Χαϊεντάδες με Περικεφαλαία

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Τώρα τα νέα τα ζευγάρια θέλουν ενδυματολογο, διαιτολόγο, διακοσμητή και φυσικά τι άλλο ψυχολόγο. :biggrin:
Εδώ μιλάμε για ένα χόμπι αντρικό, αν είναι να πιάσουμε την διακόσμηση καλύτερα να αλλάξουμε χομπυ ή γυναίκα.
Σιγά μην κάτσω να κάψω τον εγκέφαλο μου εάν δένει το ηχείο με την μπουχαρα.
Σιγά g@μίκο κατούρα και λίγο αλλιώς θα πάμε τοίχο τοίχο. 😅

Από πότε η ακρόαση μουσικής η μία ταινία έγινε αντρικό χόμπι;

Δεν ξέραμε ότι για να ακούσουμε μουσική ή να δούμε ταινία πρέπει να κάνουμε το σπίτι ρδέλο.
 

Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Σιγά μην σου γράψουν ( οι επαγγελματίες) με τόσο κράξιμο που πέφτει , ομιλώ φυσικά μόνο για αυτούς του στέρεο.
Άπειρα τα παραδείγματα δεν χρειάζεται να δαχτυλο-δείξουμε.
Καλή χρονιά με υγεία σε όλους. Και στους κράχτες εννοείται😀😀
Κοίτα, αν μιλάμε για επαγγελματίες που προωθούν χαϊεντοακαλώδια χωρίς καν να μιλάνε ( ή να ρωτούν ) για φροντίδα χώρου, ε, ναι, αυτοί καλά κάνουν και δεν μιλάνε. Κάτι επαγγελματίες όμως που ασχολούνται με τη περιποίηση χώρων, μακάρι να μιλούσαν και μάλιστα, πολύ συχνά. Θα έτσουζε πολύ η αλήθεια που θα μοιράζονταν μαζί μας, αλλά απο την άλλη... Είναι το αγοραστικό κοινό έτοιμο να ακούσει την αλήθεια...?
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
Σιγά g@μίκο κατούρα και λίγο αλλιώς θα πάμε τοίχο τοίχο. 😅

Από πότε η ακρόαση μουσικής η μία ταινία έγινε αντρικό χόμπι;

Δεν ξέραμε ότι για να ακούσουμε μουσική ή να δούμε ταινία πρέπει να κάνουμε το σπίτι ρδέλο.
ο ΝΚ μαλλον σαρκαζει, τα 2 αυτα αθληματα ειναι κατα βαση μοναχικα, και οταν καποιο ειναι μονο του το φυλλο του δε παιζει ρολο..
Βεβαια υπαρχουν και καποιες μουσικες οπως και ταινιες που προσφερονται για να ακους και με συντροφο ή συμβιο... αλλα "κατα λαθος" (η ακριβης φραση ειναι κατα φαρσα).
~change my mind~
1672266258415.jpeg

υγ: μπορω να βρω μονο ενα παραδειγμα ατομων (ζευγους) οπου μπορουν να το κανουν αυτο, και δεν (θα) υπαρχει αλλο.
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
όταν κάποιος έχει ''εφόδια'' να απαντήσει...θα απαντήσει είτε είναι επαγγελματίας είτε όχι....
με μουσουτου λόγια καφενείου δεν μπορείς να αντιπαρατεθείς σε επιστημονικές μελέτες ;)
Κοίτα, αν μιλάμε για επαγγελματίες που προωθούν χαϊεντοακαλώδια χωρίς καν να μιλάνε ( ή να ρωτούν ) για φροντίδα χώρου, ε, ναι, αυτοί καλά κάνουν και δεν μιλάνε. Κάτι επαγγελματίες όμως που ασχολούνται με τη περιποίηση χώρων, μακάρι να μιλούσαν και μάλιστα, πολύ συχνά. Θα έτσουζε πολύ η αλήθεια που θα μοιράζονταν μαζί μας, αλλά απο την άλλη... Είναι το αγοραστικό κοινό έτοιμο να ακούσει την αλήθεια...?
Ελάτε βρε παλικάρια μου τώρα με τα σαϊεντίστικ πιντιεφ.
Καλή χρονιά να έχουμε και υγεία και όλα τα άλλα τα βρίσκουμε εύκολα.

Θα κάτσω τώρα εγώ που βρήκα 20 πιντιεφ να την πω στον κάθε ένα που πουλάει αγοράζει και στήνει μηχανάκια εδώ και 40 χρόνια τούρκικα.
( για εμένα μιλάω μόνο μην στραβώνετε )😀😀
 

Μηνύματα
4.461
Reaction score
7.732
ο ΝΚ μαλλον σαρκαζει, τα 2 αυτα αθληματα ειναι κατα βαση μοναχικα, και οταν καποιο ειναι μονο του το φυλλο του δε παιζει ρολο..
Βεβαια υπαρχουν και καποιες μουσικες οπως και ταινιες που προσφερονται για να ακους και με συντροφο ή συμβιο... αλλα "κατα λαθος" (η ακριβης φραση ειναι κατα φαρσα).
~change my mind~
View attachment 275426
υγ: μπορω να βρω μονο ενα παραδειγμα ατομων (ζευγους) οπου μπορουν να το κανουν αυτο, και δεν (θα) υπαρχει αλλο.
Εγώ λέω ότι καλύτερα να αρχίσω τα ναρκωτικά από το να προσπαθώ να συνδυάσω τον καναπέ με την μπουχαρα και τα ηχεία. :biggrin:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
... ναρκωτικα περισσοτερο πιθανο να λαμβανα με καποια θυληκχια , αλλα μουσικη τσουκου ματς (μτφ. οχι τοσο). Στο παρασυνθημα για τον Χενρυ Ρολινς, δεν ειπες τιποτα στο #706 8-)
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Εγώ λέω ότι καλύτερα να αρχίσω τα ναρκωτικά από το να προσπαθώ να συνδυάσω τον καναπέ με την μπουχαρα και τα ηχεία. :biggrin:
Εγώ προτείνω να μην.. ;) (τα ναρκωτικά)

διότι αν.. :rolleyes:

είναι πιθανό..

..να καθήσεις τελικά και να τα συνδυάσεις,. :biggrin: (τον καναπέ με την μπουχαρα)

Θα είναι εξαιρετικό αυτογκόλ.. :tongue:

:lolsign:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.059
Ελάτε βρε παλικάρια μου τώρα με τα σαϊεντίστικ πιντιεφ.
Καλή χρονιά να έχουμε και υγεία και όλα τα άλλα τα βρίσκουμε εύκολα.

Θα κάτσω τώρα εγώ που βρήκα 20 πιντιεφ να την πω στον κάθε ένα που πουλάει αγοράζει και στήνει μηχανάκια εδώ και 40 χρόνια τούρκικα.
( για εμένα μιλάω μόνο μην στραβώνετε )😀😀
δηλαδή κάτσε ρε μεγάλε..... η λύση σου ποια είναι?

όποιος διαβάζει και αποκτά γνώση να επιτρέπει στον κάθε Μπουκάλη να μιλάει ελεύθερα για χημικές αντιδράσεις του ρεύματος με αγωγούς....ή στον κάθε ούγκανο που λέει ότι καλιμπράρει τηλεοράσεις κ προβολείς με teamviewer......
και να σιωπά μπροστά σε αυτές τις μπούρδες μόνο κ μόνο γιατί αυτοί που τις λένε.... αγοράζουν...πουλάνε... και στήνουν μηχανάκια 40 χρόνια?
τι επιχειρηματολογία είναι αυτή? σεβασμός στη μπούρδα θέλεις?


άλλο χόμπι...κ άλλο η επιστήμη που κρύβεται πίσω από αυτή
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
βρε Σπεντοριους, τι εχουμε 1969(βλεπε σαμερ οφ λοβ) να παρουμε ναρκωτικα και να βρεθουμε με γυναικα (και μωρο) στην αγκαλια... :smoke:
Τα ακούζματα είναι προσωπικά, μπορεί να είναι και διαχρονικά οπότε δεν τα υπερ-αναλύω.. :tongue:
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
δηλαδή κάτσε ρε μεγάλε..... η λύση σου ποια είναι?

όποιος διαβάζει και αποκτά γνώση να επιτρέπει στον κάθε Μπουκάλη να μιλάει ελεύθερα για χημικές αντιδράσεις του ρεύματος με αγωγούς....ή στον κάθε ούγκανο που λέει ότι καλιμπράρει τηλεοράσεις κ προβολείς με teamviewer......
και να σιωπά μπροστά σε αυτές τις μπούρδες μόνο κ μόνο γιατί αυτοί που τις λένε.... αγοράζουν...πουλάνε... και στήνουν μηχανάκια 40 χρόνια?
τι επιχειρηματολογία είναι αυτή? σεβασμός στη μπούρδα θέλεις?


άλλο χόμπι...κ άλλο η επιστήμη που κρύβεται πίσω από αυτή
Ασε τους μπουκάλιδες και τους παπαρούληδες. Τι δουλειά εχουν αυτοί με τους επαγγελματίες που έχουν στήσει χιλιάδες χώρους και έχουν ακούσει μηχανήματα που δεν θα ακούσουμε εμείς σε 15 ζωές.Έλεος ρε φίλε. Μην ευτελίζουμε και βάζουμε ανθρώπους σε ένα τσουβάλι ενώ από την άλλη θεοποιούμε κάτι περίεργους με κάλτσα και παντόφλες που έχουν άποψη για τα πάντα ενώ απλά έχουν ένα ωραίο κείμενο άνευ ουσίας😀😀
Καλή χρονιά φιλαράκι μου❤❤
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.059
Ασε τους μπουκάλιδες και τους παπαρούληδες. Τι δουλειά εχουν αυτοί με τους επαγγελματίες που έχουν στήσει χιλιάδες χώρους και έχουν ακούσει μηχανήματα που δεν θα ακούσουμε εμείς σε 15 ζωές.Έλεος ρε φίλε. Μην ευτελίζουμε και βάζουμε ανθρώπους σε ένα τσουβάλι ενώ από την άλλη θεοποιούμε κάτι περίεργους με κάλτσα και παντόφλες που έχουν άποψη για τα πάντα ενώ απλά έχουν ένα ωραίο κείμενο άνευ ουσίας😀😀
Καλή χρονιά φιλαράκι μου❤❤
και ποιον ορίζεις επαγγελματία και με τι κριτήρια? το εμπορικό κομμάτι? με την ποσότητα?με το πόσο κόστιζε ο εξοπλισμός που έστηνε?
επειδή έστησε και άκουσε πχ 1000 μηχανήματα..... άρα είναι σωστός στο είδος
και κάποιος σαν τον Μπούτια που έστησε πχ 5 είναι κατώτερος του?
περιέγραψε μας τη ζυγαριά σου



Υ.Γ.Καλή χρονιά πάντα με υγεία πάντα αγορίνα:drinks:
 



Μηνύματα
7.234
Reaction score
11.774
Ελάτε βρε παλικάρια μου τώρα με τα σαϊεντίστικ πιντιεφ.
Καλή χρονιά να έχουμε και υγεία και όλα τα άλλα τα βρίσκουμε εύκολα.

Θα κάτσω τώρα εγώ που βρήκα 20 πιντιεφ να την πω στον κάθε ένα που πουλάει αγοράζει και στήνει μηχανάκια εδώ και 40 χρόνια τούρκικα.
( για εμένα μιλάω μόνο μην στραβώνετε )😀😀
Φυσικά. Όταν αυτός που έχει στήσει τα μηχανάκια, το έχει κάνει προωθόντας αυτά που τον συμφέρουν και όχι αυτά που αξίζουν, ενώ αφήνει στην άκρη σημαντικούς παράγοντες ( βλέπε: χώρος ) και πλασάρει καλώδια για τη βελτίωση των συστημάτων, ε, πως να το κάνουμε, είναι αμπλαούμπλας.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Εγώ πάλι δεν πρόκειται να ξεκινήσω τα ναρκωτικά για κανένα λόγο. 😎

Και αν είναι να μου πηγαίνει η πίεση 50 κάθε φορά που μπαίνω σπίτι και να μη καταλαβαίνω αν μπήκα σε σαλόνι ή σε αποθήκη, ένα εκατομμύριο φορές KEF LS60 και ας κουδουνάνε όλα μέχρι δεύτερα παρουσία και να πάνε να ....... όλα τα άλλα. Για πολυκάναλα και να μην βάλω και immersive σιγά τα λάχανα πραγματικά. Sonos 5.1 - 5.2 και peace of mind. Αν δεν γίνεται τίποτα από τα παραπάνω ή δεν θέλω, ασύρματα ακουστικά και άντε γειά. Αν υπάρχει χρήμα τα πάντα όλα in wall να μη βλέπω απολύτως τίποτα.

Σιγά μη κάνω το σπίτι ρδέλο για να ακούσω "σωστά" μια ώρα άντε δύο την ημέρα, τη βδομάδα, ακόμα και 3-4 ώρες καθημερινά. Είναι ακριβώς το ίδιο με το να παρατάω δράπανο και κατσαβίδια όπου βρώ επειδή ΘΑ τα χρειαστώ κάποια στιγμή. Ή μία σκάλα ανοιχτή επειδή κάποια στιγμή θα πρέπει να αλλάξω λάμπα ή να βάψω. Καμία διαφορά, ίδιο πράγμα.

Είδατε πόσο κοντά είμαστε; :)
Η μέρα με τη νύχτα ένα πράμα. :)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.244
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top