As simple...

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.634
Reaction score
12.209
Φίλε xakoy δές κι αυτό. http://www.xe.gr/hlektronika/home-cinema|ad-234965942.html. Δέν έχω ακούσει ποτέ έναν audion ενισχυτή, αλλά ακούω πολλά καλά λόγια γι'αυτούς.
Με 300Β λυχνία? Αυτές δεν κουνάνε ούτε τον εαυτό τους. Μόνο μεσαία περιοχή έχουν.
Το 15ιντσο θα ροχαλίζει από τη βαρεμάρα...:sleep:
 


Μηνύματα
184
Reaction score
127
Σήμερα περασα λιγες ευχαριστες ωρες στον χωρο του xakou (aka γιωργος) γιατι ηθελα να ακουσω τα ενισχυτικα μου (τσακιριδης) με κορνες. αν και δεν μπορω να αγορασω τα ηχεια του γιωργου που ειναι προς πωληση αυτον τον καιρο....αυτη η ακροαση θα μου μεινει στην σκεψη για παντα. δεν πιστευα οτι θα ακουγα την ανασα της τραγουδιστριας και τον ηχο απο το ανοιγμα-κλείσιμο του στοματος. δεν ημουν προετοιμασμενος για αυτο το ακουσμα...και παιζουν σε 10 τμ. πιασαμε την κουβεντα για την κατασκευη τους, στις μουσικες που ακουμε...και καταληξαμε στα παιδια. δεν ξερω ποιος θα τα παρει αυτα τα ηχεια....αλλα οπως ειπα και στον γιωργο καλυτερα να τα κρυψει στην αποθηκη και να τα βγαλει οταν το παιδι γινει 10+..... για να δει τι μερακλη μπαμπα εχει. ειναι σαν να φτιαχνεις κομματι κομματι μια ferrari gto και να θες να την δωσεις.
IMG_20161217_182626.jpg IMG_20161217_180208.jpg IMG_20161217_182613.jpg
 

Μηνύματα
771
Reaction score
1.010
θα ηθελα και εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω τον Μιλτο για την παρεα και που γνωρισα ενα αξιολογο ανθρωπο...
Τωρα οσο αφορα τα ηχεια...χμ δεν ξερω αν μετρανε καλα η οχι η αν παιζουν παπαδες....απο την στιγμη που με συγκινει η μουσικη που ακουω απο το συγκεκριμενο μεσο (ηχεια ) νομιζω πως κατι εχω πετυχει...
Στο κατω κατω αυτο δεν ψαχνουμε η κανω καπου λαθος η μηπως ψαχνουμε αν ειναι κλινικα αριστο το συστημα μας....
ισως για τον καθενα ειναι διαφορετικα τα πραγματα....
Καλες γιορτες σε ολους με υγεια!!!!

 




Μηνύματα
771
Reaction score
1.010
Τι μας κανείς Τώρα xakou...Δηλαδή να αλλαξω σπίτι γιατι αυτο που έχω δεν τα χωραει;;;
χαχαχαχα , ασε Μιλτο γιατι αντι για πωληση βλεπω να ξοδευω κιολας..σκεφτομαι στο μελλον αν δεν φυγουν να κανω τουλαχιστον ενεργα τους κατω δρομους και βλεπουμε!:focus:
 


Μηνύματα
119
Reaction score
183
Πολλά μπράβο !! επίσης έπαθα πλάκα με το Feeling of Jazz το οποίο δεν γνώριζα !!!!!!
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.182
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top