A Master of mastering

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.396
Reaction score
79.558
Για ανθρώπους που πληρώνουν τους φόρους τους λοιπόν, 350-400.000+€ συνολικό εισόδημα για σύστημα 50.000€.
+- Εντάξει μου φαίνεται. Για σύστημα τρέχουσας αξίας 50000€, ίσως έτσι να συμφωνήσω με περισσότερους. Και πάλι ας μην κολλάμε στα νούμερα απολύτως, θέλω απλώς να μοιραστώ ένα γενικό οικονομικό σκεπτικό.

Μάλλον πρέπει να καθαριστεί και αυτό το νήμα.
Καμμία σχέση ο τίτλος με τα ποστ απο ενα σημείο και μετα.
Παρεμπιπτόντως αντί για "συμβουλές" ειναι προτιμότερο ο καθένας να καταθέτει τα βιωματά του και απο αυτά ο κάθε ενδιαφερόμενος να προσπαθεί να βοηθηθεί .;)
Αλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
Πράγματι.
Για όλα φταίνε οι Κωσταδες που έβαλαν το βιντεάκι.
[DOUBLEPOST=1475740078][/DOUBLEPOST]
ΟΚ. Πώς να το ονομάσουμε; :)
"Είναι πάθηση;"
"Το πάθος για τελειότητα!"





"Ελιτίσμ προβενσιάλ;"
Αν τα ενώσουμε;

Είναι πάθηση το πάθος για τελειότητα;
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Σαν να είμαστε στο kawasaki-bikers και να μιλάμε για τις 300ρες του ZX12 και να πρέπει να αναλύσουμε ότι η ταχύτητα σκοτώνει και πρέπει να τα πουλήσουμε και να αρχίσουμε το περπάτημα... :angel:


Άσε μας κουκλίτσα μου! Αν ήθελα life coaching και κοινωνικοπολιτική κριτική, θα γραφόμουν στο Cosmopolitan!



:laugh:


:lolsign:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.573
Reaction score
37.898
γιατι τα πεντοχιλιαρα δεν ειναι πετσετακια...λολ.. τελικα νομιζα οτι ηταν fictional...
 


TGD

Μηνύματα
7.213
Reaction score
7.241
Για ανθρώπους που πληρώνουν τους φόρους τους λοιπόν, 350-400.000+€ συνολικό εισόδημα για σύστημα 50.000€.
Ε, είναι ο κανόνας που λέω εδώ και χρόνια. Για το στέρεο δίνεις ή έναν μισθό για όλα ή έναν μισθό για κάθε κομμάτι. Και δεν εννοώ κάθε καλώδιο να θεωρείται και κομμάτι!
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.689
Reaction score
28.028
Έχουμε έχουμε, και από αυτό έχουμε
:)
Σήμερα μου είπε ενας τεχνικός ότι τα online ups ειναι οτι χειρότερο για τον ήχο. Μπορεί να προσφέρουν προστασία αλλά το ρεύμα από τις μπαταρίες στα διακοπτικά είναι πιο "βρόμικο" ακόμα και από της ΔΕΗ.

:idk::idk:
 




TGD

Μηνύματα
7.213
Reaction score
7.241
Πρέπει να βρεις UPS που να δίνει πραγματικό ημίτονο αντί πριονοτή τάση στην έξοδο. Απλά είναι ακριβότερα...
 

Μηνύματα
12.856
Reaction score
10.072
Εγώ προσωπικά, δεν σου απάντησα με το εικονίδιο. Αυτό το εικονίδιο δηλώνει ότι παρατηρώ και περιμένω τους άλλους να απαντήσουν και μάλιστα περιμένοντας θέαμα.
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.648
Μηνύματα
2.868.788
Members
37.941
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top