JVC DLA-x3 απορίες


stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
Προτείνω να άλλαξουμε το thread σε "JVC DLA-X3 vs Epson 9200 vs Rib-Eye vs Lumagen"

Ωστε να έχουμε X3 με Lumagen, Εpson χωρις Lumagen (αλλα με rib-eye), Χ3 με rib-eye KAI Lumagen και γενικά όλους τους συνδυασμους.
Επ!! ξεχασες το cheesecake!! :tongue::tongue:
 


Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Δεν τα εστειλε ακομα τα σχεδιαγραμματα ?

Μαλλον το κανει για να υπαρχει αγωνια και ενδιαφερον . :D
 





Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
παντα....:D

αυτα λεγαμε σημερα στον καφε οταν εγραφες το μηνυμα.....
....του ελεγα γιατι δεν το εμαθες να βλεπει σωστα και μου ελεγε ειναι καλο παιδι...:roflmao:
Και εγω εχθες που μιλησαμε στο τηλεφωνο τον ρωτησα εαν εισαι καλο παιδι και μου απαντησε οτι ξερεις απο εικονα :fuckyou:
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Ευκολα. Τωρα βλεπω ταινιες! Θεωρητικα παντα, διοτι ξεκινησε σχολειο ο μεγαλος και ξυπναω 07.30. Πρωτη βδομαδα. Απο το σχολειο ειχα να το κανω αυτο και εχω χαλαστει απιστευτα. Χτες 23.05 με επαιρνε ο υπνος στον καναπε.

Πηρα και λαμπα, αλλα δεν κανουν οι βιδες του housing περιέργως! Μιλαω μαζι τους να βρω λυση, μιας και το να την βαλω στο αλλο housing, ενεχει θεματακια
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Ευκολα. Τωρα βλεπω ταινιες! Θεωρητικα παντα, διοτι ξεκινησε σχολειο ο μεγαλος και ξυπναω 07.30. Πρωτη βδομαδα. Απο το σχολειο ειχα να το κανω αυτο και εχω χαλαστει απιστευτα. Χτες 23.05 με επαιρνε ο υπνος στον καναπε.

Πηρα και λαμπα, αλλα δεν κανουν οι βιδες του housing περιέργως! Μιλαω μαζι τους να βρω λυση, μιας και το να την βαλω στο αλλο housing, ενεχει θεματακια
θεματακια ? το red bull δινει φτερααααα

Παρε ενα φτιαξε φιλετακι καλεσε και εμενα για την μεταφραση και ολα καλα ;)
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
θεματακια ? το red bull δινει φτερααααα

Παρε ενα φτιαξε φιλετακι καλεσε και εμενα για την μεταφραση και ολα καλα ;)
Θα το κάνουμε σωστα. Θα φέρεις εσυ τα...."φιλετάκια" (δεν ειναι φιλετο, αλλά ΟΚ, το δέχομαι!) και βάζω εγώ το γλυκο!

Θελω όμως όταν θα πάρεις να σου κόψει μια διπλη "πεταλούδα" για μένα. Εσυ πάρε ότι θες. Α, και να είναι Κοbe Rib-Eye G8-G9 τουλάχιστον! Αλλιώς δεν περνάς από την πόρτα! Επικαλέσου και πολυτεκνικη έκπτωση αν θες!
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Μαθαινεις σιγα σιγα διακρινω οτι εχεις δυνατοτητες να πας μπροστα .
Θα σε μαθω να κανεις και μεταφραση ......
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.940
Reaction score
41.206
Θα το κάνουμε σωστα. Θα φέρεις εσυ τα...."φιλετάκια" (δεν ειναι φιλετο, αλλά ΟΚ, το δέχομαι!) και βάζω εγώ το γλυκο!

Θελω όμως όταν θα πάρεις να σου κόψει μια διπλη "πεταλούδα" για μένα. Εσυ πάρε ότι θες. Α, και να είναι Κοbe Rib-Eye G8-G9 τουλάχιστον! Αλλιώς δεν περνάς από την πόρτα! Επικαλέσου και πολυτεκνικη έκπτωση αν θες!
που τα αγοράζετε τα rib-eye, kobe ή μη, στην αθήνα βρε σύντροφοι;
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
που τα αγοράζετε τα rib-eye, kobe ή μη, στην αθήνα βρε σύντροφοι;
Λοιπον, επειδη βλέπω ενδιαφέρον για τις...ρυθμίσεις του Χ3 μου, προτείνω να διοργανωθεί BBQ με ribeye στην ταράτσα μου, με μπόλικο κουτσομπολιό για τα τεκταινόμενα και τις μελλοντικές αγορές μας.

www.drakoulis.gr έχει τα πάντα, ειδικά το καταστημα στη Βουλα. Στη Ν.Σμυρνη μικρότερη ποικιλία, αλλά εχει DJ στο χασάπικο μέσα.

Στο ΔΕΚΑ στη Βαρη, εχει Black Angus και διαφορα άλλα.

Γενικά, αν εχεις ορεξη, Δρακουλης στη Βουλα ειναι το καλυτερο να πάς

DISCLAIMER: Καθε συμμετέχοντας, πληρώνει την μπριζόλα του. Βάζω τα ψηστικά και τα ποτα. Σιγά μην κεράσω με 28-40€ το κιλο.
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
SurfDrifter, είσαι γείτονας? Είμαι Γλυφάδα. Όποτε θέλεις μπορώ να φέρω και τον 750 για να δούμε πως παίζει ο Χ3 σε σχέση με την παλαιότερη γενειά.
Καλα ξεχασα να απαντήσω. Σορρυ! Μπηκα να γράψω τωρα κάτι και το ειδα πάλι!

Υπάρχουν εξελίξεις και αν είναι θετικές, συντομα δεν θα υπάρχει ο X3!

Θελω να πιστεύω, μετα απο αυτη την αγορά θα κάτσω ήσυχος μέχρι να βγει οικονομικός 4Κ.
Αρκει να πάρω εγκριση από την τράπεζα (που δεν νομιζω να πει όχι) να στειλω λεφτα στην Ευρώπη.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.335
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top