JBL 3677 ολούθε







Μηνύματα
871
Reaction score
238
Πως παει το στρωσιμο των θηριων, η μουσικη εξημερωνει τελικα;
Κανατε καμια ρυθμιση/μετρηση ή δεν αξιζει χωρις 100% στρωσιμο;
Update εντυπωσεων;!!
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.880
sorry αλλα εγω αυτη την εποχη δεν εχω καθολου χρονο .
ελπιζω ο Στεφανος και ο Σταθης να τα χαιρονται ηδη.
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Πως παει το στρωσιμο των θηριων, η μουσικη εξημερωνει τελικα;
Κανατε καμια ρυθμιση/μετρηση ή δεν αξιζει χωρις 100% στρωσιμο;
Update εντυπωσεων;!!
sorry αλλα εγω αυτη την εποχη δεν εχω καθολου χρονο .
ελπιζω ο Στεφανος και ο Σταθης να τα χαιρονται ηδη.
Μετά 100 multi channel ώρες και σταμάτησα το στρώσιμο ,περιμένω τον Μανώλη για τον ήχο στις ταινίες,και το svs,(ήδη έχουν συσσωρευτεί οι κραυγές των zombi πίσω απ'ττην οθόνη και περιμένουν να πεταχτούν έξω.) :D
Ο ήχος σε δικάναλες ακροάσεις με τον Yamaha σε pure direct κατάλαβα τις δυνατότητες που είχε τόσο καιρό ο 5000 και ήταν κρυμμένες μάλλον ,οτι πιο αξιοπρεπές έχω ακούσει απο AV ενισχυτή.
Με τα main και χωρίς να ανέβει πολύ το volume καταλαβαίνεις τι θα επακολουθήσει όταν προστεθούν κεντρικό περιφεριακά και svs! Όλα αυτά σε χροιές και δυναμικά 3677.




:lolsign:
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.872
Reaction score
77.473
μόνο μια παλάμη αέρα άφησες από τα δεξιά καλέ?:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:μετακίνησε το stop της πόρτας να τα σφίξει με τον suzano(Μη σου πω φέρε και την πόρτα μαζί αν σε παίρνει):roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:....θα σε πάρει καμιά νύχτα ο ύπνος με ταινία:lazy: και το πρωί που θα ξυπνήσεις θα τα βρεις αλλού:whistling::p:D:D:D:D
 


susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.565
Reaction score
5.121
μόνο μια παλάμη αέρα άφησες από τα δεξιά καλέ?:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:μετακίνησε το stop της πόρτας να τα σφίξει με τον suzano(Μη σου πω φέρε και την πόρτα μαζί αν σε παίρνει):roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:....θα σε πάρει καμιά νύχτα ο ύπνος με ταινία:lazy: και το πρωί που θα ξυπνήσεις θα τα βρεις αλλού:whistling::p:D:D:D:D
οταν ανοιγει η πορτα 1cm θελει για να βρει η πορτα στο 3677 :D:roflmao: αφου ακομα δεν εχουμε φαει ξυλο καλα ειναι:whistling: γιαυτο εχω βαρια ηχεια και ενησχυτες, μην τα βρω καμια μερα στο δρομο:laugh: οπως λεει και ο σταθης περιμενουμε δυο 4645, εκει να δεις δεν θα πεφτη καρφιτσα:roflmao: θα βαλω φαναρια μεσα στο σπιτι για να περναμε:roflmao::roflmao::roflmao::lol:
 




susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.565
Reaction score
5.121
Kαλοάκουστα. Εντόπισες διαφορές με την μέχρι τώρα ακρόαση;
ευχαριστω αγορι! για να ακουσω πρπει να βγαλω τα 3677 και να βαλω τα 3678 και να τα συνδεσω bi-amp, δηλαδη ολοκληρη διαδικασια! σε normal νομιζω θα ειναι μικρη η διαφορα, αν και το ακουσα λιγο ετσι οπως το ειχα πανω στο 3677 σε μουσικη επαιζε ωραια αλλα διαφορες δεν μπορουσα να καταλαβω. σε bi-amp σιγουρα θα δω, μαλλον θα φυγουν τα 3678 και θα κρατησω τα 3677, η τελικη αποφαση δεν εχει γινει ακομη, τεσπα οτι δοκιμες κανω θα ενημερωσω :gamer:
 

TERMATOGAZI

Bass!
Μηνύματα
2.148
Reaction score
4.880
που το ειχα ψαξει παλιοτερα στο αμερικανικο forum , ολοι λεγανε οτι αν ειχαν ιδια τιμη ή ηταν κοντα τοτε 3678 αλλα ετσι οπως ειναι δεν αξιζει τα περισσοτερα χρηματα
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.307
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top