Black, Death & Extreme metal


Μηνύματα
328
Reaction score
260
Bestial Warlust - Satanic (από το album "Vengeance war 'till death)

μπραβο ρε φιλε ,αυτα ειναι, μαζι με Blasphemy και Beherit δημιουργησαν ολο αυτο το
Nuclear War Now νταραβερι.........
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.864
Reaction score
20.350
μπραβο ρε φιλε ,αυτα ειναι, μαζι με Blasphemy και Beherit δημιουργησαν ολο αυτο το
Nuclear War Now νταραβερι.........
Θέλω να είμαι σε μια γωνιά να δω τα μούτρα αντιπροσώπου ηχείων, όταν θα πάει κάποιος με το CD των Bestial Warlust για να κάνει ακρόαση ηχείων... :roflmao:
 

Μηνύματα
328
Reaction score
260
Θέλω να είμαι σε μια γωνιά να δω τα μούτρα αντιπροσώπου ηχείων, όταν θα πάει κάποιος με το CD των Bestial Warlust για να κάνει ακρόαση ηχείων... :roflmao:
Οι περισσοτεροι απο αυτους που ακουνε φρου φρου δηλαδη κατι κλασσικες και τζαζ και τετοια
δεν νομιζω οτι αμα τους βαλεις τετοια πραματα θα καταλαβουν οτι καποιοι παιζουν με οργανα
ειχα παει μια φορα ενα φιλο να παρει ενισχυτη και ειχε φερει μαζι broken hope και dehumanized
και ο τυπος στο μαγαζι νομιζε οτι ηταν χαλασμενο το cd και μας ρωταγε αν ειναι ενταξει νομιζε
οτι πηδαει,
 


Μηνύματα
328
Reaction score
260
Εδω αρχιζουν και τελειωνουν ολα, χιλιαδες απο το 88 προσπαθησαν να κανουν κατι χειροτερο
αλλα δεν τα καταφερε κανεις........απο τα αγαπημενα μου αλμπουμς ολων των εποχων,
βεβαια καμια σχεση με audiophile και ολα αυτα......αλλα περι ορεξεως.....
 








wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.864
Reaction score
20.350
Descend to Acheron - The transience of flesh (από το επερχόμενο [12/2020] mLP)

 



Μηνύματα
99
Reaction score
320
Δεν ξέρω πως φορτίζετε εσείς τις μπαταρίες σας ...
εγώ με κάτι τέτοια πλυμμηρίζω ενέργεια !!

 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.032
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top