Featured Antonylogan's man cave

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
:offtopic:

Εγώ πάντως θ' 'αραζα περισσότερο απ' έξω, στην αναμονή:

View attachment 322623
Αμα στο μπαρ καθονταν και κανα δυο-τρεις καβλετες για το απεριτιφ και των συνοδευτικων Πτι φουρς θα ηταν η υπερτατη χαρα του καθε ανδρα ρε παιδι μου....
 



Μηνύματα
4.466
Reaction score
7.742
Εγώ @Ν.Κ. αυτό το home cinema θα έπαιρνα. Θα έβλεπα και outdoors στον κήπο (χωρίς ανακλάσεις χα χα). Βγαίνει και σε μεγαλύτερα μοντέλα.

Αλλά μήπως ξέρετε να ψωνίζετε ; Πάτε δίνετε ένα σωρό λεφτά σαν κορόιδα.

Εσύ πάρε καλύτερα αυτό. One Person Cinema, υπάρχει όντως.
Ξέρεις ότι όσοι μπήκαν σε αυτό δεν θέλαν να ξαναβγούν?
OPC_Bild_Web.jpg


1708360703846.png
 
Last edited:

Μηνύματα
12.542
Reaction score
14.689
"Εικόνες" γίναμε... ο Δούσης λείπει μόνο...
Όχι ο Δούσης με τα σχόλια του ... όχι , έλεος, μόνο με κλειστή φωνή και εάν. :D
Εσύ πάρε καλύτερα αυτό. One Person Cinema, υπάρχει όντως.
Ξέρεις ότι όσοι μπήκαν σε αυτό δεν θέλαν να ξαναβγούν?
View attachment 322820

View attachment 322821
Αυτός είναι ή νεκρόφιλος ή το αντίθετο θέλει να ξαναμπεί στην κοιλιά της μάνας του. Κάτι έχει με την μεταθανάτια ή πρό ζωής υπαρξιακή του υπόσταση. He has serious issues. :D Αυτά είναι αβαντ γκάρντ κόλπα στην Γερμανία. Λογικό να ακμάσει εκεί η αβαντ γκάρντ.
 
Last edited:

Μηνύματα
12.542
Reaction score
14.689
Προσπαθώ να καταλάβω τι παίζεται εδώ...
Ή είστε σκασμένοι για ασυγκράτητη-αχαλίνωτη κουβεντούλα, λες και σας είχαν μαντρωμένους
20 χρόνια σε κανά λαγούμι, ή μισείτε (πολύ όμως) τον n_olympios:smoke:
Του τα βάζουμε όλα μαζί απανωτά ...ώστε να τα πάρει όλα μαζί και να τα μεταφέρει. Είναι πιο εύκολο έτσι. Το ΄δυσκολο είναι να είναι ανακατεμένα τα εντός με τα εκτός θέματος και να κάθεσαι να επιλέγεις ... αυτό θα μεινει, αυτό θα φύγει , να σου φωνάζουν εμένα γιατί έφυγε και όχι του άλλου κλπ. Πάντα τον σκεφτόμαστε τον Ολύμπιο.
 

Μηνύματα
4.466
Reaction score
7.742
Όχι ο Δούσης με τα σχόλια του ... όχι , έλεος, μόνο με κλειστή φωνή και εάν. :D

Αυτός είναι ή νεκρόφιλος ή το αντίθετο θέλει να ξαναμπεί στην κοιλιά της μάνας του. Κάτι έχει με την μεταθανάτια ή πρό ζωής υπαρξιακή του υπόσταση. He has serious issues. :D Αυτά είναι αβαντ γκάρντ κόλπα στην Γερμανία. Λογικά να ακμάσει εκεί η αβαντ γκάρντ.

Ελβετία:)
έχει όμως κακή φήμη, χάνεις την αίσθηση του χρόνου και δεν θέλεις να ξαναβγείς.
Μπορείς να δοκιμάσεις αν θέλεις αλλά εγώ σε προειδοποίησα:biggrin:
 

Μηνύματα
12.542
Reaction score
14.689
Ελβετία:)
έχει όμως κακή φήμη, χάνεις την αίσθηση του χρόνου και δεν θέλεις να ξαναβγείς.
Μπορείς να δοκιμάσεις αν θέλεις αλλά εγώ σε προειδοποίησα:biggrin:
Πάλι πυροσβεστήρα δεν βλέπω ούτε μέσα, ούτε έξω. Παρανάλωμα του πυρός θα γίνει όποιος μπεί εκεί μέσα και στον ύπνο του μάλιστα. :D Την πρίζα δεν την βλέπω σόι.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
... Πάντα τον σκεφτόμαστε τον Ολύμπιο.
Τόσο ως αξιέπαινοι όσο και ως... αξιόποινοι χαρακτήρες.
d.jpg


Εσύ πάρε καλύτερα αυτό. One Person Cinema, υπάρχει όντως.
Ξέρεις ότι όσοι μπήκαν σε αυτό δεν θέλαν να ξαναβγούν?
...
... Ούτε από το παρακάτω θα θελαν να βγαίνουν έστω και αν διέθεταν μόνον... ακουστικά.
e.jpg
 

Μηνύματα
4.466
Reaction score
7.742
... Ούτε από το παρακάτω θα θελαν να βγαίνουν έστω και αν διέθεταν μόνον... ακουστικά.
View attachment 322824
Ειδικά το βράδυ που θα τους κάνουν επίσκεψη ...... οι λύκοι:biggrin:
Πάνε εκεί χωρίς όπλο και τα λεμε :biggrin:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Ειδικά το βράδυ που θα τους κάνουν επίσκεψη ...... οι λύκοι:biggrin:
Πάνε εκεί χωρίς όπλο και τα λεμε :biggrin:
Γίνεται έτσι αναπαράσταση σε πραγματικό χρόνο του... "Χορεύοντας με τους Λύκους". Ποιο Home Cinema bubble, εδώ έχει Live Action.:hunter:
 

Μηνύματα
12.542
Reaction score
14.689
Γίνεται έτσι αναπαράσταση σε πραγματικό χρόνο του... "Χορεύοντας με τους Λύκους". Home Cinema Live Action.:hunter:
Οι δικοί μας οι λύκοι , δεν μας πειράζουν πες του. Είμαστε μέρος του habitat τους. Μας ξέρουν. Δεν είμαστε άσχετοι που σκαρφαλώνουν σε κορυφές έτσι για την πλάκα τους χα χα.
 
Last edited:

Μηνύματα
4.466
Reaction score
7.742
Γίνεται έτσι αναπαράσταση σε πραγματικό χρόνο του... "Χορεύοντας με τους Λύκους". Ποιο Home Cinema bubble, εδώ έχει Live Action.:hunter:
Ωραία τα τοπία που βάζεις αλλά η φύση δεν αστειεύεται. Μπορεί κανείς να μπλέξει πολύ άσχημα. :)
Εγώ σας προειδοποίησα πάντως. :biggrin:
 

Μηνύματα
12.542
Reaction score
14.689
Ωραία τα τοπία που βάζεις αλλά η φύση δεν αστειεύεται. Μπορεί κανείς να μπλέξει πολύ άσχημα. :)
Εγώ σας προειδοποίησα πάντως. :biggrin:
Πάνκ και φύση .... δεν τα πάνε καλά μεταξύ τους. Είναι γνωστό τοις πάσι. :D
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Ωραία τα τοπία που βάζεις αλλά η φύση δεν αστειεύεται. Μπορεί κανείς να μπλέξει πολύ άσχημα. :)
Εγώ σας προειδοποίησα πάντως. :biggrin:
Μονάχα για τα double bass array σε dedicated ξέρεις να μην προειδοποιείς για ενδεχόμενες εμπλοκές... Τουλάχιστον τα μέρη αυτά που έχω βρεθεί δεν ξεγελάνε ως προς τους κινδύνους τους.
 

Μηνύματα
12.542
Reaction score
14.689
Μονάχα για τα double bass array σε dedicated ξέρεις να μην προειδοποιείς για ενδεχόμενες εμπλοκές... Τουλάχιστον τα μέρη αυτά που έχω βρεθεί δεν ξεγελάνε ως προς τους κινδύνους τους.
Ωχ, αυτό απαιτεί ανάλογο και κατάλληλο μουσικόν τεμάχιον :

 

Μηνύματα
4.466
Reaction score
7.742
Μονάχα για τα double bass array σε dedicated ξέρεις να μην προειδοποιείς για ενδεχόμενες εμπλοκές... Τουλάχιστον τα μέρη αυτά που έχω βρεθεί δεν ξεγελάνε ως προς τους κινδύνους τους.
Ε δεν ξέρω κανέναν που να τίναξε τα πέταλα βλέποντας ταινία σε dedicated.... Ενώ στο άλλο ένα μοιραίο στραβοπάτημα και σε λίγα λεπτά έγινες χιονάνθρωπος και αν φωνάξεις θα σ ακούσουν μόνον οι λύκοι :biggrin:
 


Μηνύματα
12.542
Reaction score
14.689
Λυσσάξτε τσαούσες.
Τα παιδία παίζει.

Μια στα νιάτα και μια στα γεράματα δε λένε ; .

Εγώ έχω δικαιολογία, είμαι χαρούμενος γιατί κάποια σχέδια μου υλοποιούνται μετά απο πάρα πάρα πολύ καιρό.

:D
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.159
Reaction score
19.004
Αμα στο μπαρ καθονταν και κανα δυο-τρεις καβλετες για το απεριτιφ και των συνοδευτικων Πτι φουρς θα ηταν η υπερτατη χαρα του καθε ανδρα ρε παιδι μου....
Όχι φουστάνια στο game roοm ρέυ..
Που μυαλό για φλίππερ μετά.. :rolleyes:

Εσύ πάρε καλύτερα αυτό. One Person Cinema, υπάρχει όντως.
Ξέρεις ότι όσοι μπήκαν σε αυτό δεν θέλαν να ξαναβγούν?
View attachment 322820

View attachment 322821
thva μην ψαρώνεις με τέτοια..
Ο Ν.Κ. μόλις μπεις μέσα θα πατήσει το κουμπί..
Κι έφυγες.. :cry:
R (18).jpg
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.386
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top