A.Spectrum Ερμής βελτίωση!


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.380
Reaction score
125.487
80 είναι το καθένα σαμπ μου το τζενελεκ, με τα δγιό 12-αργια.

Για μένα είναι πακτωμένο. Σα χρηματοκιβώτιο.

Ο ζαπ όμως, το σήκωσε και το έβαλε με προσοχή στο αυτοκίνητο, στο πίσω κάθισμα.

Αϊ χε μέσα ζαπ
 





PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.634
Reaction score
12.211
Σε κάθε περίπτωση, εξαιτίας της εσωτερικής του διαμόρφωσης αλλά και των επιλογών του σχεδιαστή του, είναι ένα εξαιρετικά στιβαρό ηχείο. Ιδιαίτερα σπάνια ιδιότητα, ιδίως για την κατηγορία τιμής του!
 


PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.634
Reaction score
12.211
τέτοια λέγε , να ανέβουν κατακόρυφα οι τιμές των μτχ.:biggrin:
Μα βγαίνω από τα ρούχα μου όταν βλέπω εγγλέζικες μινιατούρες, που δεν καλύπτουν ούτε ανελκυστήρα, να πουλιούνται μεταχειρισμένα στα διπλάσια χρήματα από ότι ένας <<Ερμής>>!
 


Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.901
Reaction score
28.685
Μα βγαίνω από τα ρούχα μου όταν βλέπω εγγλέζικες μινιατούρες, που δεν καλύπτουν ούτε ανελκυστήρα, να πουλιούνται μεταχειρισμένα στα διπλάσια χρήματα από ότι ένας <<Ερμής>>!
-
-
 

ika

News
Μηνύματα
14.020
Reaction score
12.992
-
-
του ιδίου πωλητή:

προφανώς απευθύνεται σε πολύ ειδικό κοινό.
 


ika

News
Μηνύματα
14.020
Reaction score
12.992
:rolleyes:

......πρέπει να χρωστάει πολλλλα αυτός !
μάλλον ψάχνει τον "κατάλληλο" αγοραστή.
Και ας πούμε πως ίσως βρεθεί ο κατάλληλος που θα πάρει το MK3 με περισσότερα χρήματα αντί του 10R, τα ALTEC για κειμήλιο από WW2 θα είναι?
 
Last edited:


ika

News
Μηνύματα
14.020
Reaction score
12.992
To έχω γκουγκλάρει, αλλά θα δώσει κανείς 15000 για ακρόαση από μεγάφωνα του 1940 γιατί αυτά θα παίζουν καλύτερα από πχ ενεργά ATC50;
Ή τους Ερμήδες με το 1/10 της τιμής;
 
Last edited:



toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.397
Reaction score
1.856
To έχω γκουγκλάρει, αλλά θα δώσει κανείς 15000 για ακρόαση από μεγάφωνα του 1940 γιατί αυτά θα παίζουν καλύτερα από πχ ενεργά ATC50;
Ή τους Ερμήδες με το 1/10 της τιμής;
Δεν θα τα έδινε βέβαια για την ακρόαση, αλλά για την ιστορία τους, την απίστευτη πρωτοπορία και τεχνολογία για την εποχή τους (μη πω και την σημερινή), και την σπανιότητά τους. Πόσα μεγάφωνα έχουν πάρει θέση στα TEC Awards Hall of Fame ;

Για την κάστα των συλλεκτών. Οπως πχ μία Φερράρι Ντίνο (με... προβλήματα υπερθέρμανσης), ή τα (ΙΜΗΟ μετριότατα) γνήσια δεν θυμάμαι πόσα Επίπεδα της Υπαρξης ( τέσσερα ; )
 

ika

News
Μηνύματα
14.020
Reaction score
12.992
Δεν θα τα έδινε βέβαια για την ακρόαση, αλλά για την ιστορία τους, την απίστευτη πρωτοπορία και τεχνολογία για την εποχή τους (μη πω και την σημερινή), και την σπανιότητά τους. Πόσα μεγάφωνα έχουν πάρει θέση στα TEC Awards Hall of Fame ;

Για την κάστα των συλλεκτών. Οπως πχ μία Φερράρι Ντίνο (με... προβλήματα υπερθέρμανσης), ή τα (ΙΜΗΟ μετριότατα) γνήσια δεν θυμάμαι πόσα Επίπεδα της Υπαρξης ( τέσσερα ; )
Γι' αυτό λέω στο #52 πως απευθύνεται σε ειδικό κοινό.
Εδώ η μπάλα του Θεού έπιασε 2,3Μ, δεν θα βρεθεί κάποιος να δώσει 15000;
 
Last edited:


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.338
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top