Ifi Zen Phono balance καλώδιο



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.373
Reaction score
125.434
Βασικά, οποιοδήποτε σήμα balanced, αν σηκώσεις τη γείωση, γίνεται "floating" που λέει ο μπουκάλης.

Τα ηχεία ας πούμε που έχω, έχουν αυτή τη δυνατότητα.

Βεβαίως, η σύνδεση παραμένει balanced, true balanced μάλιστα, ασχέτως του τι πιστεύει οποιοδήποτε μπουκάλι.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.850
Reaction score
77.442
Κάτσε λίγο ρε Χάρη.


Κύριε buckalis μήπως τυχόν γνωρίζεις την διαφορά του balanced με το floating?
Μάρκου πρόσεχε...δεν θα ξεμπερδέψεις εύκολα :laugh:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.850
Reaction score
77.442
Βασικά, οποιοδήποτε σήμα balanced, αν σηκώσεις τη γείωση, γίνεται "floating" που λέει ο μπουκάλης.

Τα ηχεία ας πούμε που έχω, έχουν αυτή τη δυνατότητα.

Βεβαίως, η σύνδεση παραμένει balanced, true balanced μάλιστα, ασχέτως του τι πιστεύει οποιοδήποτε μπουκάλι.
είδες παίδεμα τόση ώρα για ένα σήκωμα :laugh:
 

Μηνύματα
27.223
Reaction score
25.199
Βασικά, οποιοδήποτε σήμα balanced, αν σηκώσεις τη γείωση, γίνεται "floating" που λέει ο μπουκάλης.

Τα ηχεία ας πούμε που έχω, έχουν αυτή τη δυνατότητα.

Βεβαίως, η σύνδεση παραμένει balanced, true balanced μάλιστα, ασχέτως του τι πιστεύει οποιοδήποτε μπουκάλι.
Buckalis σε λένε εσένα? :lolsign:
 





mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Βασικά, οποιοδήποτε σήμα balanced, αν σηκώσεις τη γείωση, γίνεται "floating" που λέει ο μπουκάλης.

Τα ηχεία ας πούμε που έχω, έχουν αυτή τη δυνατότητα.

Βεβαίως, η σύνδεση παραμένει balanced, true balanced μάλιστα, ασχέτως του τι πιστεύει οποιοδήποτε μπουκάλι.
Βασικα, σε οποιοδηποτε μυαλο (κουκουτσι η μη), αν σηκωσεις την γειωση, θα χασει την επαφη που εχει με την γη (=γειωση) και μετα θα πεταει στα συννεφα.
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.296
Reaction score
93.782
Απορώ πώς μπαίνουν έτσι φορτωμένοι μερικοί. Λες και απευθύνονται στην ομαδούλα τους στο fb. :whistling:

Καλή η πλάκα, αλλά το προσβλητικό υφάκι θα χρειαστεί να κοπεί. Ένας μήνας ίσως φτάνει, ίσως και όχι. Συνήθως είναι ίδιον του χαρακτήρα και δεν κόβεται με τίποτα, αλλά εδώ θα είμαστε -τουλάχιστον εμείς. :wink:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.850
Reaction score
77.442
Απορώ πώς μπαίνουν έτσι φορτωμένοι μερικοί. Λες και απευθύνονται στην ομαδούλα τους στο fb. :whistling:

Καλή η πλάκα, αλλά το προσβλητικό υφάκι θα χρειαστεί να κοπεί. Ένας μήνας ίσως φτάνει, ίσως και όχι. Συνήθως είναι ίδιον του χαρακτήρα και δεν κόβεται με τίποτα, αλλά εδώ θα είμαστε -τουλάχιστον εμείς. :wink:
αξίζουν όλα τα παιδιά ένα μεγάλο μπράβο όμως...δεν μπορείς να πεις :laugh:
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.373
Reaction score
125.434
Βασικα, σε οποιοδηποτε μυαλο (κουκουτσι η μη), αν σηκωσεις την γειωση, θα χασει την επαφη που εχει με την γη (=γειωση) και μετα θα πεταει στα συννεφα.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.866.716
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top