Klipsch Greek club

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Αν πέσει κι άλλο απο 990 τότε θα ειμαι μεσα.
Αν και ο ankokdog κοβει τιμολόγια.

Post automatically merged:




Τώρα εξηγείται, μια χαρά.
Δεν καίγομαι για τιμολόγιο γιατί έχει μαζευτεί πολύ ΦΠΑ. Μαύρα τα στελνει? :whistling: :lol:
Post automatically merged:

Αν ζητησεις προσωπικη προσφορα, πολυ πιθανον να πεσει λιγο ακομα, Αν γινει ομαδικη παραγγελια 4-5 κοματια θα πεσει σιγουρα και αρκετα μαλιστα.
Ε κάνε τι καλή αφού έχεις πάρε δώσε μαζί τους. Να μου έλεγες από Γερμανία- Αυστρία- Νορβηγία θα τα κανόνιζα εγώ.
 



Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
όσα παζάρια και να έκανα ανένδοτοι. Η τιμή στα μεταφορικά ανά τεμάχιο είναι 168 euro (rc-64 iii) για Αθήνα, δεν έβαλα καν Σύρο
 




Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Με τόσα, πεστου, κλείνω εισητηρια και έρχομαι απικο να τα πάρω..:fuckyou:
Γύρο στα 14 κατοστάρικα τελική από γερμάνια. Οπότε ακόμη και με 180 μεταφορικά αξίζει να σου βγει 1180. απλά εγώ τουλάχιστον δε μπορώ να συνεννοηθώ με τους Γάλλους. 15 email για να μου πουν μια τιμή
 


Μηνύματα
2.409
Reaction score
3.625
Γύρο στα 14 κατοστάρικα τελική από γερμάνια. Οπότε ακόμη και με 180 μεταφορικά αξίζει να σου βγει 1180. απλά εγώ τουλάχιστον δε μπορώ να συνεννοηθώ με τους Γάλλους. 15 email για να μου πουν μια τιμή
Τους συνδέεις και τέλος.
Ευκαιρίες θα υπάρξουν και στο μέλλον.
Αφού δεν το καίγεσαι (οπως κι εγώ), και θα κάνεις και γιορτές χωρίς έξτρα δώρα στη γυναίκα... :p
 

Μηνύματα
249
Reaction score
107
όσα παζάρια και να έκανα ανένδοτοι. Η τιμή στα μεταφορικά ανά τεμάχιο είναι 168 euro (rc-64 iii) για Αθήνα, δεν έβαλα καν Σύρο
Οταν ζητησα προσφορα για μεταφορικα, για τα RP8000F μου εδωσε 274 ευρω με αεροπορικη αποστολη και για τα τρια RP (8000 και 504c) μου εδωσε 270 ευρω παλι με αεροπορικη μεταφορα. Συμπερασμα, οσα περισσοτερα παραγγελνεις τοσο καλυτερη προσφορα κανει στα μεταφορικα. Και απ' οτι εχω καταλαβει εχει δικια του μεταφορικη.
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Οταν ζητησα προσφορα για μεταφορικα, για τα RP8000F μου εδωσε 274 ευρω με αεροπορικη αποστολη και για τα τρια RP (8000 και 504c) μου εδωσε 270 ευρω παλι με αεροπορικη μεταφορα. Συμπερασμα, οσα περισσοτερα παραγγελνεις τοσο καλυτερη προσφορα κανει στα μεταφορικα. Και απ' οτι εχω καταλαβει εχει δικια του μεταφορικη.
Τα μισά από αυτά τα βάζουν στην τσέπη. τα περισσότερα καταστήματα από Γερμανία τα στέλνουν τσάμπα.
 

Μηνύματα
249
Reaction score
107
Τα μισά από αυτά τα βάζουν στην τσέπη. τα περισσότερα καταστήματα από Γερμανία τα στέλνουν τσάμπα.
Τσάμπα δε τα στελνουν παντα, αλλα εχουν πολυ ανταγωνιστικες, ρεαλιστικες τιμες θα ελεγα. Μπορει να παιζει ρολο οτι υπαρχουν περισσοτερες μεταφορες απο Γερμανια-Ελλαδα απ' οτι Γαλλια-Ελλαδα και να υπαρχουν καλυτερες τιμολογησεις.
 


Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Τσάμπα δε τα στελνουν παντα, αλλα εχουν πολυ ανταγωνιστικες, ρεαλιστικες τιμες θα ελεγα. Μπορει να παιζει ρολο οτι υπαρχουν περισσοτερες μεταφορες απο Γερμανια-Ελλαδα απ' οτι Γαλλια-Ελλαδα και να υπαρχουν καλυτερες τιμολογησεις.
προφανώς. Στη περίπτωση μου, ότι έχω πάρει ήταν τσάμπα. το μόνο που πλήρωσα ήταν το pb 13 100 κιλά παλέτα 150 μέχρι το νησί.
 



Μηνύματα
249
Reaction score
107
Ωραια. Αυτο ειναι το ευκολο κομματι.
Ποιος το συντονιζει ειναι το θεμα τωρα...
Και που πανε τα πραματα.
Οποιος εχει εμπειρια απο ομαδικες αγορες, αγορες απο εξωτερικο, σχετικα ελευθερο χρονο!!!!
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Ωραια. Αυτο ειναι το ευκολο κομματι.
Ποιος το συντονιζει ειναι το θεμα τωρα...
Και που πανε τα πραματα.
βάλτε και μένα μέσα και βλέπουμε. με Γάλλους εγώ δε μιλάω. από αλλού ότι θέλετε. πιστεύω Αθήνα θα ήταν το καλύτερο στις αποθήκες της εκάστοτε μεταφορικής
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.617
Μηνύματα
2.868.195
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top