Eλληνικος θριαμβος στην εκθεση του Μοναχου

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Καταλαβαίνεις υποθέτω οτι αυτή τη φορά δεν θα επανέλθεις, ε;
Δεν μπορεί, όσο κολλημένος και να είσαι θα το έχεις πιάσει. :tongue:
Άστα αυτά εσύ και κανόνισε συνδρομή. Με το avsite περνάει ο χρόνος μας πολύ όμορφα❤❤
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.540
Reaction score
76.920
Μόλις έφυγα από ένα γλέντι γάμου στην Περαία όπου μεταξύ των άλλων έπαιξε κι αυτό:


Η νύφη με την κουμπάρα και υψωμένη γροθιά φωνάζαν " ...kill, kill eeoooeeeooo... victory, victory ...eeoooeeeooo"
Αυτά είναι !!!
Δεν "τσακώνομαι" για τα βινύλια σήμερα!
χαρές φαντάζομαι τα συμπεθέρια ε? :roflmao:
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.838
Reaction score
20.315
Μόλις έφυγα από ένα γλέντι γάμου στην Περαία όπου μεταξύ των άλλων έπαιξε κι αυτό:


Η νύφη με την κουμπάρα και υψωμένη γροθιά φωνάζαν " ...kill, kill eeoooeeeooo... victory, victory ...eeoooeeeooo"
Αυτά είναι !!!
Δεν "τσακώνομαι" για τα βινύλια σήμερα!
Θα πάνε στη συναυλία των Manowar, σε ένα μήνα; 😍
 






Μηνύματα
7.222
Reaction score
11.768
Νικο ηρεμησε μη αυθαδιαζεις εχει και προτερηματα η λυχνια;):)
σε εφαγαν οι δοκτορες:hi: ειναι καλα παιδια εγω τους εχω αδυναμια:)
Όταν ειναι να έρθεις Αθήνα, πάρε μαζι και ένα λαμπατο, πήγαινε στου Μάρκου,άκου τι έχει φτιαξει,(χεσε το δικό μου,δεκάρα δε δίνω για να το εκθειασω),πάρε ένα σφυρί και άρχισε να κανιβαλίζεις το λαμπατο. Τι λαμπάτα βατ, τσαμπουκαδες και κολοκύθια τούμπανα. Ωμή βία.
Ελπίζω να έχει όρεξη ο Μάρκου για να στο βάλει να παίξει και με παθητικά κροσοβερ.
 

Μηνύματα
12.185
Reaction score
14.491
Όταν ειναι να έρθεις Αθήνα, πάρε μαζι και ένα λαμπατο, πήγαινε στου Μάρκου,άκου τι έχει φτιαξει,(χεσε το δικό μου,δεκάρα δε δίνω για να το εκθειασω),πάρε ένα σφυρί και άρχισε να κανιβαλίζεις το λαμπατο. Τι λαμπάτα βατ, τσαμπουκαδες και κολοκύθια τούμπανα. Ωμή βία.
Ελπίζω να έχει όρεξη ο Μάρκου για να στο βάλει να παίξει και με παθητικά κροσοβερ.
Το μπάσο σου εσένα φαντάζομαι ότι είναι σφυρί που λένε ε ? Και με λίγα βατ όταν παίζεις σφυρί είναι ? Όταν παίζεις με πιο πολλά βατ γίνεται ακόμη πιο σφυρί ή παραμένει το ίδιο περίπου ?
 

Μηνύματα
27.023
Reaction score
24.954
Το μπάσο σου εσένα φαντάζομαι ότι είναι σφυρί που λένε ε ? Και με λίγα βατ όταν παίζεις σφυρί είναι ? Όταν παίζεις με πιο πολλά βατ γίνεται ακόμη πιο σφυρί ή παραμένει το ίδιο περίπου ?
Ξεκινάει από σφυράκι και γίνεται σφυρί . Μετά γίνεται βαριά , μετά βαριοπούλα.
Τέλος γίνεται ΜΕΓΑΛΗ ΒΑΡΙΟΠΟΥΛΑ που γκρεμίζει ΜΠΕΤΑ.
Ωχ συγνώμη . Το δικό μου τα κάνει αυτά . Του Νίκου είναι κοντά , λόγω μεγέθους.
 




christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.252
Reaction score
13.128
Nικο αν μπορουσα να αγορασω το EQ δεν θελω τιπτα αλλο θα το εσιαχνα να πεζ οπως θελω ΕΓΩ;)
Εχω παει μρε στον κ. Μαρκου εγραψα και ριβιου εκθιαστικοτατο αψογος αλλα δεν εχει EQ MANLEY:gamer:
:):drinks::smile::party:😍🔨⚒⛏🛠
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.252
Reaction score
13.128
1653811065681.png

αυτον τον τελικο πολυ θα τον ηθελα Νικο;)
1653811179242.png

για προ αυτον;)
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.252
Reaction score
13.128
Μα ποσες μ@λ@κ#ς εκανα οταν ειχα το χρημα>:( ΟΧΙ πολυ βεβαιως αλλα ειχα:)
Τωρα παπαλα:( μονο ο κ.Μαρκου εχει μαζεψει χαρτι λογο πετραιλεοπηγης:party:
Θα αγοραζα τα τρια μηχανηματα που εβαλα παραπανω και ΤΕΛΟΣ ναι κ. τζονυ:smile:
Εσυ μρε Αρχιτρανσμεταλοφρικουλα γιατι γελας ειπα κανενα αστειο και δεν θυμαμαι:drinks::p και ενα Μουσικον Τεμαχιον
 
Last edited:

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.028
Reaction score
124.482
Μα ποσες μ@λ@κ#ς εκανα οταν ειχα το χρημα
Εμείς που παίζαμε κάποτε μπάλα στους "παλιούς χαϊενταδες", έτσι νιώθουμε. 😎

Οι υπόλοιποι "παλιοί χαϊενταδες", που ακόμα παίζουν μπάλα στην ίδια ομάδα, αρνούνται να παραδεχτούν αυτήν την απλή αλήθεια. 😜😂🤣
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.252
Reaction score
13.128
πετρελαιοπηγης :smile:για να μη μου την πει ο κ. Μαρκου:p
Μα μρε Κωστα να αγορασω το 2006 1000 ευρα καλωδια ηχειων ποσο μ.........ς δεν παει αλλο:(
Μη τολμησεις Κ. Μαρκου να πεις τιπτα γιατι :smg::vinsent: Να βαλω και ενα αλλο Μουσικον Τεμαχιον να παρηγορηθω
Το ξερς κ. Μαρκου;;; και ορχηστρικο μη παθεις καμμια μελανχολια μονο με το πιανο :p

 
Last edited:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.191
Μηνύματα
2.855.605
Members
37.877
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top