Black Friday 2020


Μηνύματα
1.469
Reaction score
1.407
Ε εντάξει, 269 δεν είχε (είχε πριν λίγες μέρες...)... εκεί υπάρχει απατεωνιά...
Όμως 160 μπορείς να πεις πως είχε, οπότε ναι υπάρχει μια κάποια καλή έκπτωση που φυσικά την κάναν και άλλα μαγαζιά...
Απλά δεν κοιτάμε "καθόλου" την αρχική τιμή παρά μόνο το ιστορικό τιμών για να καταλάβουμε τι σόι προσφορά είναι.

View attachment 187756
Ma αυτο ακριβως. ανεβηκε στην μεγιστη τιμη λιγες μερες πριν για να φανει μεγαλητερη η εκπτωση!! οχι απλα ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ...μιλαμε για αλητες. γιατι μας περνανε και για ηλίθιους
Ποιόν θεσμό?

Όσο γιορτάζαμε οι Έλληνες, Halloween και Thanksgiving άλλο τόσο ήταν και θεσμός το Vlack Friday...
Κάπου, να κάνουμε κράτει δηλαδή..

ΒLACK FRIDAY ειναι εκπτωση 50-80% για μια μερα για συγκερημενες ποσοστητες αγαθων. οποιος προλαβε προλαβε...
εδω τα δικα μας ειναι πανηγυριωτικα παζαρια.... και ευκαιρια για κλεψιμο.
 


Μηνύματα
12.828
Reaction score
10.048
Εσεις μιλατε για black friday,την στιγμη που εδω και μια εβδομαδα ,λογω της τηλεκπαιδευσης και στα νηπιαγωγεια και δημοτικα,εχουν τσιμπησει οι τιμες στις web cam......οταν εχεις δυο παιδια,δεν φτανει το λαπτοπ,πρεπει να παρεις και καμερα για τον σταθερο.
Παλιά κινητά με κάμερα που να λειτουργούν υπάρχουν στο σπίτι; Μπορείτε να τα κάνετε κάμερες για τον υπολογιστή.
 

Μηνύματα
1.469
Reaction score
1.407
ειναι εκνευριστική η κουτοπονηρια που εχει αυτος ο κοσμος εδω σε αυτη τη χωρα. το 97 πηρα απο αμερικανικο καταστημα στο εξωτερικο μια τηλεοραση. εκπλητος μου ειπαν οτι σε 15 μερες να δεν μεινω ικανοποημενος ( οχι αν εχει προβλημα) μπορω να την επιστρεψω και να παρω τα χρηματα μου πισω. !!!! ΤΟ 1997....που εδω οχι να το πειστρεψεις .... ουτε εγγύηση δεν ειχαμε ...
 
Last edited:

Μηνύματα
306
Reaction score
390
Aλλη κουτοπονηρια των καταστηματων εκτος του οτι ανεβαζουν τις τιμες πριν την B.F για να τις κανουν προσφορες και καλα
ειναι να βαζουν λιγες
πραγματικα συμφερουσες εκπτωσεις σε περιορισμενα κομματια σαν δολωμα.
Μια πραγματι καλη προσφορα π.χ που εξανληθηκε γρηγορα
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Τελείως τυχαία, έπεσα σε Black Friday ασφάλισης αυτοκινήτων.

Η Anytime, αντί της έκπτωσης 10% σε νέα συμβόλαια, είχε σήμερα 20%, κάτι που πραγματικά ισχύει. Είχα βγάλει μια online προσφορά χθες, και σήμερα που πήγα να κάνω συμβόλαιο μου βγήκε ακόμα 10% κάτω από την ήδη συμφέρουσα προσφορά.
 
Last edited:


Μηνύματα
223
Reaction score
78
Τελείως τυχαία, έπεσα σε Black Friday ασφάλισης αυτοκινήτων.

Η Anytime, αντί της έκπτωσης 10% σε νέα συμβόλαια, είχε σήμερα 20%, κάτι που πραγματικά ισχύει. Είχα βγάλει μια online προσφορά χθες, και σήμερα που πήγα να κάνω συμβόλαιο μου βγήκε ακόμα 10% κάτω από την ήδη συμφέρουσα προσφορά.
Κοιταξε και την Hellas Direct. Στο δικο μου αμαξι, με ιδιες καλυψεις, στην Hellas Direct βγαινει 60 ευρω φθηνοτερα.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Κοιταξε και την Hellas Direct. Στο δικο μου αμαξι, με ιδιες καλυψεις, στην Hellas Direct βγαινει 60 ευρω φθηνοτερα.
Ευτυχώς ή δυστυχώς έκλεισα στην Anytime. Τώρα δεν το ψάχνω αλλού, μην στενοχωρηθώ. :biggrin:
 




Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.566
τελικα αυτος ο Βαρουφακης θα καταφερει να αλλαξει την παροιμια , "καθε σπιτι και ενας Γιαννης" σε "πισω απο καθε μαλακια ο Γιαννης με ενα ν".
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.154
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top