Hd Dvd Drive - Xbox 360

Μηνύματα
973
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Hd Dvd Drive - Xbox 360

Στο περιοδικό ήχος λέει οτι κάνει upscale τα απλά dvd σε 720p και 1080i και αν έχεις κάνει αναβάθμιση το xbox 360 μέσω xbox live φθάνει μέχρι τα 1080p....:happy_6:
:cool_4:
 


Μηνύματα
895
Reaction score
0
to pira kai ego epitelous apo plaisio glyfadas to ena kai monadiko pou ferane kai me perimene mia megali apogoiteysh!!!!!!den eixe ton king kong mesa !!!!!kai tora kathome kai to kitao sa xazos mexri na anixi to house of laser sthn glyfada na pao na paro kamia tainia!!!!
 

Μηνύματα
5.072
Reaction score
0
πάλι καλά..
Εγώ περίμενα από Αγγλία.
Σου ευχομαι καλές θεάσεις πάντως. Θα τα δεις όλα φίλε Μάνο.
 







Μηνύματα
973
Reaction score
0
Μαλων λαθος θα καναν.

Παιδια το εχει δοκιμασει κανενας με το καλωδιο VGA... τι λεει η εικονα μαυτην την συνδεσει..
 

Μηνύματα
2.489
Reaction score
1
Απάντηση: Hd Dvd Drive - Xbox 360

Ειχαν ξεχασει τον ασο απο μπροστα, διορθωθηκε το λαθος:happy_8:
Ευχομαι να το παρεις με την τιμη που κατοχυρωσες.
 

Μηνύματα
540
Reaction score
0
Δείτε εδώ: http://www.i-play.gr/index.php?action=product&id=4493

79.98 € !!!

Προφανώς έχει γίνει κάποιο λάθος. Εγώ το παρήγγειλα μιας και ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται (μπορεί αύριο να αλλάξουν τιμή ή ελπίζω να μην είναι τίποτα "περίεργα" κομμάτια)
Σήμερα έλαβα το εξής email από το κατάστημα:
Λυπούμαστε αλλά το προίον που επιλέξατε εξαντλήθηκε στη προνομιούχα τιμή προσφοράς, στης 23:00 εχθές το βράδυ, και η βάση δεδομένων μας ενημερώθηκε νωρίς το πρωί με τις καινούργιες τιμές από τους προμηθευτές μας.

Φυσικά είναι μπαρούφες μιας και είχαν κάνει λάθος και τους πρόλαβα, αλλά τι να πουν?
 



Μηνύματα
3.187
Reaction score
773
Υπαρχει καποια ιδιαιτερη δυσκολια στην συνδεση του με το pc για αναπαραγωγη ταινιων?Απαιτειται hdcp υλικο στα ΧΡ?
Εχω την 24αρα οθονη της samsung με 1920χ1200 αναλυση και θα το αγορασω αυριο αν παιζει κανοινικα στο pc σε hd αναλυση!
Παιζει κοπιες hddvd/BR?Υπαρχει κατι ιδιαιτερο που πρεπει να προσεξω?
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Υπαρχει καποια ιδιαιτερη δυσκολια στην συνδεση του με το pc για αναπαραγωγη ταινιων?Απαιτειται hdcp υλικο στα ΧΡ?
Εχω την 24αρα οθονη της samsung με 1920χ1200 αναλυση και θα το αγορασω αυριο αν παιζει κανοινικα στο pc σε hd αναλυση!
Παιζει κοπιες hddvd/BR?Υπαρχει κατι ιδιαιτερο που πρεπει να προσεξω?
Το συνδέεις σε USB του PC. Κατεβάζεις κι έναν driver νομίζω και παίζει μια χαρά!! Παίζει ΜΟΝΟ HDDVD και όχι BD!!!
 


Μηνύματα
4.830
Reaction score
1
Σε PIV 3.0Ghz, 2 Χ 512MB ram & Nvidia G-Force FX 5700 LE 256MB θα μπορεί να παίξει τις ταινίες; Κι αυτός ο driver που υπάρχει;
 

Μηνύματα
10.188
Reaction score
62
Σε PIV 3.0Ghz, 2 Χ 512MB ram & Nvidia G-Force FX 5700 LE 256MB θα μπορεί να παίξει τις ταινίες; Κι αυτός ο driver που υπάρχει;
Θα παίξει μιά χαρά. Δοκίμασε απλά να το συνδέσεις στο PC. Δεν θα χρειαστεί τελικά Drivers. Το βρίσκει αυτόματα!
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.865.584
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top