Χαϊεντάδες με Περικεφαλαία

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
Και αφού δεν μπορεί να διαθέσει 44900 ευρουλάκια, θα πάει και θα ψάξει κάτι αντίστοιχο και ποιο κοντά στο budget του, έχοντας όμως μπολιαστεί με την ανάγκη για λάμπα. McIntosh μπορεί να μην είναι, αλλά αφού η McIntosh είναι αυτή που είναι και αφού η McIntosh είναι λαμπάτη, τότε σβου τη μάρκα και πουλάμε μούρη στους φίλους μας με τη λάμπα.

Γιατί όχι 45.000$;;
Μου θυμίζει Apple αυτή η πολιτική τιμών, τσαντίστηκα τώρα και θα αγοράσω από αλλού που η τιμή θα είναι στρογγυλή. :prankster:
 




PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Εκεί που μου τη δίνει είναι όταν κάποιοι επιλέγουν με βάση τα trends και όχι με βάση τις ανάγκες τους.
Trends ?
Αν μιλας για την mcIntosh , φανταζομαι θα γνωριζεις οτι ειναι στην αγορα απο το '46 ?
Πιο πριν δηλαδη γεννηθουμε οι πλειστοι εδω........
Trends υπαρχουν πολλα , κυριως σημερα.
 


Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Trends ?
Αν μιλας για την mcIntosh , φανταζομαι θα γνωριζεις οτι ειναι στην αγορα απο το '46 ?
Πιο πριν δηλαδη γεννηθουμε οι πλειστοι εδω........
Trends υπαρχουν πολλα , κυριως σημερα.
Γνωρίζω ότι είναι παλιά εταιρεία και κατανοώ ότι πρέπει να τα λένε καλά τα μηχανήματά της. Σχολιάζω τον φετιχισμό και όχι το φετίχ το ίδιο.
 








Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
Αν κάποιος αποφάσισε ότι θέλει να αλλάξει "τρόπο ζωής" ή life style που το βαφτίσατε
και θέλει να πετάξει κάνα MC275 για να νιώσει καλύτερος άνθρωπος...
Εδώ είμαι!!:roflmao::roflmao:

- έχω στρωμένη μπίζνα . . . παρακαλώ ανά δωδεκάδες ( έχω την μέση μου ) . . .


1581690264844.png
 





Μηνύματα
236
Reaction score
145
Γελάτε.
Πρόσφατα έμαθα ότι υπάρχει Έλληνας που έδωσε στην Audio Note 2.500.000€ για καστομιές.
Αν δεν κάνω πολύ λάθος είναι κατασκευαστής στρωμάτων, μεγάλης ηλικίας, με έδρα στην Αττική.
Μην απελπίζεσαι από τώρα, θα πρέπει να το ακουμπήσεις σε μεταξοβάμβακα και αν δεν, τότε να απελπιστείς.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.294
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top