Home cinema η εξέλιξη

Μηνύματα
27.264
Reaction score
25.267
Μπορείς να το φέρεις από την ρύθμιση ευαισθησίας της πηγής, μην μου πείς ότι δεν το έχει ο Marantz? !
Θέλουν όλα κόψιμο. Γιατί? Γιατί το μέγιστο που κόβει το μηχάνημα είναι 12 db. Ως εκ τούτου , δεν ξέρεις αν το -12 που βλέπεις είναι όντως όσο χρειάζεται , ή αν απλά δεν μπορούσε να κόψει παραπάνω και έμεινε στο μέγιστο κόψιμο ,χωρίς να σου δηλώνει ότι θέλει και περαιτέρω.
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Μπορείς να το φέρεις από την ρύθμιση ευαισθησίας της πηγής, μην μου πείς ότι δεν το έχει ο Marantz? !
Θέλουν όλα κόψιμο. Γιατί? Γιατί το μέγιστο που κόβει το μηχάνημα είναι 12 db. Ως εκ τούτου , δεν ξέρεις αν το -12 που βλέπεις είναι όντως όσο χρειάζεται , ή αν απλά δεν μπορούσε να κόψει παραπάνω και έμεινε στο μέγιστο κόψιμο ,χωρίς να σου δηλώνει ότι θέλει και περαιτέρω.
Δεν εχει νόημα η ευαισθησία της πηγής όταν τρέχει audyssey.

Ναι σωστό αυτό που λές αν το -12 είναι τόσο ή είναι -13 και γιαυτο είπα ότι τα έφερα στα ιδια db manual.

Πλέον είναι από -11 εως -7 για να βγάλει στο 0 82db
 







Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
παιζεις με τα καλωδια βρε ;
ένα καθάρισμα - ένα cable management αυτέ τις μέρες που καθόμαστε έπιασα να κάνω και νευρίασα με το βάλε βγάλε καλώδια.

Βρες τη 'τρύπα' και να μη ξεφύγει και κανένα συρματάκι. :p
 

Μηνύματα
832
Reaction score
1.033
ένα καθάρισμα - ένα cable management αυτέ τις μέρες που καθόμαστε έπιασα να κάνω και νευρίασα με το βάλε βγάλε καλώδια.

Βρες τη 'τρύπα' και να μη ξεφύγει και κανένα συρματάκι. :p
Ε ναι, αναγκαίο κακό τελικά ειναι οι μπανάνες... Κι εγώ τα περιφερειακά με μπανάνες τα έχω καθότι όταν παίζουν παιδάκια ξεσυνδέονται.
 







Ndis

Titika
Μηνύματα
1.867
Reaction score
4.640
Δωσε αν εχεις την καλοσυνη πληροφοριες για το επιπλο που έχεις τον εξοπλισμό
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.611
Μηνύματα
2.867.880
Members
37.939
Νεότερο μέλος
geo kok
Top