Couriers


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Εντάξει, ξεκόλλησε το Amazon, αρχίζει και στέλνει.
Με UPS, καλό αυτό.

@rose.athens για κοίτα και για το δικό σου..
Το ξέρω, παρέλειψα να το αναφέρω.

Έριξα κι ένα γερό ξέχεσμα στο customer support του Γερμανικού Amazon, στο οποίο 2 από τους 3 που μου απάντησαν ήταν απαράδεκτοι. Ήθελαν και βαθμολογία πανάθεμά τους... :roflmao:
Η τρίτη το πέρασε σε ανώτερο και την ίδια μέρα ξεκόλλησαν.

Έρχονται και σε μένα με UPS και τώρα κάνουν ένα tour στη Γερμανία. :lol:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.365
Νταξ' έχουν μπλέξει τα μπούτια τους.. :laugh:
Από το καλοκαίρι... Παραγγέλνω από Amazon.de το "S&M 2" των Metallica. Φεύγει με DHL και, για κάποιο λόγο, στο tracking δείχνει returned to sender. Το παραγγέλνω ξανά, η ίδια ιστορία. Το παραγγέλνω και τρίτη φορά και το παρέλαβα - επιτέλους. Ήρθαν και τα άλλα δύο, μέσα σε μια εβδομάδα από το τρίτο. Τα έστειλα πίσω, με δικά τους έξοδα, αλλά Jesus Christ ρε παιδιά, get you shit together.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
κσερεις οτι δεν τους παω μια...αλλα ντακς οπως και να το κανουμε ειναι η νουμερο ενα μπαντα στο πλανητη-δικαιωματικα. 🐒
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
A, εμένα κάνουν Ιταλιάνικη βόλτα.

Νταξ' έχουν μπλέξει τα μπούτια τους.. :laugh:
Ζήλεψαν και τα δικά μου. Μετά την Bologna, πέρασαν από το κοσμοπολίτικο Capri. :roflmao:
 

Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
Ζήλεψαν και τα δικά μου. Μετά την Bologna, πέρασαν από το κοσμοπολίτικο Capri. :roflmao:
Αυτό είναι το σύνηθες δρομολογιο πάνω από 1 χρόνο τώρα..Στο Carpi μάλιστα θα κάνουν και Σ/Κ..

Αεροπορικά ουτε για αστείο..
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
μη το δοκιμασετε αυτο το καιρο..
ενας χιψτερας στο γιουτιουμπ το εκανε παντως προσφατα σχετικα, πριν μερικα χρονια ..(ισως βεβαια και να ειναι φτιαχτό το βιντεο).
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
να είσαι κλεισμένος σε ένα κουτί και να νομίζεις οτι είσαι στο capri με τις μναρες να βγάζουν φώτο τσι πατάρες τους ε;
ναι....αλλα να εισαι μια βδομαδα ξεχασμενος (και λιγο ξεπεσμενος) στην αποθηκη διαλογης... στο σκαραμανγκα (τυχαια τοποθεσια) 🐒
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
ρε σεις, προχθες παρηγγειλα αντικαταβολη κατι απο Αθηνα, και σημερα ηρθε, 2 μερες μετα, επαθα πλακα, με ACS το εστειλαν , ζω ενα ονειρο.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
ρε σεις, προχθες παρηγγειλα αντικαταβολη κατι απο Αθηνα, και σημερα ηρθε, 2 μερες μετα, επαθα πλακα, με ACS το εστειλαν , ζω ενα ονειρο.
ισως λογω της αντικαταβολης..
μεγεθος συσκευασιας ?
 

TGD

Μηνύματα
6.985
Reaction score
7.073
Πάντως έλαβα σήμερα στον Βόλο από την ACS ένα πακέτο που το παρέλαβαν από το Κορωπί προχθές. Τα πράγματα μοιάζουν να έστρωσαν (και δεν ήταν αντικαταβολή).
Τα δυο πακέτα από Αγγλία κι Αθήνα που στάλθηκαν με ταχυδρομίο στα μέσα Δεκεμβρίου αγνοούνται ακόμα.
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.639
Reaction score
77.061
πριν λίγο πήρα τηλ την cosmodata (ήμουν 3 σειρά γι αυτό και περίμενα)
το σηκώνει ένα καρντάσι(ψόφιο το άκουγα το παλικάρι και λογικά από το σπίτι θα δούλευε)....τον καλησπερίζω και ξεκινάω να λέω το τρακιν νάμπερ....
με διακόπτει και μου λέει....
- άστο...τσάμπα το λες....δεν μπορώ να σου κάνω τίποτα...ούτε σε εμάς σηκώνουν τα τηλέφωνα...ούτε απαντάνε στα μειλ
ξεκίνα διαδικασία αποζημίωσης...το ίδιο θα κάνουμε και εμείς :lolsign:
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.278
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top