Featured Antonylogan's man cave


Μηνύματα
110
Reaction score
449
Αγαπητοί φίλοι.
Εν αρχή είναι ο χώρος...και πρέπει να είναι ο χώρος για να είναι καλαίσθητος και λειτουργικός.
Τα μηχανήματα που λίγο πολύ έχουμε όλοι είναι δύσκολο, ως αδύνατο να εντοιχιστούν [εξαφανιστούν].
Για να γίνει αυτό πρέπει να γίνει μια μελέτη εξ αρχής και να αγοραστούν τα κατάλληλα ηχεία κυρίως. [Για την ψύξη και τον αερισμό τον ενισχυτικών υπάρχουν λύσεις].
Η καλύτερη λύση από πλευράς φασαρίας, σκόνης και χρόνου είναι είτε η μελαμίνη ή το κόντρα πλακέ θαλάσσης που μπορεί να βαφτεί ή να επενδυθεί με καπλαμά.
Όσο για την οροφή εκτός από ψευδοροφή με γυψοσανίδα μπορεί να εφαρμοστεί και η παραπάνω λύση.
Καλό είναι πάντως αυτά να γίνονται σε φάσεις ανακαίνισης προς αποφυγή εγκεφαλικού... της συζύγου. ;)
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
...
Καλό είναι πάντως αυτά να γίνονται σε φάσεις ανακαίνισης προς αποφυγή εγκεφαλικού... της συζύγου. ;)
Προς αποφυγήν περιστατικών... ενδοοικογενειακής βίας πρέπει να εννοείς... Καθότι σε αυτήν την κατηγορία υπάγεται και η προστριβή με την αναμενόμενη κατάληξη ανάμεσα στα μέλη του ζεύγους πάνω στη διευθέτηση AV setup... Με τα παιδιά να είναι τα... αφανή θύματα.
 

Μηνύματα
110
Reaction score
449
Προς αποφυγήν περιστατικών... ενδοοικογενειακής βίας πρέπει να εννοείς... Καθότι σε αυτήν την κατηγορία υπάγεται και η προστριβή με την αναμενόμενη κατάληξη ανάμεσα στα μέλη του ζεύγους πάνω στη διευθέτηση AV setup... Με τα παιδιά να είναι τα... αφανή θύματα.
Προφανώς...
 

Μηνύματα
110
Reaction score
449
Φίλοι μου καλησπέρα. Περί παντόφλας συνέχεια...
Η γυναίκα θέλει να βάλει τα βιβλία της και γενικά να εκ μοντερνίσει το καθιστικό. Ο σύζυγος θέλει να πάρει καινούργια τηλεόραση κατά προτίμηση μεγάλη... (75άρα είναι καλά?) Αν την πείσουμε και για το ηχοσύστημα ...
Το ξύλο δεν ξέρω ποιος θα το φάει...:idk:
(Αφαίρεσα τα χρώματα γιατί δεν ανέβαινε...)
436342392_413954288054219_6591519503441916920_n.jpg

sonia arc.jpg
 




melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.940
Reaction score
41.205
Και έξτρα μόνωση στην πλάτη της τηλεόρασης. Κάπου υπάρχει ένα πολύ καλό μονωτικό που είχε βάλει ο πατέρας μου στο χωριό και 15 χρόνια τώρα δεν έχει πάθει κάτι η τηλεόραση.
 

Μηνύματα
110
Reaction score
449
Και έξτρα μόνωση στην πλάτη της τηλεόρασης. Κάπου υπάρχει ένα πολύ καλό μονωτικό που είχε βάλει ο πατέρας μου στο χωριό και 15 χρόνια τώρα δεν έχει πάθει κάτι η τηλεόραση.
Η φούσκα του τζακιού μέσα είναι επικλινής οπότε μπροστά δεν αναπτύσσεται θερμοκρασία. Επίσης υπάρχει πυρίμαχος πετροβάμβακας για τέτοιες περιπτώσεις.
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.021
Reaction score
6.814
Sorry για το off topic, αλλά πολύ με έχει σκαλώσει/προβληματίσει αυτό, σχεδόν μεταφυσικό ακούγεται. Care to elaborate?

Αφαίρεσα τα χρώματα γιατί δεν ανέβαινε...
:idk::lolsign:
 




Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.620
Μηνύματα
2.868.270
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top