iPhone 7


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.789
λεω να καταργησω το κινητο........ μετα απο ολα αυτα...και να παω σε ενα τετοιο νησι...
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.389
Reaction score
74.656
Επειδή με τα νέα σας ασύρματα ακουστικά μπορεί να έχετε πρόβλημα:







Στο AVsite σας έχουμε ήδη βρει τη λύση:




Χρειάζεστε μόνο ένα 3D printer και τα σχέδια (και τρύπημα (ή Blu-Tack!) για τους πολύ άντρες που δεν έκαναν τότε): http://www.thingiverse.com/thing:1822936
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.881
Reaction score
41.109
Δλδ επειδή είναι μαβλάκες οι άλλοι θα γίνουμε εμείς ουγκανα με κρεμαστάρια στα αυτιά; Οι γυναίκες που δεν θα είχαν πρόβλημα να τα φορέσουν έτσι δεν έχουν το πρόβλημα σε πρώτο χρόνο.
Οποιος φοβάται ότι θα του πέσουν την ώρα της ούρησης (προφανώς γιατί κυττάει κάτω να βρει κάτι...) ή αλλάζει στάση και κατουράει καθιστός (κάποιοι θα γουστάρουν κιόλας) ή τα βάζει στο στόμα. Στη χειρότερη αν καταπιεί το ένα θα το βρει μετά από λίγες μέρες :tongue:
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.881
Reaction score
41.109
:lolsign:

Πάντως αν το έχω καταλάβει καλά πρέπει να βάλεις και τα δυο στα αυτιά, αν σηκωσεις και βάλεις μόνο το ενα τότε δεν παίζουν. Αν όντως ειναι έτσι τότε είναι μεγάλο φάουλ.
Anyway θα χρησιμοποιω το πολύ καλό Bluetooth plantronics που έχω και δεν θα με απασχολησουν μαλλον. Αυτή είναι και η λύση που προτείνω για απροβληματιστη χρήση με ασύρματο ακουστικό.
 

D

Deleted member 23222

Guest
Τι πρόβλημα υπάρχει με το καθιστό κατούρημα...δεν κατάλαβα>:(:p
Όποιος έχει γυναίκες σπίτι του και τις σέβεται,καθιστός κατουράει!!!:fuckyou:
 

Μηνύματα
1.696
Reaction score
122
Ίσως τα Lg tone είναι μια καλή επιλογή για ακουστικά. Εδώ και πολύ καιρό έχω τα LG tone+ (παλιότερο μοντέλο) και είναι πολύ καλά.
 


Μηνύματα
1.696
Reaction score
122
Αν η γεύση δεν ικανοποιεί γιατί να μην δοκιμάσουμε και άλλη;

Υπάρχουν και τα sony με αυτόν τον σχεδιασμό.
 





abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.604
Reaction score
94.500
Τυρί, να το φας την Κυριακή! :p
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.360
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top