JBL Bar 5.1


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.875
Reaction score
20.366
Χμμμ... Με μια γρήγορη ματιά στον κατάλογο των Public εδώ, δεν το βρήκα. ΟΚ, για να μην χαλάω το topic, όταν έρθει η ώρα θα επικοινωνήσω προσωπικά μαζί σου για να δω τι επιλογές έχω.
Εμφανίστηκε στα Public της Κύπρου στα €769. Το είδα χτες.
 

Μηνύματα
6
Reaction score
0
αξιζει για ατομα που δεν εχουν τη δυνατοτητα αγορας ενος πληρους σε home cinema 5.1?ευχαριστω
 

Μηνύματα
892
Reaction score
81
Φίλε μου είχα σύστημα 7,1. Λόγω αλλαγής χώρου τα έδωσα και πήρα την ηχόμπαρα την συγκεκριμένη. Πίστεψέ με δεν μου έλειψε καθόλου. Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Πλήρες 5,1 είναι και ας μην έχει ξεχωριστά μπροστινά ηχεία.
 



Μηνύματα
6
Reaction score
0
Φίλε μου είχα σύστημα 7,1. Λόγω αλλαγής χώρου τα έδωσα και πήρα την ηχόμπαρα την συγκεκριμένη. Πίστεψέ με δεν μου έλειψε καθόλου. Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Πλήρες 5,1 είναι και ας μην έχει ξεχωριστά μπροστινά ηχεία.
Αν είναι τόσο καλό αξίζει.. Γιατί άλλο 750€ και άλλο 1500€ για ένα πλήρες σετ... Είναι και οι εποχές δύσκολες...
 


Μηνύματα
149
Reaction score
5
Ψάχνοντας μετά από καιρό να αλλάξω την παλαιολιθική μου πλέον Philips HTS8100 νομίζω ότι εν λόγω είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά.
Ήθελα να ρωτήσω το εξής, τα ασύρματα ηχεία όντως κάνουν δουλειά ή είναι μαρκετίστικο το θέμα?
 




Μηνύματα
892
Reaction score
81
Δυστυχώς δυσάρεστα νέα για την μπάρα. Μετ'α από 6 μήνες συμβίωσης χάλασε. Την Δευτέρα ραντεβού με το service. Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό.
 

Μηνύματα
457
Reaction score
76
Δυστυχώς δυσάρεστα νέα για την μπάρα. Μετ'α από 6 μήνες συμβίωσης χάλασε. Την Δευτέρα ραντεβού με το service. Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό.
τι ακριβως χαλασε?
 

Μηνύματα
892
Reaction score
81
[DOUBLEPOST=1529838949][/DOUBLEPOST]Όταν παίζει κάποιο κανάλι από την tv, όταν αλλάζεις κανάλι στην tv, όταν πατάς τα πλήκτρα στο control οποιασδήποτε συσκευής, είτε blu ray, είτε media player, είτε αλλάζεις πηγή, βγαίνει από την ηχόμπαρα και το sub ένας έντονος βόμβος και ένας έντονος τσιρικτός ήχος. Επίσης ο ήχος είναι πολύ δυνατός και δεν λειτουργεί το volume παρά μόνο το on - off . Άλλαξα καλώδιο hdmi , άλλαξα θέση του hdmi της μπάρας σε όλες της θέσεις της tv τα ίδια. Θα πρέπει να αναφερθεί ότι όλα τα έχω συνδέσει πάνω στη μπάρα και τα βλέπω στην tv μέσω αυτής. Μεγάλη στεναχώρια γιατί την έχω μόλις 6 μήνες. Επίσης δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά μου είχε αρχικά χαλάσει και το control και μου το άλλαξαν. Μήπως να ζητήσω αντικατάσταση σε όλο το πακέτο ? Ήταν από τα πρώτα κομμάτια που πήρα.
 
Last edited:

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Μήπως να ζητήσω αντικατάσταση σε όλο το πακέτο ?
Αντικατάσταση μόνο αν δεν φτιάχνεται ή εντός 14 ημερών απ την αγορά.

Και το remote δεν χάλασε, κάτι κουνιόταν μέσα του , ίσως και αποτέλεσμα πτώσης.
Πάντα όμως εμπιστευόμαστε τα λόγια του πελάτη.
 
Last edited:

Μηνύματα
892
Reaction score
81
το remote δεν έπεσε ήταν από την αρχή έτσι ΣΙΓΟΥΡΑ. Ας δούμε τι θα μας πει το service.
 





Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.306
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top