ACA


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Τι; Τόσο εύκολα τελείωσε αυτός ο καυγάς; :114:

ΟΚ, σοβαρά τώρα...
Αγαπητοί φίλοι - μέλη του ACA, να έχετε υπόψη σας ότι θα είστε πάντα ευπρόσδεκτοι στο AVSite. Προσωπικά κατανοώ απόλυτα την ανάγκη διαφόρων νέων (και παλιών) μελών να εκφραστούν δημόσια μέσα από το AVSite, ακόμη και για θέματα που δεν μας απασχολούν. Όπως είναι προφανές, αυτό γίνεται διότι αναγνωρίζουν πως το εν λόγω forum αποτελεί τον μεγαλύτερο audio video διαδικτυακό τόπο στην Ελλάδα και συνεπώς η άποψή τους, αν μη τι άλλο, θα γίνει απ' ευθείας γνωστή σε ευρύ κοινό. Μας τιμά λοιπόν τόσο η δική σας προτίμηση όσο και όλων όσων γράφουν εδώ. Παρόλα αυτά, θα ήταν καλό να κατανοήσετε κι εσείς (ή όποιοι άλλοι στο μέλλον), την ανάγκη μας να διατηρήσουμε την ηρεμία και ως εκ τούτου να κρατήσουμε όσο το δυνατόν πιο μακρυά θέματα που μπορούν να δημιουργήσουν κακό κλίμα ή φασαρίες. Βεβαίως ισχύουν στο έπακρο όσα κατά καιρούς έχουμε αποδείξει περί ελευθερίας λόγου, ειδικά όταν τα μηνύματα έχουν το ύφος και την κοσμιότητα που έχουν τα δικά σας.

Όσον αφορά στην ιντερνετική παρουσία του Χ. Σκαλούμπακα εδώ, νομίζω πως το θέμα έχει εξαντληθεί στο παρελθόν. Επιτρέψτε μας να έχουμε μια συγκεκριμένη άποψη περί διαχείρισης του site. Και για να το λέω αυτό εγώ, (οι παλαιότεροι γνωρίζουν ότι οι ομηρικές (ιντερνετικές) μάχες μου με τον Χ. Σκαλούμπακα δεν έχουν μέτρο σύγκρισης), καταλαβαίνετε την λογική που σας περιγράφω. Σε κάθε περίπτωση δεν αισθάνομαι ότι πρέπει ο ιδρυτής ή η ΔΟ να απολογηθεί σε κανέναν απολύτως για τις αποφάσεις της επί του θέματος (ειδικά σε κάποιους εντελώς χθεσινούς - και καλά - σε αυτόν τον χώρο που ξαφνικά απέκτησαν άποψη).

Σας εύχομαι από καρδιάς καλή συνέχεια και καλή δύναμη!

...
 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Απάντηση: ACA

Τι; Τόσο εύκολα τελείωσε αυτός ο καυγάς; ...
Αυτό οφείλεται στο ότι τα εδώ μέλη έδειξαν χαρακτήρα. :121: Φαντάζεσαι κάποιος να απαντήσει στο ερώτημα:
Διαβάζει κόσμος τα προγραφώμενα, Θανάση, Χρήστο ACA κλπ, ούτε ξέρουμε για ποιούς λέτε, λινκ απο εδώ λινκ απο εκεί... Μήπως θα έπρεπε να γίνει η κουβέντα πιο διαφωτιστική? Με δυο λόγια.
Όχι βέβαια με δυό λόγια, αλλά με όλες τις ανατριχιαστικές λεπτομέρειες. Όχι μόνο τις καταγεγραμμένες, αλλά και τις κατ' ιδίαν εκμυστηρεύσεις. :125: Θα ζίνει μάση επαέ ... :139:
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Τι; Τόσο εύκολα τελείωσε αυτός ο καυγάς; :114:

ΟΚ, σοβαρά τώρα...
Αγαπητοί φίλοι - μέλη του ACA, να έχετε υπόψη σας ότι θα είστε πάντα ευπρόσδεκτοι στο AVSite. Προσωπικά κατανοώ απόλυτα την ανάγκη διαφόρων νέων (και παλιών) μελών να εκφραστούν δημόσια μέσα από το AVSite, ακόμη και για θέματα που δεν μας απασχολούν. Όπως είναι προφανές, αυτό γίνεται διότι αναγνωρίζουν πως το εν λόγω forum αποτελεί τον μεγαλύτερο audio video διαδικτυακό τόπο στην Ελλάδα και συνεπώς η άποψή τους, αν μη τι άλλο, θα γίνει απ' ευθείας γνωστή σε ευρύ κοινό. Μας τιμά λοιπόν τόσο η δική σας προτίμηση όσο και όλων όσων γράφουν εδώ. Παρόλα αυτά, θα ήταν καλό να κατανοήσετε κι εσείς (ή όποιοι άλλοι στο μέλλον), την ανάγκη μας να διατηρήσουμε την ηρεμία και ως εκ τούτου να κρατήσουμε όσο το δυνατόν πιο μακρυά θέματα που μπορούν να δημιουργήσουν κακό κλίμα ή φασαρίες. Βεβαίως ισχύουν στο έπακρο όσα κατά καιρούς έχουμε αποδείξει περί ελευθερίας λόγου, ειδικά όταν τα μηνύματα έχουν το ύφος και την κοσμιότητα που έχουν τα δικά σας.

Όσον αφορά στην ιντερνετική παρουσία του Χ. Σκαλούμπακα εδώ, νομίζω πως το θέμα έχει εξαντληθεί στο παρελθόν. Επιτρέψτε μας να έχουμε μια συγκεκριμένη άποψη περί διαχείρισης του site. Και για να το λέω αυτό εγώ, (οι παλαιότεροι γνωρίζουν ότι οι ομηρικές (ιντερνετικές) μάχες μου με τον Χ. Σκαλούμπακα δεν έχουν μέτρο σύγκρισης), καταλαβαίνετε την λογική που σας περιγράφω. Σε κάθε περίπτωση δεν αισθάνομαι ότι πρέπει ο ιδρυτής ή η ΔΟ να απολογηθεί σε κανέναν απολύτως για τις αποφάσεις της επί του θέματος (ειδικά σε κάποιους εντελώς χθεσινούς - και καλά - σε αυτόν τον χώρο που ξαφνικά απέκτησαν άποψη).

Σας εύχομαι από καρδιάς καλή συνέχεια και καλή δύναμη!

...

Ποιον είπες χτεσινό ρε άσχετε? :142:

Πέρα από τη πλάκα, δεν νομίζω ότι κάποιος έκανε κριτική στη στάση που τηρεί το avsite, ακόμα και εγώ που είπα κάτι παραπάνω δεν είχα προσέξει το δέυτερο μήνυμα του Ανδρέα παραπάνω.

Anyway, προφανώς το θέμα θεωρείται λήξαν.

Υ.Γ. Αυτές οι τρεις τελίτσες σου με τρελαίνουν...:138:
 

skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Re: ACA

Ποιον είπες χτεσινό ρε άσχετε? :142:

Πέρα από τη πλάκα, δεν νομίζω ότι κάποιος έκανε κριτική στη στάση που τηρεί το avsite, ακόμα και εγώ που είπα κάτι παραπάνω δεν είχα προσέξει το δέυτερο μήνυμα του Ανδρέα παραπάνω.

Anyway, προφανώς το θέμα θεωρείται λήξαν.

Υ.Γ. Αυτές οι τρεις τελίτσες σου με τρελαίνουν...:138:
Δηλαδής, επειδή είσαι "παλιός"... γι' αυτό σε κάνανε "κυβερνητικό εκπρόσωπο" βρε Χιουστον (κι Αστον)? :143:
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Re: Απάντηση: Re: ACA

Δηλαδής, επειδή είσαι "παλιός"... γι' αυτό σε κάνανε "κυβερνητικό εκπρόσωπο" βρε Χιουστον (κι Αστον)? :143:
Eγώ είμαι απλά ένα ταπεινό, πλην τίμιο :126: μέλος, δεν διεκδικώ αξιώματα και τίτλους ούτε με ενδιαφέρουν. Ότι κάνω και λέω είναι επειδή το πιστεύω, χωρις υστεροβουλία. Και αυτό δυστυχώς για κάποιους, είναι γνωστό.
 


skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ACA

Eγώ είμαι απλά ένα ταπεινό, πλην τίμιο :126: μέλος, δεν διεκδικώ αξιώματα και τίτλους ούτε με ενδιαφέρουν. Ότι κάνω και λέω είναι επειδή το πιστεύω, χωρις υστεροβουλία. Και αυτό δυστυχώς για κάποιους, είναι γνωστό.
Θέλεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να ανοίξουμε το θέμα της ΥΣΤΕΡΟΒΟΥΛΙΑΣ? (οχι μόνο για μας αλλά και γιά άλλους? :139: )
 


Μηνύματα
5.197
Reaction score
18
Απάντηση: ACA

θα ήταν καλό να κατανοήσετε κι εσείς (ή όποιοι άλλοι στο μέλλον), την ανάγκη μας να διατηρήσουμε την ηρεμία
και ως εκ τούτου να κρατήσουμε όσο το δυνατόν πιο μακρυά θέματα που μπορούν να δημιουργήσουν κακό κλίμα ή φασαρίες.
Βεβαίως ισχύουν στο έπακρο όσα κατά καιρούς έχουμε αποδείξει περί ελευθερίας λόγου,
ειδικά όταν τα μηνύματα έχουν το ύφος και την κοσμιότητα που έχουν τα δικά σας.
Τα υπογραμμισμένα δικά μου.
Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ACA

Θέλεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να ανοίξουμε το θέμα της ΥΣΤΕΡΟΒΟΥΛΙΑΣ? (οχι μόνο για μας αλλά και γιά άλλους? :139: )
Όχι μου φτάνει που αισθάνομαι εγώ καλά με τον εαυτό μου, ο καθένας ας κάνει την αυτοκριτική του.

Μου το έχουν πει κι άλλες. :114:

...
:143:
 

Μηνύματα
4.059
Reaction score
776
Τέλος πάντων...για να τελειώνουμε
απλά ενημερώνουμε οτι ο τέως ουδεμία σχέση έχει πλέον με το ACA.Περιμένουμε μία ψηφοφορία που θα τον διώξει απο επίτιμο μέλος.Ετσι κ αλλιώς εδώ και καιρό δέν είναι μέλος ετσι ώστε να έχει το οποιοδήποτε δικαίωμα πάνω στο σύλλογο.

Του εύχομαι ολόψυχα να συνεχίσει το αναλογικό του ταξίδι.απλά την επόμενη φορά που θα θελήσει να φτιάξει όμιλο να κανονίσει απο την αρχή να είναι ο αρχηγός και στα χαρτιά.και οι άλλοι υποτελείς του που μπορεί να τους διώχνει όποτε γουστάρει.
Ευχαριστώ πολλούς απο το avsite που τότε με είχαν βοηθήσει να καταλάβω κάποια πράγματα:107:.
 




skaloumbakas

4Haris
Μηνύματα
24.751
Reaction score
1.676
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ACA

Όχι μου φτάνει που αισθάνομαι εγώ καλά με τον εαυτό μου, ο καθένας ας κάνει την αυτοκριτική του.

:143:
Ναι, κοίτα όμως να δεις.
Αν λέμε κάτι για άλλους, πρέπει να το στηρίζουμε... Και το θέμα της υστεροβουλίας θα ανοίξει, αλλά... στο καιρό του...
 


Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ACA

Ναι, κοίτα όμως να δεις.
Αν λέμε κάτι για άλλους, πρέπει να το στηρίζουμε... Και το θέμα της υστεροβουλίας θα ανοίξει, αλλά... στο καιρό του...
Eγώ δεν χαρακτήρισα κάποιον, ανέφερα τι δεν έχω εγώ.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Απάντηση: ACA

Παιδακια.....εξω εχει γαμ@ τους ηλιους....ειναι οτι πρεπει για καμια φρεντια ,ματι, κανενα ψωνιο στα μαγαζια και γιατι οχι και για καμια ακροασουλα σε μαγαζι η σε κανενα καλο φιλαρακι........ας μην αρχισουμε τις παπαριες για τα εγω μας και τα μαθηματα ηθικης...καντε μου την χαρη......ειπαμε...αφηστε τα πισω βρε παιδια...δεν χρειαζεται..οτι εγινε-εγινε,παρελθον πια και δεν αλλαζει τιποτα !!!!
Yπαρχουν τοσα αλλα ομορφα πραματακια να ασχοληθουμε..............






:143::143::143:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.392
Reaction score
125.536
Απάντηση: Re: ACA

τελικά ή στραβός είναι ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε...

πατήστε σύλλογος
πάσσο. (είχα άλλη εντύπωση, αλήθεια)

τα ρέστα μου στο βλάσση. (δώσε και σώσε αγόρι μου!):126:

δε μου λες, το μεσαίο μήπως το έχεις σε καμιά πιο καλά νεταρισμένη φωτό?
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • loggeo
    Projectors

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.867.532
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top