000, και συμφωνώ απόλυτα φίλε μου, φανταστικός προβολέας που μπορεί να σταθεί ακόμα και σήμερα σε πολλά επίπεδα, πλην αναλυτικότητας σήματος βεβαίως, αφού είναι 720p.

Και είναι απορίας άξιον να βλέπεις έναν προβολέα του 2002 να έχει πλήρες CMS που δουλεύει άψογα, στοιχείο που δεν διαθέτει ακόμα η συντριπτική πλειοψηφία των σημερινών προβολέων... :142:
ονειρομηχανες μιας κοντινης εποχης ,
 

Μηνύματα
3.344
Reaction score
1
Απάντηση: Φάτε μάτια ψάρια!...

Πανο με 2 Sharp στο σπιτι σου,αφου ο Μπαμπης ειναι στρατηγος (με 2 αστρα για ναχουμε να τον προβιβασουμε:116:)εσυ παιρνεις ανετα βαθμο ταξιαρχου.:107:

Μπα, απλό στρατιωτάκι είμαι Δημήτρη μου, ένας είναι ο Στρατηγός μας! :116:

Εσύ να δούμε πότε θα πειστείς ότι είναι ώρα να «αναβαθμιστείς», με έναν LED προβολέα φαντάζομαι.

Είναι το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα να δω, δηλαδή εσένα να ξεκρεμάς τον CRT από το ταβάνι. Μετά θα μπορώ να πω ότι «έκλεισα τον κύκλο μου» με τους προβολείς, αφού πλέον θα τα έχω δει όλα... :143:
 

Μηνύματα
356
Reaction score
0
Απάντηση: Φάτε μάτια ψάρια!...

Είναι το τελευταίο πράγμα που θα ήθελα να δω, δηλαδή εσένα να ξεκρεμάς τον CRT από το ταβάνι.
Ποιό ταβάνι; Στο πάτωμα τον έχει... Όταν τον πήρε και ετοιμαζόταν να τον κρεμάσει ο μηχανικός δεν υπέγραφε για τη στατικότητα του κτιρίου κι έτσι τον άφησε κάτω...
Καλύτερα όμως γιατί έτσι γλύτωσε κι ένα κάρο λεφτά που του ζήταγε για το κλάρκ που θα τον σήκωνε. :135:
 

Μηνύματα
3.344
Reaction score
1
Απάντηση: Φάτε μάτια ψάρια!...

Ποιό ταβάνι; Στο πάτωμα τον έχει... Όταν τον πήρε και ετοιμαζόταν να τον κρεμάσει ο μηχανικός δεν υπέγραφε για τη στατικότητα του κτιρίου κι έτσι τον άφησε κάτω...
Καλύτερα όμως γιατί έτσι γλύτωσε κι ένα κάρο λεφτά που του ζήταγε για το κλάρκ που θα τον σήκωνε. :135:

Μπουχαχαχά, τα πάμπερς μου! :204:

Ήθελα να ήξερα από που διάβολο περνάς τα καλώδια σήματος και τροφοδοσίας Δημήτρη μου, έχεις βάλει κανάλια στο πάτωμα;! :118:

Για βάλε μας καμία φωτό... :143:
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Απάντηση: Φάτε μάτια ψάρια!...

Ποιό ταβάνι; Στο πάτωμα τον έχει... Όταν τον πήρε και ετοιμαζόταν να τον κρεμάσει ο μηχανικός δεν υπέγραφε για τη στατικότητα του κτιρίου κι έτσι τον άφησε κάτω...
Καλύτερα όμως γιατί έτσι γλύτωσε κι ένα κάρο λεφτά που του ζήταγε για το κλάρκ που θα τον σήκωνε. :135:
:116:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Φάτε μάτια ψάρια!...

Παναγιώτη καλοριζικα... δειχνουν φανταστικα! Ε οχι και τυχαια... το PDVD!
 

Μηνύματα
3.344
Reaction score
1
Απάντηση: Φάτε μάτια ψάρια!...

Παναγιώτη καλοριζικα... δειχνουν φανταστικα! Ε οχι και τυχαια... το PDVD!

Τυχαίο; Δε νομίζω... :137:

Αυτό που θέλω να πω φίλοι μου, είναι ότι αν όλοι μας κρατούσαμε τα μηχανήματά μας στην κατάσταση που μου έδωσε το Origen και τον Sharp ο Βασίλης, οι περισσότεροι από εμάς δεν θα αγοράζαμε καινούρια, θα προτιμούσαμε τα μεταχειρισμένα!... :143:

Ειδικά στον Sharp XVZ10000 έψαχνα με τον... μεγεθυντικό φακό να βρω μια γρατζουνίτσα, ένα σημαδάκι, κάτι τέλος πάντων... :142:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Παναγιωτη (θα τα πουμε και στο τηλεφωνο), Το σημαντικοτερο ειναι οτι βρηκαν-πηγαν στον "Σωστο" ιδιοκτητη. Την καλη μου χρονια - με υγεια - αγαπη (γιατι μονο αυτα μας αφησαν "καποιοι") σε ολους εδω μεσα!
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.702
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top