Klipsch Greek club

A

amoustakas

Guest
Παιδιά ψάξτε και τιμές Ελλάδα. Σχεδόν πάντα γίνεται κάτι καλύτερο από αυτές που λένε στο ίντερνετ. Επίσης προσοχή στις τιμές στα γαλλικά μη παίζει τιμή τεμαχίου.
 



Μηνύματα
1.236
Reaction score
2.047
κι εγω Αθηνα μενω. anko στα στελνω κι εγω τα πραματα, δεν ειναι θεμα. Το προβλημα ειναι ο συντονισμος και η επικοινωνια με αυτους.
Τιμολογιο μπορεις να χρησιμοποιησεις; Εγω δεν ξερω ακομη για πολυ προσφατα ανοιξε η εταιρεια και ειμαστε με ζημιες.
 

Μηνύματα
249
Reaction score
107
μα για τεμάχιο μιλάμε. είναι χαοτικές οι διαφορές άσε που υπάρχει θέμα με τον συγκεκριμένο αντιπρόσωπο.
Η Black Friday γινεται με τις "πλατες" της μαμας εταιρειας και του εκαστοτε αντιπροσωπου και οχι του καταστηματος, οποτε ειναι θεμα του αντιπροσωπου της Klipsch στην Ελλαδα να δωσει τιμες Black Friday.
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Η Black Friday γινεται με τις "πλατες" της μαμας εταιρειας και του εκαστοτε αντιπροσωπου και οχι του καταστηματος, οποτε ειναι θεμα του αντιπροσωπου της Klipsch στην Ελλαδα να δωσει τιμες Black Friday.
τουλάχιστον για το rc 64 δεν το έχω δει πουθενά αλλού στην ευρώπη σε BF. αν βγάλεις εσύ άκρη με τον Ελληνα έλα πες μας. εδώ δεν πουλούσε ανταλλακτικό γιατί το έχει για τους "δικούς του"
Post automatically merged:

κι εγω Αθηνα μενω. anko στα στελνω κι εγω τα πραματα, δεν ειναι θεμα. Το προβλημα ειναι ο συντονισμος και η επικοινωνια με αυτους.
Τιμολογιο μπορεις να χρησιμοποιησεις; Εγω δεν ξερω ακομη για πολυ προσφατα ανοιξε η εταιρεια και ειμαστε με ζημιες.
Και εμένα δε με παίρνει 2 τρίμηνα τώρα έχω δώσει πολλλυ ΦΠΑ.
 

Μηνύματα
1.404
Reaction score
1.099
ο λαιος εχει site; υπαρχει περιπτωση καλυτερης τιμης ή μενουμε αυστηρα στο 1700 (για rc64 iii λεω);
Δεν έχω καταλάβει κάτι? 1790 τα έχει ο Γάλλος, 1700 δίνει το Skroutz. Aντίθετα, στα RF7-III η διαφορά είναι χαοτική όσα ταχυδρομικά και να προσθέσουν. 2600 (ζευγάρι) στον Γάλλο, 4400 στο Skroutz.
 

Μηνύματα
2.409
Reaction score
3.628
Υπάρχει μια τιμή για...κρατήσου... 999€ RC64iii + 170 μεταφορικά (το κομμάτι)

Βάλε τώρα που γυρίζει...
 
Last edited:


Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Καποιος πρέπει να κανει την αρχή ;)

Για μεταφορικά μετά απο ταλαιπωρία στην επικοινωνία έμαθα.

Τα υπόλοιπα πάνω σας.

Για αρχή πόσα θέλουμε? 3-4-5?

4 μέρες έχουμε.

Εντωμεταξύ οποιος θέλει rp450 θα βγει για πούλημα
 

Μηνύματα
249
Reaction score
107
Δεν έχω καταλάβει κάτι? 1790 τα έχει ο Γάλλος, 1700 δίνει το Skroutz. Aντίθετα, στα RF7-III η διαφορά είναι χαοτική όσα ταχυδρομικά και να προσθέσουν. 2600 (ζευγάρι) στον Γάλλο, 4400 στο Skroutz.
990 ευρω τα δινει ο Γαλλος σε προσωπικο email σε μενα
 


Μηνύματα
249
Reaction score
107
Καποιος πρέπει να κανει την αρχή ;)

Για μεταφορικά μετά απο ταλαιπωρία στην επικοινωνία έμαθα.

Τα υπόλοιπα πάνω σας.

Για αρχή πόσα θέλουμε? 3-4-5?

4 μέρες έχουμε.

Εντωμεταξύ οποιος θέλει rp450 θα βγει για πούλημα
Εγω ειμαι μεσα, για το 504 ομως. Τι εννοεις, "Για μεταφορικά μετά απο ταλαιπωρία στην επικοινωνία έμαθα". σου εκανε καλυτερη τιμη?
 

Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Εγω ειμαι μεσα, για το 504 ομως. Τι εννοεις, "Για μεταφορικά μετά απο ταλαιπωρία στην επικοινωνία έμαθα". σου εκανε καλυτερη τιμη?
Όχι απλά μου είπε τιμή στα 168 euro
 

Μηνύματα
249
Reaction score
107
Κάνε τη καλη και πές του για 4-5 κομμάτια τι καλό θα κάνει
Να του στειλω email και να του πω " οτι ειμαστε μελη φορουμ και θελουμε να κανουμε ομαδικη αγορα 4 RC 64 III και ενα RP 504c, ποσο μας τα αφηνει τελικη τιμη και τα μεταφορικα με παραδοση πακετο Αθηνα?" Ας πουμε κατι τετοιο?
 


Μηνύματα
4.503
Reaction score
7.800
Να του στειλω email και να του πω " οτι ειμαστε μελη φορουμ και θελουμε να κανουμε ομαδικη αγορα 4 RC 64 III και ενα RP 504c, ποσο μας τα αφηνει τελικη τιμη και τα μεταφορικα με παραδοση πακετο Αθηνα?" Ας πουμε κατι τετοιο?
Νομίζω είναι καλή αρχή.
 





Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.424
Members
37.941
Νεότερο μέλος
mdim051
Top