Avatar Extended Collector's Edition

Μηνύματα
6.785
Reaction score
152
ρε συ,οταν το ειδαμε στο Βολο τρισδιαστατο, και φτανει στο σημειο η θηλυκια να πιει νερο απο εκεινα το φυτο,πριν ο χασαπης Καμερον κοψει την επιμαχη σκηνη,μεσα σε καταμεστη αιθουσα εγω το ελαβα σαν υπονοουμενο και βροντοφωναξα: "Ετσι,και τις μπαλες,και τις μπαλες....."
το τι γελιο επεσε στην αιθουσα, δε λεγεται....:142:
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.607
Reaction score
94.503
Απάντηση: Re: Avatar Extended Collector's Edition

"Ετσι,και τις μπαλες,και τις μπαλες....."
Αθάνατε Γκουσγκούνη!:144::143:
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Το είδα πάλι χθες βράδυ στο Sharp.Νεράκι το έπαιξε :111::111::111: ενώ την τελευταία φορά που το έβαλα, έκανε σπασίματα και κολλήματα ! Δαιμονισμένο είναι αυτό το μηχάνημα μου φαίνεται :142:



Θα τη βάλω πάλι στο LG να τη δω και θα σας πω...πάντως δεν είναι θέμα δίσκου με τίποτα.
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Το είδα πάλι χθες βράδυ στο Sharp.Νεράκι το έπαιξε :111::111::111: ενώ την τελευταία φορά που το έβαλα, έκανε σπασίματα και κολλήματα ! Δαιμονισμένο είναι αυτό το μηχάνημα μου φαίνεται :142:



Θα τη βάλω πάλι στο LG να τη δω και θα σας πω...πάντως δεν είναι θέμα δίσκου με τίποτα.
εγω παντως ειχα θεμα απο δισκακι μπλε τις 22 σφαιρες , οταν το ξαναεβαλα ολα καλα , απο videoclub!
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Λοιπόν reactorA έκανα κάποιες δοκιμές με το νέο LG και μόνο στο Avatar μου έκανε πάλι τα ίδια :141: πηδούσε δηλαδή τα τρακς με τις παραπάνω σκηνές...υπάρχει όμως λύση που μου ήρθε στο μυαλό καθώς το έβλεπα.

Κοίτα τι θα κάνεις...το Avatar όπως και πολλά άλλα blu χρησιμοποιούν κατά κόρον το BDLive αυτή τη μπούρδα που μας κάνει τη ζωή δύσκολη :141: ...προσπαθεί λοιπόν να συνδεθεί σε κάθε τέτοια σκηνή και να αποθηκεύσει πληροφορίες, αλλά μάλλον δεν προλαβαίνει και πηδάει το κεφάλαιο !!!!.
Ευτυχώς το LG έχει λειτουργία στο μενού με τα settings όπου απενεργοποιεί πλήρως το ΒDLive :137: , δώσε του λοιπόν πλήρη απαγόρευση να μη μπαίνει και θα παίζει μιά χαρά !!!! Απλά όταν θα βάζεις ένα δισκάκι με BDLive θα σου λέει ότι το έχεις απενεργοποιημένο και θα συνεχίζει...


Αυτά.
 

Μηνύματα
72
Reaction score
0
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Λοιπόν reactorA έκανα κάποιες δοκιμές με το νέο LG και μόνο στο Avatar μου έκανε πάλι τα ίδια :141: πηδούσε δηλαδή τα τρακς με τις παραπάνω σκηνές...υπάρχει όμως λύση που μου ήρθε στο μυαλό καθώς το έβλεπα.

Κοίτα τι θα κάνεις...το Avatar όπως και πολλά άλλα blu χρησιμοποιούν κατά κόρον το BDLive αυτή τη μπούρδα που μας κάνει τη ζωή δύσκολη :141: ...προσπαθεί λοιπόν να συνδεθεί σε κάθε τέτοια σκηνή και να αποθηκεύσει πληροφορίες, αλλά μάλλον δεν προλαβαίνει και πηδάει το κεφάλαιο !!!!.
Ευτυχώς το LG έχει λειτουργία στο μενού με τα settings όπου απενεργοποιεί πλήρως το ΒDLive :137: , δώσε του λοιπόν πλήρη απαγόρευση να μη μπαίνει και θα παίζει μιά χαρά !!!! Απλά όταν θα βάζεις ένα δισκάκι με BDLive θα σου λέει ότι το έχεις απενεργοποιημένο και θα συνεχίζει...


Αυτά.
Πήρες νέο LG ? Ποιό ?
Λογικό μου ακούγεται αυτό που λες με το BD LIVE. Βασικά το έκανες και έπαιξε κανονικά στο 570 ? Θα το δικομάσω και θα ενημερώσω ! Μακάρι να παίζει κανονικά έτσι...
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Πήρες νέο LG ? Ποιό ?
Λογικό μου ακούγεται αυτό που λες με το BD LIVE. Βασικά το έκανες και έπαιξε κανονικά στο 570 ? Θα το δικομάσω και θα ενημερώσω ! Μακάρι να παίζει κανονικά έτσι...

Ρε τι πίνεις ; :142: στείλε λίγο κι από εδώ να γουστάρω :142::142:



Για ρίξε μια ματιά στο θέμα του 570...
 

Μηνύματα
72
Reaction score
0
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Ρε τι πίνεις ; :142: στείλε λίγο κι από εδώ να γουστάρω :142::142:



Για ρίξε μια ματιά στο θέμα του 570...
Σόρι μπράδερ ! Έχασα επεισόδια :116: Τώρα το είδα ! Με γειές λοιπόν το νέο 570 :) Οπότε με το που απενεργοποίησες το BD LIVE το έπαιξε ζάχαρη το extended ? Θα τσεκάρω να κάνω το ίδιο απόψε ;)
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Σόρι μπράδερ ! Έχασα επεισόδια :116: Τώρα το είδα ! Με γειές λοιπόν το νέο 570 :) Οπότε με το που απενεργοποίησες το BD LIVE το έπαιξε ζάχαρη το extended ? Θα τσεκάρω να κάνω το ίδιο απόψε ;)

Ακριβώς !!! αυτή τη στιγμή το παίζει ν ε ρ α κ ι ! :107: κάνε την απενεργοποίηση και πες μου.
 

Μηνύματα
5.401
Reaction score
1
Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

Εχουν έρθει κάτι ανηψάκια στο σπίτι τώρα και τους έχω βάλει να βλέπουν το Avatar στο Dune, εγώ σερφάρω και καπνίζω αρειμανίως στο γραφείο, και μετά από κανένα εικοσάλεπτο ταινίας σκάει μύτη ο ένας πιτσιρικάς "Θείε δεν έχει ήχο η ταινία, δεν πειράξαμε τίποτα" αναστατωμένο το πιτσιρίκι...αφού συνέρχομαι από το εγκεφαλικό :142::142: πάω στο σαλόνι και βλέπω την ταινία να παίζει αλλά σαν έχει πατήσει κάποιος το skip και περνούσε τα chapter σαν τρελλό !!!!!!!!! τελικά αυτό το δισκάκι είναι ότι πρέπει για να σου ρίχνει εγκεφαλικά :142:

Πληροφορίες ότι ο Στριφτός άφησε αρνητική αύρα στο σύστημα ελέγχονται ως ανακριβείς :116:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.277
Reaction score
93.717
Άνοιξε το παράθυρο να ... βγει
LG να βγει το Μάη...



Τραγουδιστά, όπως:
"Άνοιξε το παράθυρο να μπει
δροσιά να μπει... κλπ" :116:
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.277
Reaction score
93.717
Re: Απάντηση: Avatar Extended Collector's Edition

o yes my friend, η πολυ παρεα του dune με το lg ειχε ασχημα αποτελεσματα :142:
:204:

Oh, shit!!!

Είναι και μεταδοτικό???
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.865.457
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top