Grand Theft Auto IV

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Αντε Marvin περασε η Παρασκευη!!!!!!!!!!!!! :136:
Ποια Παρασκευή; :116:
Το πήρα όντως προχθές, έχω παίξει 2- 2,5 ώρες - έχω κάνει 7-8 αποστολές, αρκετές βόλτες στην πόλη, έχω πάει σε στριπτιζάδικο, έβγαλα τη Michelle έξω δύο φορές (αλλά δεν δέχτηκε να ανέβω στο διαμέρισμα, you can't afford me yet, άκου εκεί... :121:).
Multiplayer δεν έχω παίξει ακόμα οπότε μην γκρινιάζεις...
Στα θετικά του παιχνιδιού το GPS, και το νέο auto-aim, τα γραφικά μπορώ να πω ότι μ' αρέσουν, εντάξει καμμία σχέση με παιχνίδια τύπου Uncharted/gears αλλά έχουν κάνει τρομερή δουλειά στην αναπαράσταση της πόλης.
Τα αυτοκίνητα αρκετά χάλια, ειδικά τα SUV δε στρίβουν με τίποτα.
Αυτά, έχω αρχίσει να ψιλοκολλάω. Multiplayer αργότερα...
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Ποια Παρασκευή; :116:
Το πήρα όντως προχθές, έχω παίξει 2- 2,5 ώρες - έχω κάνει 7-8 αποστολές, αρκετές βόλτες στην πόλη, έχω πάει σε στριπτιζάδικο, έβγαλα τη Michelle έξω δύο φορές (αλλά δεν δέχτηκε να ανέβω στο διαμέρισμα, you can't afford me yet, άκου εκεί... :121:).
Multiplayer δεν έχω παίξει ακόμα οπότε μην γκρινιάζεις...
Στα θετικά του παιχνιδιού το GPS, και το νέο auto-aim, τα γραφικά μπορώ να πω ότι μ' αρέσουν, εντάξει καμμία σχέση με παιχνίδια τύπου Uncharted/gears αλλά έχουν κάνει τρομερή δουλειά στην αναπαράσταση της πόλης.
Τα αυτοκίνητα αρκετά χάλια, ειδικά τα SUV δε στρίβουν με τίποτα.
Αυτά, έχω αρχίσει να ψιλοκολλάω. Multiplayer αργότερα...
Να της πας για bowling και θα σου κατσει :137:
(τελειωνε με το multi :136:)
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Να της πας για bowling και θα σου κατσει :137:
(τελειωνε με το multi :136:)
Την πήγα αλλά βαρέθηκα μετά από 2 λεπτά και το σταμάτησα και την πήγα πίσω. Τη δεύτερη φορά την πήγα σε φαστ-φουντάδικο :107: και τότε ήταν που με έφτυσε... Αλλά με φίλησε και θέλει να με ξαναδεί.

Θα το κάνω και το multi, δεν μπορώ την πίεση :138:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Την πήγα αλλά βαρέθηκα μετά από 2 λεπτά και το σταμάτησα και την πήγα πίσω. Τη δεύτερη φορά την πήγα σε φαστ-φουντάδικο :107: και τότε ήταν που με έφτυσε... Αλλά με φίλησε και θέλει να με ξαναδεί.

Θα το κάνω και το multi, δεν μπορώ την πίεση :138:
και κανα ποτακι αλλα προσεχε γιατι βγαινεις ντιρλα απο εκει...:137:
 


Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Οι μερες περνανε.......οι αποριες μενουν.... :138:
Δεν έχω πολύ χρόνο μέσα στη εβδομάδα ρε γμτ... Χθές έπαιξα 4-5 αποστολές (και ένα ραντεβού - μου έκατσε!!! :144:) και θέλω πάρα πολύ να συνεχίσω την ιστορία. Είμαι ακόμα πολύ νωρίς γύρω στο 15%.
Θα το δοκιμάσω μέχρι το Σάββατο, άντε την Κυριακή. Μη μου πεις ότι τελείωσες ήδη το single player και δεν έχεις τί να κάνεις?
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Δεν έχω πολύ χρόνο μέσα στη εβδομάδα ρε γμτ... Χθές έπαιξα 4-5 αποστολές (και ένα ραντεβού - μου έκατσε!!! :144:) και θέλω πάρα πολύ να συνεχίσω την ιστορία. Είμαι ακόμα πολύ νωρίς γύρω στο 15%.
Θα το δοκιμάσω μέχρι το Σάββατο, άντε την Κυριακή. Μη μου πεις ότι τελείωσες ήδη το single player και δεν έχεις τί να κάνεις?
Διαβαζω απο εδω και απο εκει για το multiplayer αλλα θελω μια εμπιστη γνωμη. Take your time παντως πλακα σου κανω :137:
Ακομη και εγω στο 15% ειμαι αστα δεν προλαβαινω.
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Διαβαζω απο εδω και απο εκει για το multiplayer αλλα θελω μια εμπιστη γνωμη. Take your time παντως πλακα σου κανω :137:
Ακομη και εγω στο 15% ειμαι αστα δεν προλαβαινω.
Από εμένα; χο χο χο χο χο (Κόκκαλης). Walk, shoot the fllor, die, respawn, walk, die, respawn κοκ :142:
Εντάξει, θέλω να δοκιμάσω κι εγώ 2-3 modes οπότε θα γράψω εντυπώσεις αλλά πιο σοβαρά θα ασχοληθώ μετά το single player.
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Από εμένα; χο χο χο χο χο (Κόκκαλης). Walk, shoot the fllor, die, respawn, walk, die, respawn κοκ :142:
Εντάξει, θέλω να δοκιμάσω κι εγώ 2-3 modes οπότε θα γράψω εντυπώσεις αλλά πιο σοβαρά θα ασχοληθώ μετά το single player.
Ειναι παλουκακι το παιχνιδι και το πιο σπαστικο ειναι , αντε και πεθανες ξεκινα ξανα να παρεις αμαξι να βρεις την διαδρομη , να φτασεις μετα απο ποση ωρα .........και να ξαναχασεις. :142:
Παντα μου την εσπαγε αυτο το ξαναμανα.
Που εισαι βρε Uncharted!!!!
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Ειναι παλουκακι το παιχνιδι και το πιο σπαστικο ειναι , αντε και πεθανες ξεκινα ξανα να παρεις αμαξι να βρεις την διαδρομη , να φτασεις μετα απο ποση ωρα .........και να ξαναχασεις. :142:
Παντα μου την εσπαγε αυτο το ξαναμανα.
Που εισαι βρε Uncharted!!!!
Και εμένα. Η λύση γι' αυτό είναι να πάρεις ταξάκι. Κοστίζει κάτι παραπάνω (γύρω στα 40$ από το νοσοκομείο για South Bohan) αλλά με ένα κουμπί - το Χ στο PS3 - προσπερνάς την κούρσα σαν cut-scene και είσαι στον προορισμό σου.
Την πρώτη φορά έχει πλάκα να χαζέψεις τον ταξιτζή που σου λέει ότι του κατεβαίνει, μπορείς να τον βάλεις να οδηγεί σαν τρελός αλλά κοστίζει τα διπλά, να του ζητήσεις να αλλάξει σταθμό, να βάλεις κινηματογραφικό view του ταξί να διασχίζει την πόλη κλπ.
Την πρώτη φορά έχει πολλή πλάκα, τις επόμενες έκανα skip.
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Και εμένα. Η λύση γι' αυτό είναι να πάρεις ταξάκι. Κοστίζει κάτι παραπάνω (γύρω στα 40$ από το νοσοκομείο για South Bohan) αλλά με ένα κουμπί - το Χ στο PS3 - προσπερνάς την κούρσα σαν cut-scene και είσαι στον προορισμό σου.
Την πρώτη φορά έχει πλάκα να χαζέψεις τον ταξιτζή που σου λέει ότι του κατεβαίνει, μπορείς να τον βάλεις να οδηγεί σαν τρελός αλλά κοστίζει τα διπλά, να του ζητήσεις να αλλάξει σταθμό, να βάλεις κινηματογραφικό view του ταξί να διασχίζει την πόλη κλπ.
Την πρώτη φορά έχει πολλή πλάκα, τις επόμενες έκανα skip.
AAAA.........δεν εχω παρει ποτε ταξι......:120:
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
AAAA.........δεν εχω παρει ποτε ταξι......:120:
Κάν' το είναι βολικό και έχει πλάκα. Στο PS3 του σφυρίζεις να σταματήσει με L1, στο 360 δεν ξέρω. Μετά κρατάς το τριγωνάκι πατημένο για να βγάλεις τον πελάτη - αν το πατήσεις στιγμιαία απλά κλέβεις το ταξί που δεν έχει νόημα οπότε πρόσεχε γιατί την πρώτη φορά εγώ έκανα λάθος.
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Πριν τον πληρωσω δεν μπορω να τον αρχισω στα μπουνιδια?? :142:
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Πριν τον πληρωσω δεν μπορω να τον αρχισω στα μπουνιδια?? :142:
Μεροκαματιάρης άνθρωπος είναι και μετανάστης, δεν τον λυπάσαι; :136:
Χωρίς πλάκα, δε γίνεται. Μπορείς να προσπαθήσεις βέβαια. :617:
 

Μηνύματα
935
Reaction score
1
Παιδια οτι και να ειπωθει για το παιχνιδι ειναι απλα λιγο! Πρεπει πραγματικα να ασχοληθει ο καθενας μονος του για να αποκτησει μια εικονα του ποσο ολοκληρωμενο και πολυδιαστατο ειναι τοσο απο αποψης gameplay αλλα και απο αποψης τεχνης!!!

Χτες μετα απο καποιες αποστολες ειπα να αραξω στο διαμερισμα και να δω tv. Ολα τα προγραμματα που παιζουν στη τηλεοραση της Liberty city ειναι φυσικα παρωδιες πραγματικων προγραμματων που παιζουν στην Αμερικη και τωρα τελευταια βλεπουμε και στο Σκαι. Δειτε τους Republican Space Rangers. Πολυ σατιρικο γενικα απεναντι στο αντιτρομοκρατικο δογμα της Αμερικης αλλα και το..Halo :) Αξιζει να αφιερωσετε λιγο χρονο να τα παρακολουθησετε!

Δεν σχολιαζω καν τους τρομερους και ξεκαρδιστικους παρουσιαστες στο ραδιο που θα τους ακουσετε ετσι κι αλλιως οδηγωντας!
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Παιδια οτι και να ειπωθει για το παιχνιδι ειναι απλα λιγο! Πρεπει πραγματικα να ασχοληθει ο καθενας μονος του για να αποκτησει μια εικονα του ποσο ολοκληρωμενο και πολυδιαστατο ειναι τοσο απο αποψης gameplay αλλα και απο αποψης τεχνης!!!

Χτες μετα απο καποιες αποστολες ειπα να αραξω στο διαμερισμα και να δω tv. Ολα τα προγραμματα που παιζουν στη τηλεοραση της Liberty city ειναι φυσικα παρωδιες πραγματικων προγραμματων που παιζουν στην Αμερικη και τωρα τελευταια βλεπουμε και στο Σκαι. Δειτε τους Republican Space Rangers. Πολυ σατιρικο γενικα απεναντι στο αντιτρομοκρατικο δογμα της Αμερικης αλλα και το..Halo :) Αξιζει να αφιερωσετε λιγο χρονο να τα παρακολουθησετε!

Δεν σχολιαζω καν τους τρομερους και ξεκαρδιστικους παρουσιαστες στο ραδιο που θα τους ακουσετε ετσι κι αλλιως οδηγωντας!
Εκατσα και εγω και ειδα Tv :142:.
Απιστευτο!!!
(θα μας πει κανενας για το online αν αξιζει? :136:)
 

Μηνύματα
935
Reaction score
1
θα μας πει κανενας για το online αν αξιζει? :136:)
Δεν το δοκιμασα ακομα, με εχει απορροφησει το sιngle, αλλα θελω να το δω πρεπει να χει τρελο γελιο.
 

Μηνύματα
3.143
Reaction score
0
Παιδια οτι και να ειπωθει για το παιχνιδι ειναι απλα λιγο! Πρεπει πραγματικα να ασχοληθει ο καθενας μονος του για να αποκτησει μια εικονα του ποσο ολοκληρωμενο και πολυδιαστατο ειναι τοσο απο αποψης gameplay αλλα και απο αποψης τεχνης!!!

Χτες μετα απο καποιες αποστολες ειπα να αραξω στο διαμερισμα και να δω tv. Ολα τα προγραμματα που παιζουν στη τηλεοραση της Liberty city ειναι φυσικα παρωδιες πραγματικων προγραμματων που παιζουν στην Αμερικη και τωρα τελευταια βλεπουμε και στο Σκαι. Δειτε τους Republican Space Rangers. Πολυ σατιρικο γενικα απεναντι στο αντιτρομοκρατικο δογμα της Αμερικης αλλα και το..Halo :) Αξιζει να αφιερωσετε λιγο χρονο να τα παρακολουθησετε!

Δεν σχολιαζω καν τους τρομερους και ξεκαρδιστικους παρουσιαστες στο ραδιο που θα τους ακουσετε ετσι κι αλλιως οδηγωντας!
Το Republican space rangers είναι γ@μ@το. Έχω δει και κάτι τελεμάρκετινγκ που ήταν ψιλοαστεία. Θέλω να δω το "I'm rich" που το διαφημίζουν συνέχεια στο ραδιόφωνο αλλά δεν το έχω πετύχει.
Να πάτε να δείτε και το Ricky Gervais στο comedy club, πολύ γέλιο.

Το παιχνίδι όσο προχωράει γίνεται καλύτερο! Η βαρεμάρα είναι μέχρι να πάρεις το δεύτερο safehouse, αυτό στο Bohan. Μετά όμως :205: :602:
Τώρα κάνω τις αποστολές του Packie, μου έχει μείνει άλλη μία.
Pseira sorry για το multi αλλά με έχει απορροφήσει εντελώς το single player.
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.745
Μηνύματα
2.874.626
Members
37.943
Νεότερο μέλος
Harris_K
Top