AVSite εφ' όλης της ύλης...

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Εσύ τώρα από που ξεφύτρωσες και ποιός είσαι ρε φίλε; Διότι διακαώς διεκδικείς άποψη επί θεμάτων που υποτίθεται ότι δεν γνωρίζεις.

Ακούστε να δείτε παλικάρια και... κορασίδες.
Από τότε που άνοιξε αυτό το site, (τότε που όλοι σας κάνατε χαβαλέ κάπου αλλού, τότε λέω...), ακούμε του κόσμου τις χαζομάρες για την στάση μας στα του audio, την μανία με τις ορθολογιστικές προσεγγίσεις και την αποστροφή προς ένα χόμπι που το έχουν καταντήσει μαντζουνολογία, για να μην πω τίποτα χειρότερο. Στο πέρασμα των ετών, αποδείχθηκε ότι η στάση μας δημιούργησε το πιο σοβαρό διαδικτυακό audio section στην Ελλάδα. Αν κάποιοι αισθάνονται άσχημα γιατί δεν μπορούν να εισέλθουν και να γράψουν πέντε κοτσάνες που γράφουν αλλού, δεν αποτελεί πρόβλημα, είναι επιλογή μας. Ξεκάθαρα πράγματα.

Όσον αφορά στην εντελώς άστοχη παράθεση του ανωτέρω θέματος, εσένα αγαπητέ κατά τα άλλα "εντελώς_μαύρε", όταν σε καλούν στο σπίτι τους άνθρωποι να μην πηγαίνεις. Παρόλα αυτά, θα ήταν ενδιαφέρον να μας εξηγήσεις πως μια επίσκεψη σαν κι αυτή που έβαλες, επηρέασε την γενικότερη στάση των υπευθύνων στα του audio (εμού παλαιότερα και των τωρινών), σχετικά με όσα ανέφερα πιο πάνω. Επίσης δεν ξέρω αν θεωρείς τον Σκαλούμπακα χαϊεντά του γλυκού νερού, σαν δηλαδή αυτούς με τους οποίους δεν θέλω να έχω καμία σχέση ούτε εγώ προσωπικά ούτε και το site. Αλήθεια ξέρεις τι ξέρει για το χόμπι του αυτός ο άνθρωπος; Παρεμπιπτόντως, στο σπίτι του πρώτη φορά πήγα το 2004, απορώ πως σου διέφυγε. Αλλά τότε μάλλον είχες άλλες ασχολίες...

...
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Απάντηση: AVSite εφ' όλης της ύλης...

Ανέκαθεν η Αυλή του Ξέρξη ασκούσε γοητεία στους εκάστοτε αντιπροσώπους των Πόλεων-Κρατών...:612:
 

Μηνύματα
1.208
Reaction score
59
Ν.Τσ., όπως λένε ο λύκος μόνο το τρίχωμά του αλλάζει. Κατάλαβες;;;;
Σε μερικούς οι παλιές κακές συνήθιες πεθαίνουν αργά, αλλά από ό,τι βλέπω σε κάποιους άλλους, ποτέ! Να το χαίρεσε το avsite σου. Λ.Σ.
 


Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.113
Reaction score
20.614
Απάντηση: Re: AVSite εφ' όλης της ύλης...

Ευχαριστώ.
Κανας άλλος δυσαρεστημένος τώρα που γυρίζει; :142:

...
Εγώ. Αλλά δε φταίω, άλλωστε πώς θα ήταν δυνατόν να φταίω. Ο Μελίδης με παρέσυρε, μου είπε για τυροπιτάκια και μπύρες, και ενέδωσα.
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.113
Reaction score
20.614
Απάντηση: Re: AVSite εφ' όλης της ύλης...

Αλήθεια ξέρεις τι ξέρει για το χόμπι του αυτός ο άνθρωπος;

...
Σιγά και τί ξέρει! Ούτε για να ψήσει τυροπιτάκια δεν είναι άξιος. Ας είναι καλά η γυναίκα του...
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Re: Απάντηση: Re: AVSite εφ' όλης της ύλης...

Εγώ. Αλλά δε φταίω, άλλωστε πώς θα ήταν δυνατόν να φταίω. Ο Μελίδης με παρέσυρε, μου είπε για τυροπιτάκια και μπύρες, και ενέδωσα.
Για τυροπιτάκια μωρέ;
Κρίμα..
 

Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.510
Ν.Τσ., όπως λένε ο λύκος μόνο το τρίχωμά του αλλάζει. Κατάλαβες;;;;
Σε μερικούς οι παλιές κακές συνήθιες πεθαίνουν αργά, αλλά από ό,τι βλέπω σε κάποιους άλλους, ποτέ! Να το χαίρεσε το avsite σου. Λ.Σ.

Δικο σου ειναι το σαιτ Τσαρουχα?:111:

Αυτος ο Καφατος αλλα μου λεγε πριν απο περιπου... διακοσια χρονια....:128:
 

Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Απάντηση: Re: AVSite εφ' όλης της ύλης...

Ευχαριστώ.
Κανας άλλος δυσαρεστημένος τώρα που γυρίζει; :142:

...

εγω, εγω !!!!:138:







Κυριε, ο bhutia δε μου λεει τι ζωδιο ειναιαιαιαιαι............:138:
 

Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.510
Re: Απάντηση: Re: AVSite εφ' όλης της ύλης...

Εγώ. Αλλά δε φταίω, άλλωστε πώς θα ήταν δυνατόν να φταίω. Ο Μελίδης με παρέσυρε, μου είπε για τυροπιτάκια και μπύρες, και ενέδωσα.

Τοσο φθηνα 'εξαγοραζει' κανεις την παρουσια σας κυριε Κογια?:116:


Ας είναι καλά η γυναίκα του...

:444:
 

Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.510
penelopie...σου εσβησε και δυο φωτο ....Δεν τις ξαναβαζεις να εχουμε θεμα;:144:​
 


Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Κυριε, ο bhutia δε μου λεει τι ζωδιο ειναιαιαιαιαι
Κατω τα "χερια" απο τον bhutia!!!
Σιλάνς βρε και οι δύο. Με αυτά που κάνετε τον εκνευρίζετε περισσότερο. Δοκιμάστε κάτι διαφορετικό για να τον καλοπιάσετε, πχ φτιάξτε του ένα ωραίο γλυκό. Στοιχηματίζω ότι του αρέσουν τα σοκολατοαποτέτοια. :137:

...
 


Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.510
Σιλάνς βρε και οι δύο. Με αυτά που κάνετε τον εκνευρίζετε περισσότερο. Δοκιμάστε κάτι διαφορετικό για να τον καλοπιάσετε, πχ φτιάξτε του ένα ωραίο γλυκό. Στοιχηματίζω ότι του αρέσουν τα σοκολατοαποτέτοια. :137:

...

Ησυχια παρακαλω εκει....στις πισω θεσεις...:125:
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.113
Reaction score
20.614
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: AVSite εφ' όλης της ύλης...

Τοσο φθηνα 'εξαγοραζει' κανεις την παρουσια σας κυριε Κογια?:116:

:444:
Με εξαπάτησαν! Η γέμιση από τα τυροπιτάκια δεν είχε δυόσμο!
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Απάντηση: Re: AVSite εφ' όλης της ύλης...

Ν.Τσ., όπως λένε ο λύκος μόνο το τρίχωμά του αλλάζει. Κατάλαβες;;;;
Σε μερικούς οι παλιές κακές συνήθιες πεθαίνουν αργά, αλλά από ό,τι βλέπω σε κάποιους άλλους, ποτέ! Να το χαίρεσε το avsite σου. Λ.Σ.
Ευχαριστώ.
Κανας άλλος δυσαρεστημένος τώρα που γυρίζει; :142:
...
Κανένα site δεν είναι επιτυχημένο εάν δεν δυσαρεστεί και κάποιους...:612:

 

Μηνύματα
4.059
Reaction score
776
Με αφορμή το σκοπό του θρέντ.

Είναι καιρός, να αναδειχθούν μερικά θέματα που δείχνουν να απασχολούν τα μέλη μας. Δεν ξέρω αν είναι σοβαρά ή μη. Η διάθεση όλων είναι να κάτσουμε και να ακούσουμε, να κουβεντιάσουμε και να πάρουμε ορισμένες αποφάσεις που θα βοηθήσουν στην καλύτερη λειτουργία μας, αλλά και στο να περνάμε τις ώρες μας εδώ ευχάριστα. Άλλωστε γι αυτό κάνουμε log in.
Σύμφωνα με την αυτού μεγαλειότης δέν είναι...προχωράμε...

Δεν θα θέσει κανείς όρους στο τι θα γραφτεί στο παρόν thread. Ο καθένας είναι ελεύθερος να γράφει ό,τι θέλει και να γίνει κουβέντα. Προσωπικά θα παρακαλούσα για το εξής: Είναι πολύ εύκολο να κάνουμε κριτική, να ρίχνουμε κατηγορίες, να φέρνουμε τους άλλους σε δύσκολη θέση.
Νομίζω κανείς δέν έκανε επίθεση.Όλοι απόψεις είπαν.Οι οποίες βέβαια δέν πάρθηκαν στα σοβαρά...

Εάν μαζί με όλα αυτά δεν υπάρχει και μια πρόταση, μια ιδέα για το μέλλον και για τις πρακτικές που θεωρείτε σωστό να ακολουθούνται, τότε είναι δώρον άδωρον. Παράκληση λοιπόν... προσπαθήστε να είστε δημιουργικοί και όχι καταστροφικοί ή απλώς ισοπεδωτικοί. Το AVSite σας χρειάζεται. :126:
...
Όχι Νίκο μου...το avsite δέν μας χρειάζεται...
Οτιδήποτε στηρίζεται σε ολιγαρχία δέν μας χρειάζεται...οτιδήποτε πάει να κλονίσει την θεωρία του βασιλιά δέν μας χρειάζεται.

Τουλάχιστον να λέμε την αλήθεια...:144:

Με αγάπη προς τα μαύρα πρόβατα...

Κλειδώστε το θέμα να τελειώνει...
 


Μηνύματα
1.208
Reaction score
59
Δυστυχώς κάποιοι αρέσκονται στο να γλύφουν εκεί που προηγουμένως είχαν φτύσει.
Μας ζητούν να εκφραστούμε ελεύθερα και να πούμε τη γνώμη μας και να την ακούσουν ενώ δεν είναι διατεθημένοι να μας ακούσουν. Αν εκφραστούμε κριτικά ή όποια τέλος πάντων βλακεία πούμε, τότε μας θεωρούν κάτι σαν ύποπτους. Ο λύκος μόνο το τρίχωμά του αλλάζει. Λ.Σ.
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.422
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top