Avatar Extended Collector's Edition

Μηνύματα
994
Reaction score
80
Απάντηση: Re: Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

βεβαιως βεβαιως!! Παμε καθοδον για το 2ο Πανελληνιο Avsite ΗD Meeting in Athens xixixiii!!!! Απανταχου ειβισαιτες οσοι πιστοι προσελθετε :143::143:
Ωρα και μερος παρακαλω

Πως θα σας αναγνωρισω ειναι ευκολο, θα ειμαστε οι τρελοι με τα bluray αγκαλια :137:
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Ωρα και μερος παρακαλω

Πως θα σας αναγνωρισω ειναι ευκολο, θα ειμαστε οι τρελοι με τα bluray αγκαλια :137:
εμενα θα με αναγνωρισεις ευκολα!!! οπως δηλαδη και ο madpax xaxaxaaaa Ειχα δυο φοιτητριες που καθοντουσαν διπλα μου. Αν ερχοταν μετα απο κανα 10λεπτο θα χαν γινει 5 μπουχαχαααααα
Εγω ειμαι ψηλος κ ασχημος το αλλο το θηριο ψηλο κ ομορφο χαχαχααααα :135::135:
 

Μηνύματα
994
Reaction score
80
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

εμενα θα με αναγνωρισεις ευκολα!!! οπως δηλαδη και ο madpax xaxaxaaaa Ειχα δυο φοιτητριες που καθοντουσαν διπλα μου. Αν ερχοταν μετα απο κανα 10λεπτο θα χαν γινει 5 μπουχαχαααααα
Εγω ειμαι ψηλος κ ασχημος το αλλο το θηριο ψηλο κ ομορφο χαχαχααααα :135::135:
Φοιτητριες;

Καταλαβα, ερχομαι τρεχοντας
 


Μηνύματα
28.176
Reaction score
50

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Μέχρι τις 3 χτες το βράδυ έβλεπα και δεν χόρταινα :137: ...χρειάστηκε βέβαια να επιστρατεύσω το PS3 του γιού μου γιατί πέταξα το blu player από το παράθυρο από τα νεύρα μου :141:
 

Μηνύματα
28.176
Reaction score
50
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Μέχρι τις 3 χτες το βράδυ έβλεπα και δεν χόρταινα :137: ...χρειάστηκε βέβαια να επιστρατεύσω το PS3 του γιού μου γιατί πέταξα το blu player από το παράθυρο από τα νεύρα μου :141:
εχει χορταστικα extras ? to making of ειναι καλο ?:121:
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

εχει χορταστικα extras ? to making of ειναι καλο ?:121:



Θα πάθεις πλάκα χε χε ... και δεν τα είδα όλα !! ο Κάμερον έχει κάνει φοβερή δουλειά.Πάντως έχω την εντύπωση ότι στην έκδοση που βγήκε για ενοικίαση θα μπορούσαν να βάλουν λίγο από το making of για να δεί ο πολύς κόσμος πόση δουλειά έχει γίνει στο χτίσιμο της ταινίας...τα extra δεν είναι υποτιτλισμένα.
 

Μηνύματα
499
Reaction score
119
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Κάποιος που είδε την «extended collector΄s edition” μπορεί να μας πει, αυτά τα επιπλέον λεπτά αξίζουν σαν σκηνές. Θέλω να πω έχουν δράση με εφφέ; είναι σημαντικά στην εξέλιξη της ταινίας; Η είναι ανούσιοι διάλογοι;
 


Μηνύματα
499
Reaction score
119
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Φίλε, αξίζει και με το παραπάνω :107:
Ευχαριστώ.
Θα δω τώρα τι θα κάνω διότι απ΄ ότι μου είπε ο πωλητής στο video club που πήγα και ρώτησα τη τιμή του blu-ray, τα Χριστούγεννα μάλλον θα κυκλοφορήσει το 3D.
Σκέφτομαι λοιπόν ότι αν η έκδοση σε 3D περιέχει και τα παραπάνω λεπτά, αξίζει νομίζω το κόπο να περιμένω.
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Ευχαριστώ.
Θα δω τώρα τι θα κάνω διότι απ΄ ότι μου είπε ο πωλητής στο video club που πήγα και ρώτησα τη τιμή του blu-ray, τα Χριστούγεννα μάλλον θα κυκλοφορήσει το 3D.
Σκέφτομαι λοιπόν ότι αν η έκδοση σε 3D περιέχει και τα παραπάνω λεπτά, αξίζει νομίζω το κόπο να περιμένω.

Το 3D θα αργήσει μάλλον με το νέο έτος για το ευρύ κοινό, τώρα το δίνουν σε προσφορά μαζί με player στο Αμέρικα...ναι θα είναι η extended απλά θα είναι σε 3D.
Πόσο σου είπε τιμή στο βιντεο κλαμπ για το κανονικό ;
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
καλα τι να σας λεω τωρα που πηγα για φαγητο στη πεθερα η κουνιαδα μου φερε ετεροχρονισμενα το δωρο της γιορτης μου χαχαχαααα Το ανοιγω και βλεπω το αβαταρ απτο eshop!! Μου λεει το χα παραγγειλει για να στο δωσω στη γιορτη σου αλλα ολο το ανεβαλαν οι αχρηστοι!!!!! :143::143:

Ερε γλεντια λεω θα πηξουμε στις κοπιες!!! :142:
 

Μηνύματα
499
Reaction score
119
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Το 3D θα αργήσει μάλλον με το νέο έτος για το ευρύ κοινό, τώρα το δίνουν σε προσφορά μαζί με player στο Αμέρικα...ναι θα είναι η extended απλά θα είναι σε 3D.
Πόσο σου είπε τιμή στο βιντεο κλαμπ για το κανονικό ;
Για την extended collector΄s edition 34 ευρώ.
 

Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Re: Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Για την extended collector΄s edition 34 ευρώ.
μια χαρα ο βιντεοκλαμπας σου ρε σου λεω!!! ασε γιατι εχθες βλεπαμε κατι τιμες στο public το ενα καρδιακο πισω απτ αλλο παθαμε..... το galactica να φανταστεις χωρις ελληνικα κ χωρις αγαλματακια 215 ευρουλακια!! :413::413:
 


Μηνύματα
3.732
Reaction score
89
Και να ηταν η μοναδικη τιμη που μας εστειλε...
αααα καλα σιγουρα.... απλα δε θυμαμαι κατι μονα blu που κοιταγαμε που ειχαν κατι 49αρες και 55ρες ποια ηταν..... :131::131:
να μη ξερεις τι να κανεις να κλαψεις ή να μπαγλαρωσεις το λογιστη τους χαχαχαχαααα :138::138:
 

Μηνύματα
186
Reaction score
0
αααα καλα σιγουρα.... απλα δε θυμαμαι κατι μονα blu που κοιταγαμε που ειχαν κατι 49αρες και 55ρες ποια ηταν.....
να μη ξερεις τι να κανεις να κλαψεις ή να μπαγλαρωσεις το λογιστη τους χαχαχαχαααα
Για να σου φρεσκαρω τη μνημη.Το τελευταιο star trek 49.90
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.688
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top